Tapety krajobrazy

Tapety Krajobrazy, czyli graficzne ujęcie przyrody - Dekoracje ścienne inspirowane przyrodą to od dziesięcioleci jeden z najważniejszych nurtów estetycznych, które przejawiały się w tapetach. Większość wzorów w mniejszym lub większym stopniu wzorowana jest na liniach i motywach, których dostarcza nam sama natura. Wiemy, że lubicie takie desenie, więc nasza oferta zwiera ogromny wybór takich właśnie tapet z krajobrazami. Nowoczesne wnętrze z nutą natury – Tapety Krajobrazy - W ślad za modą na nowoczesna wnętrza powstało zapotrzebowanie na dekoracje, które korespondują z tym nurtem. Na tą okoliczność stworzono całą masę kubistycznych i abstrakcyjnych wzorów, ale nie zapomniano też zmianach w tradycyjnych wzorach. I tak oto również natura doczekała się ciekawych, nowoczesnych odsłon, które prezentujemy wam w kategorii Tapety Krajobrazy.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje krajobrazy z Tapetą

Sielskie klimaty

Ci wszyscy, którzy nie przepadają za surowością nowoczesnych przestrzeni, a lubią otaczać się...

Plażowe reminiscencje

Któż z nas nie przepada za atmosferą plaży, za promieniami słonecznymi, piaskiem i wodą?...

Tapeta z krajobrazem skutecznie podkreśla nowoczesny styl

Motywy rodem z natury mogą kojarzyć się z wnętrzami urządzonymi w raczej tradycyjnym stylu, ale to pozory. Zajrzyjcie na naszą stronę, a przekonacie się, że mamy dla was wiele ciekawych Tapet Krajobrazy z elementami przyrody, które doskonale pasują się do zupełnie nowoczesnych aranżacji. Mało tego, każdą z nich możecie zamówić w wersji monochromatycznej, co podkręci efekt.

Tapety Krajobrazy do salonu, łazienki albo biura

Tapety z graficznymi motywami w postaci wodospadu, gór czy morskich fal to tak naprawdę dekoracja godna każdego wnętrza. Nasze Tapety Krajobrazy pasują do salonu, sypialni i jadalni, ale również do firmowego biura, do szkolnej klasy albo do modnej knajpki. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzecie wzór i z czym go połączycie.

Polny klimat w jadalni za pomocą tapety z krajobrazem

Są w domu miejsca, o których wygląd należy zadbać ze szczególną starannością. Jednym z nich jest jadalnia. Dlaczego powinna być wyjątkowa? Bo tam spotykamy się z rodziną przy posiłku albo ze znajomymi przy kawie, więc to ważne miejsce, które wpływa na wzajemne relacje. Zadbaj o jego wygląd i zdecyduj się na jedną z naszych tapet z krajobrazem. Proponujemy wzory nawiązujące do polnego krajobrazu, które wniosą tam rodzinny, sielski klimat.

Morski klimat, czyli Tapety Krajobrazy do łazienki - A może tak przełamać stereotyp, że w łazience musi królować terakota? Spróbujcie położyć ją tylko na części ścian, tam, gdzie jest konieczna. Resztę powierzchni udekorujcie jedną z naszych tapet, np. tapetą z krajobrazem morskim. To graficzna wersja motywów z przyrody przedstawiona w powtarzalnym wzorze. Sprawdźcie na naszej stronie, jak ciekawie wyglądają takie dekoracje ścienne, a gwarantujemy, że szybko skusicie się na taką aranżację w łazience. Tym bardziej, że każdy wzór dostępny jest także w wersji laminowanej, specjalnie do takich trudnych warunków.

Fale i rybki – śliczne tapety do pokoju dziecka - Małym dzieciom pokazujemy świat na różne sposoby. Opowiadamy o nim i czytamy książeczki, a dodatkowo staramy się dostarczyć sporą ilość bodźców wizualnych, dzięki którym maluchy rozpoznają poszczególne kształty i przedmioty. Jeśli i ty chcesz swojemu dziecku pokazać świat, polecamy nasze Tapety Krajobrazy, np. wzory przedstawiające morskie fale i kolorowe rybki. Pięknie zdobią dziecięcy pokój, a przy okazji pobudzają wyobraźnię maluszka. Z taką dekoracją można snuć kolejne, morskie opowieści.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.