Fototapety graffiti

Fototapeta Graffiti – nowocześnie i z charakterem - Od długiego już czasu utrzymuje się pewien dominujący trend w urządzaniu wnętrz. To skłonność do aranżowania ich w sposób nowoczesny, przy czym ta nowoczesność ma przeróżne stopnie i odsłony. Rozpiętość spora, od wnętrz futurystycznych do umiarkowanie designerskich, ale w prostym, oszczędnym stylu. I do nich wszystkich idealnie pasują nasze fototapety Graffiti. Gdzie pasuje fototapeta Graffiti na ścianę? - To dekoracja, która wielu osobom kojarzy się wyłącznie z pokojem nastolatka. My jednak przełamujemy ten stereotyp i pokazujemy, ze fototapeta Graffiti na ścianę to dekoracja bardzo uniwersalna. Oczywiście, duża ilość wzorów ma charakter młodzieżowy, a nawet dziecięcy, ale mamy też propozycje grafik, które pasują do domowego salonu z pazurem albo do nowoczesnej firmy.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje graffiti z fototapetą

Kolorystyczna doskonałość

Kolor jest tym, co w jakiś sposób określa człowieka. Postaw na czar przestawienia i spraw, by...

Nowoczesne miejskie graffiti

Nowoczesność przedstawia się w wielu dziedzinach sztuki. Jego miejskim odpowiednikiem jest...

Sztuka ulicy

Fototapetę z graffiti polecamy szczególnie nastolatkom – zainspiruje niejednego do...

Kunsztowna kolorowanka

Fanów graffiti przybywa w naszym kraju niczym grzybów po deszczu. Trudno się temu dziwić, ta...

Dobierz fototapetę Graffiti na wymiar i z efektami

Grupa fototapet Graffiti to bardzo ciekawa i barwna reprezentacja. Sam styl narzuca tu duże nasycenie wieloma kształtami i barwami oraz artystyczne szaleństwo. Jeśli poszukujesz ciekawej grafiki, ale nie odpowiada ci kolorowa kakafonia, skorzystaj z naszego kreatora. Tam możesz dociąć swoją dekorację na wybrany wymiar, ale także „wyciszyć” ją za pomocą efektu monochromatycznego.

Aranżacje z fototapetą Graffiti 3D

Umiejętny rysownik potrafi tak poprowadzić kreskę, aby na grafice powstała iluzja 3D. Efekt dekoracyjny takiego rysunku jest ogromny, dlatego zamieściliśmy i takie warianty w swojej ofercie. O jednym warto pamiętać, fototapety Graffiti 3D trzeba oglądać z odpowiedniego dystansu, więc konieczne jest tu pomieszczenie o dużych rozmiarach.

Pokój nastolatka i fototapeta Graffiti na ścianę

Statystyczny nastolatek, prędzej czy później przechodzi etap, w którym chce mieć pokój z pazurem. Musi koniecznie wpisywać się w aktualną modę i być całkowicie w zgodzie z jego pasjami czy upodobaniami. Usiądź wspólnie z nim i zapoznajcie się z ofertą naszych efektownych dekoracji ściennych. Nieśmiało sugerujemy m.in. fototapety Graffiti na wymiar. Tworzą wnętrza zgodne z nastoletnim, buntowniczym charakterem, a wyglądają tak, że innym spadają trampki z nóg.

Fototapeta Graffiti rządzi w szkole - Bazgranie po ścianach to zabawa, która przyciąga wielu nastolatków. Oczywiście, tego nie popieramy, ponieważ ich rysunki zwykle szpecą budynki i można mieć spore problemy. Ale sama sztuka malowania metodą graffiti jest bardzo ciekawa i pasuje do miejsc, gdzie dzieciaki spędzają dużo czasu, np. do szkoły. Nudne, szkolne korytarze można zamienić w miejsce atrakcyjne dla młodzieży właśnie za pomocą graffiti. Zamiast jednak płacić za profesjonalne rysunki, można zdecydować się na nasze fototapety Graffiti i sprawić, że szkoła ożyje.

Poważny salon z fototapetą Graffiti? Oczywiście! - Chcemy was przekonać do ciekawej aranżacji domowego salonu. Chodzi o to, żeby stworzyć wnętrze gustowne, reprezentacyjne, ale też charakterne. Jeśli macie w sobie dużą dozę ciekawości i odwagi, obejrzyjcie nasze fototapety Graffiti, a przekonacie się, że nasza koncepcja ma sens. Wiele wzorów wystarczy umiejętnie połączyć i zrównoważyć szarościami, betonem, szkłem lub jednolitym kolorem i powstanie ciekawy salon z niebanalną, artystyczną abstrakcją na ścianie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.