Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - OTLCQ5W
Do końca oferty pozostało Thu, 17 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety graffiti

Fototapeta Graffiti – nowocześnie i z charakterem

Od długiego już czasu utrzymuje się pewien dominujący trend w urządzaniu wnętrz. To skłonność do aranżowania ich w sposób nowoczesny, przy czym ta nowoczesność ma przeróżne stopnie i odsłony. Rozpiętość spora, od wnętrz futurystycznych do umiarkowanie designerskich, ale w prostym, oszczędnym stylu. I do nich wszystkich idealnie pasują nasze fototapety Graffiti.

Gdzie pasuje fototapeta Graffiti na ścianę?

To dekoracja, która wielu osobom kojarzy się wyłącznie z pokojem nastolatka. My jednak przełamujemy ten stereotyp i pokazujemy, ze fototapeta Graffiti na ścianę to dekoracja bardzo uniwersalna. Oczywiście, duża ilość wzorów ma charakter młodzieżowy, a nawet dziecięcy, ale mamy też propozycje grafik, które pasują do domowego salonu z pazurem albo do nowoczesnej firmy.
Dobierz fototapetę Graffiti na wymiar i z efektami

Grupa fototapet Graffiti to bardzo ciekawa i barwna reprezentacja. Sam styl narzuca tu duże nasycenie wieloma kształtami i barwami oraz artystyczne szaleństwo. Jeśli poszukujesz ciekawej grafiki, ale nie odpowiada ci kolorowa kakafonia, skorzystaj z naszego kreatora. Tam możesz dociąć swoją dekorację na wybrany wymiar, ale także „wyciszyć” ją za pomocą efektu monochromatycznego.

Aranżacje z fototapetą Graffiti 3D

Umiejętny rysownik potrafi tak poprowadzić kreskę, aby na grafice powstała iluzja 3D. Efekt dekoracyjny takiego rysunku jest ogromny, dlatego zamieściliśmy i takie warianty w swojej ofercie. O jednym warto pamiętać, fototapety Graffiti 3D trzeba oglądać z odpowiedniego dystansu, więc konieczne jest tu pomieszczenie o dużych rozmiarach.

Niech żyje kolor, niech żyje piękno!

Oto wzór, który szczerze zachwyci nie tylko nas...

Na ścianie ulic i miast...

Element dekoracyjny dla tych, dla których sztuk...

Kolor, kształt i czar tworzenia

Graffiti przez wielu z Nas było i jest potępian...

Pozostawiam ślad po sobie

Często są to znaki po obecności w danym miejscu...

Pokój nastolatka i fototapeta Graffiti na ścianę

Statystyczny nastolatek, prędzej czy później przechodzi etap, w którym chce mieć pokój z pazurem. Musi koniecznie wpisywać się w aktualną modę i być całkowicie w zgodzie z jego pasjami czy upodobaniami. Usiądź wspólnie z nim i zapoznajcie się z ofertą naszych efektownych dekoracji ściennych. Nieśmiało sugerujemy m.in. fototapety Graffiti na wymiar. Tworzą wnętrza zgodne z nastoletnim, buntowniczym charakterem, a wyglądają tak, że innym spadają trampki z nóg.

Fototapeta Graffiti rządzi w szkole

Bazgranie po ścianach to zabawa, która przyciąga wielu nastolatków. Oczywiście, tego nie popieramy, ponieważ ich rysunki zwykle szpecą budynki i można mieć spore problemy. Ale sama sztuka malowania metodą graffiti jest bardzo ciekawa i pasuje do miejsc, gdzie dzieciaki spędzają dużo czasu, np. do szkoły. Nudne, szkolne korytarze można zamienić w miejsce atrakcyjne dla młodzieży właśnie za pomocą graffiti. Zamiast jednak płacić za profesjonalne rysunki, można zdecydować się na nasze fototapety Graffiti i sprawić, że szkoła ożyje.

Poważny salon z fototapetą Graffiti? Oczywiście!

Chcemy was przekonać do ciekawej aranżacji domowego salonu. Chodzi o to, żeby stworzyć wnętrze gustowne, reprezentacyjne, ale też charakterne. Jeśli macie w sobie dużą dozę ciekawości i odwagi, obejrzyjcie nasze fototapety Graffiti, a przekonacie się, że nasza koncepcja ma sens. Wiele wzorów wystarczy umiejętnie połączyć i zrównoważyć szarościami, betonem, szkłem lub jednolitym kolorem i powstanie ciekawy salon z niebanalną, artystyczną abstrakcją na ścianie.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki