Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety mur

Niesamowity potencjał fototapet

Fototapeta to dekoracja ścienna, która ma największy potencjał jeśli chodzi o wybór wzorów. Dzięki nim możecie mieć na swoich ścianach dosłownie wszystko, również imitację materiałów stosowanych do okładania ścian. Doskonałym przykładem są fototapety Mur. Piękne zdjęcia ścian z cegieł, kamienia, betonu i każdego innego materiału doskonale zdobią, a przy tym nie rujnują portfela.

Fototapeta Mur – imitacja doskonała

Wszędzie tam, gdzie nie można lub zwyczajnie nie ma sensu dokonywanie kosztownych remontów, można zastosować fototapety Mur, które doskonale imitują inne materiały. Są bardzo dekoracyjne, a dzięki dużej rozdzielczości i użyciu wysokiej jakości materiałów, niczym nie ustępują urodzie prawdziwego kamienia czy starej cegły. Dopiero z bliska widz odkrywa, że ścianę zdobi ogromne zdjęcie.
Stwórz dowolną aranżację ściany z fototapetą Mur

Potencjał dekoracyjny fototapet Mur to nie tylko uroda naszych wzorów. To także fakt, że stanowią uniwersalne tło do wielu rodzajów aranżacji. Mogą być dekoracyjną podstawą, z którą można tworzyć wnętrza nowoczesne, tradycyjne, retro, industrialne itd. Na tle ściany można postawić efektowną kanapę, lampę, komodę lub każdy inny, dowolny mebel. Harmonii nie zakłóci nawet obraz czy plakat powieszony na tej ścianie.

Trójwymiarowa fototapeta Mur

Wiele z naszych wzorów z kategorii fototapety Mur to dekoracje z mniejszym lub większym efektem przestrzennym. Sama struktura cegły lub kamienia nadaje tu już charakter 3D. Są jednak wzory, które zawierają większą głębię, przez co nadają dekoracji zupełnie inny wymiar. Dzięki takiej fototapecie można w sprytny sposób powiększyć wnętrze optycznie.

Zielony marmur. Oblicze pełne powagi.

Nietuzinkowy element dekoracyjny, jakim jest po...

Zamurowane na ścianie

Ściana to miejsce, które za swoimi murami może ...

Być przypartym do ściany

Cokolwiek byś nie zrobił, ważne, byś czuł piękn...

Cegła, beton czy marmur? Dobieramy rodzaj fototapety Mur

W naszej ofercie znajdziecie sporo rodzajów fototapet Mur, więc wybór może być trudny. Warto zerknąć na proponowane przez nas aranżacje i wtedy może powstanie jakaś koncepcja. A jeśli już wiesz, jak ma wyglądać twoja przestrzeń domowa lub firmowa, musisz jedynie dopasować do niej rodzaj materiały, który ozdobi ścianę. Do wnętrz industrialnych doskonale pasuje beton i cegła, kamień natomiast sprawdzi się również we wnętrzu bardziej tradycyjnym i neutralnym. Z kolei wersję marmurową można dobrze zgrać z wnętrzem vintage.

Fototapeta Mur do nowoczesnej łazienki

Jeśli nie chcesz mieć standardowej łazienki całej w kafelkach i szukasz pomysłu na oryginalną aranżację, mamy dla ciebie ciekawą propozycję. To fototapety Mur, które doskonale imitują kamień, beton, cegłę i marmur. Łazienka z tak udekorowaną ścianą z pewnością będzie niebanalna i ciekawa. O trwałość dekoracji nie musisz się martwić, pomimo, że to jednak łazienka. Wybrany wzór zamów w wersji laminowanej, która nadaje się do mycia, jest odporna na wilgoć, zachlapania oraz zabrudzenia.

Efektowne makro zbliżenie na ścianę – fototapety Mur do salonu

Oprócz fototapet Mur, które imitują ściany stworzone z przeróżnych materiałów w wersji jeden do jednego, mamy dla was przygotowane również opcje odważniejsze. To np. makro zbliżenia czyli kamień lub cegła w dużym powiększeniu. Na zdjęciu widać kawałki materiałów w nierzeczywistych wymiar, przez co bardziej widoczna jest ich faktura, wszystkie pęknięcia, żyłki i dziurki. Taki wzór nadaje ścianie ciekawego i mocno nowoczesnego charakteru. Pasuje do salonu urządzonego w najnowszym trendzie albo innego reprezentacyjnego wnętrza.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki