Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety Schody

Majestatycznie pnące się ku górze lub kierujące kroki w dół. Misternie zakręcone, uchwycone z ciekawej perspektywy, malowane sepią, czernią i bielą czy tysiącem kolorów. Prowadzące do tajemniczych tuneli, dzielące modernistyczne drapacze chmur na sekcje, wiodące na scenę antycznego teatru i do wnętrza romantycznej, włoskiej kafejki. A w naszym, aranżacyjnym wydaniu – stanowiące przedmiot i podmiot oryginalnych dekoracji ściennych, czyli nowoczesnych fototapet. W architekturze – schody to nie tylko utylitaryzm, ale i element aranżacyjny, efekt mozolnej pracy specjalistów, doskonale podkreślający charakter budynku czy opisujący styl panujący w danym wnętrzu. W dekoratorstwie, uchwycone w ramach fototapety stopnie także pełną (co najmniej) podwójną rolę.
Kadry ukazujące rustykalne stopnie idealnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, a zamknięte w formie fototapety zdjęcia klatek schodowych wysokich biurowców – w aranżacjach chłodnych, stonowanych, profesjonalnych i w przemyślany sposób minimalistycznych. Fototapety schody to inspirujące, pięknie korespondujące z każdym stylem dodatki i dekoracje, które – zastosowane w odpowiedni sposób – zbawiennie wpłyną na odbiór i ergonomię biur, sypialni czy salonów. Wysokie, uchwycone z perspektywy żabiej lub prowadzące w dół, sfotografowane z lotu ptaka schody otwierają wnętrze i dodają mu tak istotnej przestrzenności. Fototapety z naszej galerii – opierając się na zasadach działania iluzji optycznej – powiększą metraż i w magiczny sposób przesuną ściany o dobrych kilkanaście centymetrów. Wszyscy doskonale wiedzą do czego służą schody, jednakże one również mogą być elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Co więcej wcale nie muszą dokądś prowadzić, być prawdziwe. Na fototapecie schody przedstawione są w najróżniejsze sposoby. Poza tym mamy tutaj nie tylko takie, które można spotkać we wnętrzu budynku, ale również schody z kamienia, a wokół nich piękną zieleń lub również kamienne mury. We wszystkich tych wypadkach mamy przede wszystkim na dekoracji ściennej przedstawione schody, których końca nie widać, a zatem każdy może sam wyobrazić sobie co jest na samej górze. Nie tylko w taki sposób można je zaprezentować. Na fototapecie schody mogą być po prostu pokazane z innej perspektywy. Mianowicie zdjęcie wykonane niejako na samej górze. Chodzi o to, że będzie tu pokazane jak widać całą klatkę schodową kiedy się na nią spojrzy w dół lub w górę. Można właśnie tak na nie spojrzeć. Dzięki tej różnorodności dekoracje na ścianę przedstawiające schody dają wiele możliwości do tworzenia swoich własnych pomysłów na udekorowanie pokoju.

Schody. Wędrówka w nieznane.

Prowadzić mogą w dwie strony - albo w górę, alb...

Spiralna wędrówka. Czas na czar.

Schody to taki element dekoracyjny, który dzięk...

Spoglądając w dół spirali

Klasyczne, spokojne wnętrza wymagają klasyczneg...

Jesienny spacer po parku.

Jesienną porą, gdy coraz chłodniejsze promienie...

Nocny pociąg do góry

W schodach zawarta jest odrobina magii. Niby są...

Efektowne – malownicze, artystyczne, ukazujące piękno konstrukcji i otaczający ją landszaft – i efektywne zarazem. Fototapety schody powiększą i otworzą wnętrze, a przy tym wprowadzą do niego pożądaną atmosferę. Dzięki różnorodności zaprezentowanych w naszej galerii kadrów i przez szeroką funkcjonalność proponowanych dodatków, fototapety schody to dekoracje doskonale wpisujące się w każdy styl aranżacyjny. Wyprodukowane w oparciu o najwyższej jakości techniki i wykonane z doskonałych materiałów sprawdzą się nawet w pomieszczeniach narażonych na zintensyfikowane działanie pary wodnej, wysokich temperatur czy promieni słonecznych. Zastosowane w ciemnych przedpokojach, wąskich kuchniach czy ciasnych biurach – wprowadzą do wnętrza potężną dawkę swobody i będą cieszyć oko przez naprawdę długi czas.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki