Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W3YJX0I
Do końca oferty pozostało Fri, 14 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety Schody

Majestatycznie pnące się ku górze lub kierujące kroki w dół. Misternie zakręcone, uchwycone z ciekawej perspektywy, malowane sepią, czernią i bielą czy tysiącem kolorów. Prowadzące do tajemniczych tuneli, dzielące modernistyczne drapacze chmur na sekcje, wiodące na scenę antycznego teatru i do wnętrza romantycznej, włoskiej kafejki. A w naszym, aranżacyjnym wydaniu – stanowiące przedmiot i podmiot oryginalnych dekoracji ściennych, czyli nowoczesnych fototapet. W architekturze – schody to nie tylko utylitaryzm, ale i element aranżacyjny, efekt mozolnej pracy specjalistów, doskonale podkreślający charakter budynku czy opisujący styl panujący w danym wnętrzu. W dekoratorstwie, uchwycone w ramach fototapety stopnie także pełną (co najmniej) podwójną rolę.
Kadry ukazujące rustykalne stopnie idealnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, a zamknięte w formie fototapety zdjęcia klatek schodowych wysokich biurowców – w aranżacjach chłodnych, stonowanych, profesjonalnych i w przemyślany sposób minimalistycznych. Fototapety schody to inspirujące, pięknie korespondujące z każdym stylem dodatki i dekoracje, które – zastosowane w odpowiedni sposób – zbawiennie wpłyną na odbiór i ergonomię biur, sypialni czy salonów. Wysokie, uchwycone z perspektywy żabiej lub prowadzące w dół, sfotografowane z lotu ptaka schody otwierają wnętrze i dodają mu tak istotnej przestrzenności. Fototapety z naszej galerii – opierając się na zasadach działania iluzji optycznej – powiększą metraż i w magiczny sposób przesuną ściany o dobrych kilkanaście centymetrów. Wszyscy doskonale wiedzą do czego służą schody, jednakże one również mogą być elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Co więcej wcale nie muszą dokądś prowadzić, być prawdziwe. Na fototapecie schody przedstawione są w najróżniejsze sposoby. Poza tym mamy tutaj nie tylko takie, które można spotkać we wnętrzu budynku, ale również schody z kamienia, a wokół nich piękną zieleń lub również kamienne mury. We wszystkich tych wypadkach mamy przede wszystkim na dekoracji ściennej przedstawione schody, których końca nie widać, a zatem każdy może sam wyobrazić sobie co jest na samej górze. Nie tylko w taki sposób można je zaprezentować. Na fototapecie schody mogą być po prostu pokazane z innej perspektywy. Mianowicie zdjęcie wykonane niejako na samej górze. Chodzi o to, że będzie tu pokazane jak widać całą klatkę schodową kiedy się na nią spojrzy w dół lub w górę. Można właśnie tak na nie spojrzeć. Dzięki tej różnorodności dekoracje na ścianę przedstawiające schody dają wiele możliwości do tworzenia swoich własnych pomysłów na udekorowanie pokoju.

Jesienny spacer po parku.

Jesienną porą, gdy coraz chłodniejsze promienie...

Nocny pociąg do góry

W schodach zawarta jest odrobina magii. Niby są...

Efektowne – malownicze, artystyczne, ukazujące piękno konstrukcji i otaczający ją landszaft – i efektywne zarazem. Fototapety schody powiększą i otworzą wnętrze, a przy tym wprowadzą do niego pożądaną atmosferę. Dzięki różnorodności zaprezentowanych w naszej galerii kadrów i przez szeroką funkcjonalność proponowanych dodatków, fototapety schody to dekoracje doskonale wpisujące się w każdy styl aranżacyjny. Wyprodukowane w oparciu o najwyższej jakości techniki i wykonane z doskonałych materiałów sprawdzą się nawet w pomieszczeniach narażonych na zintensyfikowane działanie pary wodnej, wysokich temperatur czy promieni słonecznych. Zastosowane w ciemnych przedpokojach, wąskich kuchniach czy ciasnych biurach – wprowadzą do wnętrza potężną dawkę swobody i będą cieszyć oko przez naprawdę długi czas.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki