Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Schody

Szukasz nietypowej dekoracji? Polecamy fototapety na ścianę Schody.

Jeśli wydaje się wam, że schody to po prostu zwykły ciąg komunikacyjny prowadzący na wyższe kondygnacje, spieszymy z wyjaśnieniem. Schody potrafią być też niezwykle efektownym motywem dekoracyjnym. Wszystko zależy od ich wyglądu i umiejętności fotografa. Możecie to sprawdzić w specjalnej kategorii, gdzie umieściliśmy fototapety Schody.

Fototapety Schody – podstawa albo podkreślenie twojej aranżacji

W wielu miejscach można znaleźć perełki architektoniczne w postaci efektownych schodów, które pięknie prezentują się na żywo oraz na fotografii. W naszej ofercie Fototapet Schody znajdziecie takie właśnie zaskakujące wersje. Każda z nich może stać się inspiracją i podstawą twojej koncepcji dekoracyjnej albo przeciwnie, podkreślać ją i skutecznie spinać estetyczną klamrą.

Fototapety Schody 3D i ich niesamowita moc dekoracyjna

Przestrzenna konstrukcja schodów to trójwymiar sam w sobie. Wystarczy je umiejętnie sfotografować i mamy doskonały materiał na fototapetę Schody 3D. Wydruk wysokiej jakości, jaki zapewniamy, sprawia, że na ścianie powstaje złudzenie dodatkowej przestrzeni, która jest na wyciągnięcie ręki. To nowoczesny sposób dekorowania i jednocześnie optycznego powiększania wnętrz.

Podświetlamy fototapety Schody

Są takie dekoracje, które maksymalnie rozkwitają dzięki dodatkowemu oświetleniu. Nie inaczej jest w przypadku fototapet Schody. Wybierz na tą dekorację ścianę blisko okna i z pewnością efekt będzie świetny. Ale to nie wszystko. Kiedy zapadnie zmrok w mieszkaniu przestrzenne atuty schodów zaczną znikać. Wtedy warto mieć plan B, czyli dodatkowe oświetlenie punktowe. Wydobędzie głębię i stworzy niesamowity klimat we wnętrzu.

Schody. Wędrówka w nieznane.

Prowadzić mogą w dwie strony - albo w górę, alb...

Spiralna wędrówka. Czas na czar.

Schody to taki element dekoracyjny, który dzięk...

Spoglądając w dół spirali

Klasyczne, spokojne wnętrza wymagają klasyczneg...

Jesienny spacer po parku.

Jesienną porą, gdy coraz chłodniejsze promienie...

Nocny pociąg do góry

W schodach zawarta jest odrobina magii. Niby są...

Fototapeta Schody jak tajne przejście

Wśród naszych propozycji znajdziecie przeróżne warianty schodów. Nowoczesne, retro, zabytkowe, w dużym zbliżeniu albo gdzieś w oddali. Ale mamy też wariant, który pozwala stworzyć specyficzną iluzję optyczną we wnętrzu. To fototapeta Uliczka Schody, która wprowadzi tu wydłużoną perspektywę i powiększy pomieszczenie. Dodatkowo, maskując linię połączenia dekoracji z podłogą za pomocą kanapy lub niskiej komody, uzyskasz złudzenie dostępności tego miejsca, a to daje niesamowite wrażenia estetyczne.

Niebanalny salon z hipnotyczną fototapetą 3D schody

Jeżeli chcesz stworzyć ciekawą, nowoczesną aranżację salonu, konieczny będzie jakiś designerski detal. Musi zajmować centralne miejsce i przykuwać wzrok. Nasza propozycja to fototapety 3D Schody, a przede wszystkim wyjątkowe ujęcia schodów kręconych. Dobrze wykonana fotografia takiej konstrukcji hipnotyzuje widza i wciąga go do zgadywania, czy patrzy na schody z góry czy z dołu. Doskonały pomysł na efektowną i niebanalną dekorację do nowoczesnego, modnego salonu.

Fototapeta Schody na ścianę przy schodach

Lubisz zaskakiwać nieszablonowymi pomysłami? Chcesz, aby twoja przestrzeń wyglądała ciekawie, a nawet zabawnie? Wejdź na naszą stronę i sprawdź naszej propozycje w zakładce fototapety Schody. Znajdziesz tam sporo ujęć schodów zrobionych z perspektywy wchodzącego na nie człowieka. Jeśli umieścisz taką dekorację jako optyczne przedłużenie swoich prawdziwych schodów, zyskasz optyczne wydłużenie przestrzeni, ciekawą asymetrię i zabawne złudzenie, że to prawdziwe wejście. To dekoracja, która spełni twoje kryteria w dekorowaniu wnętrz.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki