Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 1OPGQGA
Do końca oferty pozostało Mon, 10 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety do pokoju chłopca

Mali chłopcy są wyjątkowo ciekawi świata oraz wszystkiego co ich otacza. Uwielbiają wszelkiego rodzaju maszynerie, pojazdy, mechanizmy oraz wszystko co można rozkręcić do ostatniej śrubki a później to poskładać w całość. Znając upodobania młodych odkrywców oraz ich niezmierzoną chęć poznawania, stworzyliśmy fototapety dedykowane właśnie z myślą o nich. Dzięki naszym propozycjom pokój Twojego dziecka może zamienić się w górzystą okolice idealną na szaleństwa w gokarcie, z możliwością skoków, ślizgów oraz innych ekstremalnych wyczynów. Natomiast dla miłośników spokojnej jazdy mamy fototapety przedstawiające dostojne lokomotywy z wagonami, które pokażą Twojemu dziecku jak wygląda praca przy przewożeniu ładunków oraz osób, a także zabiorą najmłodszych ochotników na wycieczkę po wspaniałej malowniczej okolicy.
Żywe kolory, uśmiechnięte postacie a także najwyższa jakość wykonania sprawiają że fototapeta zmieni pokój nie do poznania, tym samym stając się inspiracja do stworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrza. Wprowadzi ona radosny oraz ciepły nastrój sprawiając że Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie oraz komfortowo w swoim pokoju. Pozwoli ona na stworzenie oazy, miejsca gdzie będzie można się cieszyć a także uronić łzę. Sprawi że Twój syn pokocha swój pokój i będzie chętnie do niego wracał aby przeżyć kolejną wspaniałą przygodę swojego dzieciństwa. Fototapety posiadają zarówno walory wizualne jak i dydaktyczne. Pozwalają poznać otaczający świat ukazując jego różne aspekty oraz przybliżając już od najmłodszych lat mechanizm działania oraz funkcjonowania najbliższego otoczenia.

Miniaturowe ikony turystyczne

Gdy w końcu nadejdzie czas na wypoczynek i pako...

Łodzią w podróż dookoła świata

Być wytrawnym żeglarzem, zwiedzać nieznane wody...

Pierwsza podróż do gwiazd

Czas na niesamowitą przygodę ! Co powiesz na lo...

W naszej ofercie znajdują się także fototapety przedstawiające wozy strażackie oraz policyjne, mega szybkie wyścigówki rajdowe czy tez pływające po ogromnych oceanach statki pasażerskie. Możesz się z nami wybrać w podniebi rejs samolotom czy też na wesołą przejażdżkę szkolnym autobusem. Twoi nowi przyjaciele odkryją przed Tobą najwspanialsze arkany świata i zaproszą Cię na wspaniałą przygodę która zapamiętasz do końca życia. Szalone wyprawy, niebezpieczne misje oraz zadania specjalne to największa frajda dla chłopców, którzy nie potrafią siedzieć bezczynnie w domu. Wybierz się z kolegami na wspaniałą podróż na tor wyścigowy, nad jezioro czy tez pas startowy. Istnieje tysiące możliwości i miliony tajemnic, które możesz odkryć jednocześnie spędzając miło czas na zabawie, a tym samym uczyć się ciekawych oraz nadzwyczajnych rzeczy.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki