Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety do pokoju chłopca

Fototapety do pokoju chłopca, czyli jak podkreślić aranżację?
Początkowo sami urządzamy pokój małego chłopca. Jedni wolą dekoracje uniwersalne, inni takie, które wskazują na płeć dziecka. Z czasem on sam wyraża swoje uczucia i sygnalizuje, jak ma wyglądać jego otoczenie. Do każdej z tych sytuacji dopasujecie fototapetę dla chłopca z naszej oferty, ponieważ mamy tu wzory dla dzieci w każdym wieku.

Fototapety odporne na zabawę

Pokój dziecka musi być oczywiście ładny i przyjazny, ale też bezpieczny i urządzony przy użyciu produktów doskonałej jakości. Nasze fototapety do pokoju chłopca spełniają te kryteria. Można wybrać wariant laminowany, który jest odporny na zachlapania i inne zabrudzenia. Bez problemu można umyć ścianę przy użyciu detergentu, więc żadna zabawa nie zniszczy dekoracji.
Fototapeta do pokoju chłopca musi mieć charakter

Typowo chłopięce zabawy mają swój klimat i są zazwyczaj bardzo ekspresyjne. To m.in. ulubione wyścigi, gry sprawnościowe i wszelkiego rodzaju harce z rówieśnikami. Taka też powinna być dekoracja pokoju, wesoła i dynamiczna. W naszej ofercie znajdziecie fototapety do pokoju chłopca z pędzącymi samochodami czy samolotami w ruchu, ale także pełne zabawnych zwierzątek, biegających dzieci itp.

Jak fototapetą pobudzić chłopięcą wyobraźnię?

Za pomocą fototapety do pokoju chłopca można nie tylko ciekawie udekorować ścianę. To doskonały sposób, żeby zachęcić dziecko do działania i kreatywnych zabaw. Nasze fototapety pobudzają wyobraźnię, sprawiają, że dziecko chce zostać piłkarzem, lotnikiem, strażakiem. Chętnie też bawi się ze swoimi rówieśnikami, odgrywając przeróżne scenki zawarte w dekoracji.

Tam, gdzie spełniają się chłopięce marzenia

Kiedy boisko jest przygotowane do gry, a zawodn...

Środkami podniebnej kominukacji

Fototapeta to element dekoracyjny, jaki z pewno...

Na bakier z geometrycznymi formami

Otoczenie Naszych czterech ścian bywa przytłacz...

Mały sportowiec. Piłka nożna.

Każdy mały miłośnik piłki nożnej zasługuje na p...

Zimowe zwiedzanie. Podróże.

Zimą można wiele zwiedzić, zobaczyć i poznać. G...

Loty balonem nad górami

Z góry świat zawsze będzie wyglądał inaczej, do...

Miniaturowe ikony turystyczne

Gdy w końcu nadejdzie czas na wypoczynek i pako...

Łodzią w podróż dookoła świata

Być wytrawnym żeglarzem, zwiedzać nieznane wody...

Pierwsza podróż do gwiazd

Czas na niesamowitą przygodę ! Co powiesz na lo...

Fototapeta kosmiczna, sportowa, morska-u nas znajdziesz wszystko

Czy wiesz, o czym marzy twój synek? O kosmicznych przestworzach, kolorowych rybkach czy karierze piłkarza? Każdy rodzic wie, że takie marzenia warto pielęgnować, bo mogą potem zaowocować prawdziwą pasją albo stać się pomysłem na życie. Znasz swoje dziecko i wiesz, co mu w duszy gra, więc zrób mu miłą niespodziankę i udekoruj pokój specjalną fototapetą do pokoju chłopca. U nas znajdziesz wzór, który sprawi, że marzenie znajdzie się jakby na wyciągnięcie ręki.

Fototapety bajkowe dla najmłodszych

Mali chłopcy w wieku przedszkolnym lubią bajki. To dobrze, bo one doskonale rozbudzają wyobraźnię, pokazują dziecku różnicę między dobrem a złem, kształtują charakter i zachęcają do zabawy. Skoro więc bajka ma tyle zalet, może warto zaprosić ją do dziecięcego pokoju w postaci dekoracji? Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, że jest tam spory wybór fototapet do pokoju chłopca o bardzo bajkowym charakterze.

Dinozaur albo lew na fototapecie? Proszę bardzo!

Jeśli twój syn lubi zwierzaki to z pewnością w jego pokoju pełno jest figurek, zabawek czy obrazków, które je przedstawiają. Ale co powiesz na ogromnego słonia albo dinozaura na całą ścianę? Na pewno wywoła efekt „wow” i okrzyki radości. Wjedź na naszą stronę sprawdź, jakie fototapety do pokoju chłopca oferujemy. Znajdziesz tam całą plejadę zwierzaków. Zamów, przyklej na ścianę pod nieobecność dziecka, a jego mina po powrocie do domu będzie bezcenna.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki