Fototapety do kawiarni

Urządzasz kawiarnię? Udekoruj ją fototapetą! - Urządzając nową kawiarnię, musisz wziąć pod uwagę styl, jaki ma mieć twój lokal i swoje upodobania estetyczne. Warto jednak postawić się też w roli klienta i wyobrazić sobie, czego oczekuje. Pomyśl, siadasz w takiej kawiarni i co chcesz widzieć na ścianie? Piękny krajobraz, wielką filiżankę z kawą, ciacho czy elegancki wzór w stylu glamour? A potem sprawdź naszą ofertę w zakładce „fototapety do kawiarni”. Fototapety do kawiarni-efektowne i trwałe - Wiadomo, że kawiarnia to miejsce, gdzie ściany powinny być odporne na różne zabrudzenia. Czasami dochodzi do zachlapania, dzieci zostawiają ślady po swoich brudnych rączkach, a i dorośli goście czasami nabrudzą. Warto więc stosować powierzchnie zmywalne. A jak połączyć piękną dekorację z możliwością utrzymania czystości? Taki potencjał mają nasze fototapety do kawiarni.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do kawiarni z fototapetą

kwitnące jabłonie

Zanim na drzewie pojawią się smaczne owoce najpierw możemy podziwiać piękne ich kwiaty. To...

Marzenie porannego kawosza

Ziarna świeżo zmielonej arabiki łechcą Twoje nozdrza już od rana? Nie ma nic bardziej...

Cafe Italiano

Włoskie uliczki słyną z małych i przytulnych kawiarenek, w których możesz napić się najbardziej...

Kawa w szklance

Najmodniejszy wnętrzarski „vintage” to dzisiaj aranżacje inspirowane polskim wzornictwem lat 70.

Jak wybrać odpowiednią fototapetę do kawiarni?

Doskonała dekoracja ścienna to taka, która zachwyca, przyciąga wzrok i zapada w pamięć, ale też taka, która nie męczy i nie przytłacza. Wyznacz ścianę, która będzie najlepiej eksponowała motyw dekoracyjny, a potem zajrzyj na naszą stronę, do zakładki „fototapety do kawiarni”. Dobierając wzór weź pod uwagę wielkość lokalu i jego charakter.

Fototapeta i światło

W dobrym wyeksponowaniu dekoracji ściennej ważną rolę odgrywa światło. Pomaga w podkręceniu efektu wizualnego i może wraz z pięknym zdjęciem stworzyć w twoim lokalu wyjątkowy klimat. Nasze fototapety do kawiarni lubią światło dzienne, więc przyda się ekspozycja w pobliżu dużego okna. A kiedy zrobi się ciemno, można dekorację podświetlić punktowo lub za pomocą taśmy led.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet do kawiarni

Pejzaż wielkomiejski

Budynki, ludzie, neonowe reklamy – to wszystko składa się na pęd wielkiego miasta. Metropolia...

Droga do szczęścia

Motyw uliczek jest niezwykle popularny, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Wszyscy ci, którzy...

Czas na łyk kawy

Któż z nas nie jest oddanym wielbicielem pysznej, niezwykle aromatycznej i we wspaniały sposób...

Abstrakcja porannych myśli

Jeśli szukasz wyjątkowej fototapety, takiej, która podkreśli w pełni nowoczesny charakter...

Z ziaren smak skojarzony

Natura to element, który towarzysząc Nam każdego dnia stara się dopasować do każdego kroku,...

Paryskie kawiarenki

To właśnie w tym mieście mamy bardzo klimatyczne kawiarenki, które usytuowane są przy...

Korkowe szaleństwo

Dekoracja w całości stworzona jest z korków od butelek po winie. Można się nawet domyślić od...

Na ścieżce

Jeśli się dokładnie przyjrzymy to widać dokąd ta ścieżka prowadzi. Jednak większe wrażenie robi...

Fototapeta do kawiarni, która pobudza smak

Na sukces każdej kawiarni składa się z pewnością smaczna kawa i dobre ciacha, ale też odpowiedni klimat. Nie od dziś wiadomo, że kawa podana w pięknej ceramice i ładnym otoczeniu smakuje zdecydowanie lepiej. Filiżanek nie oferujemy, ale za pomocą naszych fototapet do kawiarni stworzysz klimatyczną dekorację, która zachęci klientów do skosztowania oferowanych przez ciebie smakołyków. A dodatkowo, zostanie im w pamięci i sprawi, że chętnie wrócą po kolejne wrażenia.

Wprowadź świat do kawiarni dzięki fototapecie - Prawdziwa kawiarnia to m.in. kawy z różnych stron świata i zapach orientalnych przypraw do ciast. Klimatycznie i światowo, a warto byłoby to czymś podkreślić. Idealny sposób to nasze fototapety do kawiarni. W tej zakładce znajdziesz piękne zdjęcia, które w wyjątkowy sposób mogą ozdobić ściany twojego lokalu. Możesz też przejrzeć inne kategorie, gdzie pełno pięknych krajobrazów z całego świata. Wprowadź go do swojej kawiarni i pokaż klientom, że masz szerokie horyzonty.

Fototapeta do kawiarni, czyli dawka sztuki na ścianie - Prawdopodobnie pierwsze kawiarnie powstały w Kairze, w XVI wieku, a do Europy przywędrowały w wieku XVII. I praktycznie od samego początku skupiały wokół siebie artystyczną bohemę, która w spotkaniach upatrywała źródła twórczych inspiracji. Dlatego też kolejne, nowopowstające lokale pełne były artystycznych detali. Jeśli więc chcesz, aby twój lokal miał właśnie taki klimat, z naszej oferty fototapet wybierz wzór, który wprowadzi sztukę do twojej kawiarni.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.