Fototapety kawa

Fototapeta Kawa do domu i firmy - Coraz chętniej poszukujecie nietypowych dekoracji do swoich wnętrz, aby stworzyć aranżację odbiegającą od katalogowych kanonów. U nas znajdziecie sporo ciekawych inspiracji, a jedną z nich mogą stanowić fototapety Kawa. Nie od dziś wiadomo, że ziarna kawy mają spory potencjał dekoracyjny, dlatego stworzyliśmy dla was całą masę kawowych abstrakcji. Pasują i do domu i do firmy, a wszystko zależy od kontekstu. Kawa w wielu odsłonach na fototapecie - W naszej zakładce fototapety Kawa znajdziecie różne zaskakujące wzory. Od rozsypanych bezładnie ziaren do fantazyjnych i precyzyjnych kompozycji, a dodatkowo także kawowe grafiki. Łączymy kawę z czekoladą, cukrem, drewnem, zielenią, czyli wszystkim, co się z nią kojarzy. Ciekawie wyglądają też obrazki usypane z ziaren kawy, np. sowa, filiżanka, a nawet mapa świata.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje kawa z fototapetą

Kawa na kawie

Jeśli chcemy by piękny aromat kawy rozchodził się po całym naszym mieszkaniu możemy wykorzystać...

Kawowa sowa

Ziarenka kawy usypane w kształt sowy to ciekawy i nowoczesny sposób na wnętrze. Oczy...

Wielkie marzenie o kawie

Żeby nasza oferta była interesująca i mogła zainteresować jak najszerszą rzeszę klientów,...

Coffee time

W galerii fototapet Demur znajdą Państwo bogaty wybór fotografii z motywem kawy. Kolumbijska,...

Dopasuj fototapetę Kawa do pomieszczenia

Jeśli chcesz ozdobić swój salon, jadalnię albo kuchnię dekoracją w postaci fototapety Kawa, musisz pamiętać o dobraniu odpowiedniego wzoru do wielkości wnętrza. Dekoracja powinna budować klimat, zdobić i zachwycać, ale nie dominować zbyt dużymi detalami oglądanymi codziennie z bardzo bliskiej odległości. Takiego efektu należy unikać, bo szybko okaże się, że kawowa ściana drażni wszystkich domowników.

Kawowe, energetyczne inspiracje do nowoczesnych wnętrz

Widoczne na fototapecie ziarna kawy budują pozytywną energię na cały dzień. Dzięki nim mamy dobry nastrój i oczywiście chęć na ożywczą dawkę energii, jaką daje mocna kawa. Taki widok wprowadza do nowoczesnego, nawet najbardziej minimalistycznego wnętrza przytulny klimat, który przecież wszyscy lubimy. W tak ozdobionym salonie, jadalni czy kuchni od razu robi się miło i rodzinnie.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet kawa

Kawowe impresje

Kawa to napój kultowy. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach niejednokrotnie staje się...

Kawowe serce

Nie ma nic przyjemniejszego niż kubek gorącej kawy o poranku, a już tym bardziej jeśli będzie...

Fototapeta do kuchni kawą zdobiona

Jeżeli szukasz inspiracji do nowej aranżacji kuchennej, mamy ciekawą podpowiedź. Sprawdź naszą zakładkę fototapety Kawa, a szybko przekonasz się, że to strzał w dziesiątkę. Na dowód tego prezentujemy kilka gotowych stylizacji, które być może posłużą ci za bazę do stworzenia swojej wersji. Na fototapecie do kuchni kawa może zajmować całą powierzchnię albo jej fragment. Można ją zamieścić na pełnej ścianie albo na niewielkim fragmencie, np. na poziomym kawałku pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami. Wszędzie będzie wyglądać efektownie.

Przytulna knajpka z fototapetą Kawa - Kawiarenka lub stylowa restauracja z dekoracją w postaci fototapety Kawa to tak zwany „pewniak”. Tematycznie i w dobrym stylu udekoruje lokal, ociepli klimat i wniesie pozytywną energię. Dzięki niej stworzysz miejsce przyjazne i zachęcające klientów do spróbowania twoich specjałów. Tapeta powinna znaleźć się na ścianie, która jest najbardziej wyeksponowana, a dzięki temu zawsze jest w polu widzenia twoich gości. Warto też dodatkowo podświetlić ścianę punktowo światłem o ciepłej barwie, które podkreśli charakter i głębię dekoracji.

Fototapeta Kawa graficznie i artystycznie - Oprócz zdjęć kawowych kompozycji mamy dla was także wzory o charakterze artystycznym. To ciekawe grafiki, które przedstawiają ziarna kawy albo filiżanki z gotowym już napojem w różnych, ciekawych odsłonach. Inna opcja to oryginalne zdjęcia z makro zbliżeniem na ziarno kawy w różnych wariantach albo kadry z kłębami dymu unoszącego się nad paloną kawą. Od razu widać, że te małe drobinki są bardzo inspirujące, a fototapety Kawa wiernie oddają ich dekoracyjny potencjał.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.