Tapety do pokoju dziecka

Upiększamy dziecięcy świat za pomocą tapety - Dzieciaki mają określone oczekiwania w sprawie wyglądu swojego pokoju. Powinien być na pewno kolorowy, wesoły, po prostu przepiękny. Dzieciaki mają też swoje ulubione postaci i znane motywy z bajek. A jak to wszystko zawrzeć w dekoracji? Najlepsza będzie jedna z naszych tapet do pokoju dziecka. Z nią stworzysz piękną, bajkową aranżację. Tapety do pokoju dziecka to solidna dekoracja - Dodatkowym atutem naszej oferty tapet do pokoju dziecka jest możliwość wyboru materiału, z którego będzie wykonana. Dostępne opcje to flizelinowa, winylowa i laminowana. Różnią się gramaturą i stopniem odporności na zabrudzenia oraz uszkodzenia. U nas masz możliwość wyboru i z pewnością dobrze dopasujesz tapetę do możliwości dzieciaków.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do pokoju dziecka z Tapetą

Na planie bajkowego miasteczka

Najlepsze fototapety do pokoju dziecięcego to te, które oferują coś więcej niż tylko ładny...

Urok leśnych zwierzątek

Pokoik dziecięcy powinien być umeblowany i udekorowany z wielką dawką staranności. Zapewne jego...

Kolorowy zawrót głowy

Pokój dziecięcy to przestrzeń wyjątkowa, nie może zabraknąć w niej sporej dawki kolorów, wszak...

Modne szarości mogą być wesołe

Pstrokate pokoje dziecięce, w których panowała bajkowa, ale też chaotyczna atmosfera to już...

Szukaj tapety odpowiedniej do wieku dziecka

Dekoracja pokoju dziecinnego, w tym tapety, powinna być dopasowana do wieku naszej latorośli. Co innego podoba się np. małej księżniczce w różowym etapie życia, a co innego poważnej uczennicy drugiej klasy. Na szczęście u nas znajdziesz wzory tapet dziecięcych dla chłopców i dziewczynek, na każdy etap rozwoju pociechy.

Chmurki, baranki, motylki – tapety dla maluchów

Z wielką starannością dobraliśmy wzory tapet dla najmłodszych, bo wiemy jakie to ważne. Kolorowe, ale delikatne, z uroczymi, przyjaznymi wzorkami. Choć dzieci na początku nie potrafią nazwać kształtu ani koloru, to jednak szybko rozpoznają różnice i reagują swoim nastrojem. Nasze tapety do pokoju dziecka na tym etapie wywołują tylko pozytywne reakcje.

Najnowsze inspiracje z użyciem Tapet do pokoju dziecka

Jak jelonki na łące

Dekorowanie dziecięcego pokoju ma na celu po prostu stworzenie dla pociechy ładnego miejsca do...

Las bajkowy słodko pastelowy dla maleństwa

Pokój małego dziecka musi mieć odpowiedni charakter. Powinien być bajkowy, przytulny i słodki....

Tapety do pokoju dziecka, a konkretnie księżniczki

Większość dziewczynek, zwłaszcza jedynaczek, przechodzi ten etap. I wcale nie musi tu chodzić o rozkapryszenie, a jedynie o wielką fascynację bajkami pełnymi pięknych księżniczek, wróżek, elfów itp. To cudny etap, kiedy dziewczynka identyfikuje się mocno z baśniowym światem i chce otaczać się elementami z nim związanymi. Na tym etapie stworzenie pokoju małej księżniczki to konieczność, ale my ułatwimy wam to zadanie. Na naszej stronie znajdziecie odpowiednie tapety do pokoju dziecka właśnie w tym stylu.

Chłopięce, wesołe wzorki na tapetach - Chłopcy mają zwykle inne preferencje estetyczne niż dziewczynki i inaczej też powinien wyglądać pokój małego mężczyzny. W cenie są wszelkie pojazdy, samoloty, motywy sportowe, postaci z niektórych bajek czy symbole super bohaterów. Występują w formie nadruków na ubraniach czy pościeli oraz w postaci bibelotów. My proponujemy większy rozmach, tapety do pokoju dziecka z chłopięcymi wzorami. Taka dekoracja nadaje wnętrzu odpowiedni klimat i podkreśla pasje dziecka.

Uniwersalne tapety do pokoju dzieci - Często skromne warunki lokalowe powodują, że w jednym pokoju mieszka brat z siostrą, przynajmniej do pewnego etapu. To może czasem powodować konflikty, także na tle dekoracji tego pomieszczenia. Rodzice próbują łagodzić spory i dzielą pokój na strefę dziewczęcą i chłopięcą, ale to niepotrzebne. Odwiedź razem z dzieciakami naszą stronę i na pewno znajdziecie kompromis. Proponujemy spory wybór uniwersalnych tapet do pokoju dzieci, więc z pewnością coś wybierzecie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.