Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - X3CZ0RB
Do końca oferty pozostało Mon, 18 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety Afryka

Mamy tam zupełnie inny klimat i pory roku. W większości kojarzy nam się z upalnymi dniami i bardzo intensywnie świecącym słońcem. To właśnie dlatego nie można tam zbyt wielu roślin do jedzenia uprawiać, a życie tam różni się tego naszego. Jeśli chodzi o Afrykę to mamy o nie takie wyobrażenie, że nie ma ta żadnych miast jak u nas, a są jedynie same plemiona. Nie mniej jednak większe miasta również istnieją na tym kontynencie. Mogą co prawda się nieco różnić od tych naszych, pod względem architektonicznym i współczesnością, ale jednak uznaje się takie miejsca za normalne miast. Mimo to jeśli już mielibyśmy wykorzystywać widoki z tego miejsca jako element dekoracyjny w domu to zapewne wolelibyśmy fototapety, na których widać kawałek pustyni, buszu, plemię czy jakieś dzikie zwierzę. Tak właśnie nam się kojarzy Afryka i to powinno stanowić dekorację.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Piękny zachód słońca nad sawanną, czy widok na roślinność i drzewa występujące jedynie w tej części świata, a może ludzie, którzy zamieszkują te regiony, najlepiej jakby byli ukazani w swoich naturalnych i codziennych czynnościach. Właśnie sposób takich widoków najlepiej jest wybierać fototapety związane z Afryką. Dzięki temu od razu zyskamy niepowtarzalny element dekoracyjny, a co więcej sprawimy, że pomieszczenie stanie się jakby częścią Afryki. Będzie nam się wydawało jakbyśmy tam byli. W zależności od naszego pomysłu a wystrój wnętrza na fototapecie może być cały obraz z tego miejsca lub jedynie coś co się z nim może kojarzyć. W tym wypadku najlepsze będą elementy kultury różnych plemion lub wzory, które są przez nich wykorzystywane, a nam mogą się właśnie z Afryka kojarzyć. Choć nie mniej ciekawym pomysłem jest wykorzystanie w takiej sytuacji wizerunku zwierząt pochodzących z tego kontynentu.

Afrykańskie pożegnania. Zachód słońca.

Sawanna skąpana w blasku zachodzącego słońca bu...

Słoneczna sawanna w Namibii

Pełna klimatycznego uroku sawanna to element św...

Sawanna nieprzemierzona

Fototapeta z motywem krajobrazu afrykańskiego t...

Niosące wodę. Etnicznie.

Fototapeta z motywem etnicznym to wspaniały ele...

Karawana wielbłądów. Magia Afryki.

Fototapeta z motywem Afryki to doskonały elemen...

Blask etnicznego słońca

Wszystko to, czego na co dzień nie mamy w zasię...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Jeśli już raz zachwycimy się tym miejscem to uczucie to nie zmaleje. Dlatego warto mieć w swojej sypialni, salonie, a może w innym pomieszczeniu w domu fototapetę z motywami afrykańskimi. Dzięki temu najciekawsze fragmenty tego kontynentu będziemy mieli na wyciągnięcie ręki. Oczywiście nie należy zapomnieć, że nie tylko ludzie i zwierzęta tam żyją, ale mamy także bardzo interesująca w wyglądzie i kształcie roślinność, która także może stanowić dekoracje na ścianie w domu. Dlatego też najlepiej jest wybrać fototapetę z wizerunkiem tej części Afryki, która nas najbardziej interesuje. Co więcej te trzy elementy mogą jednocześnie znajdować się na fototapecie lub każdy z nich osobno. Wszystko uzależnione jest od tego jaką scenę lub moment z ich życia przedstawia fototapeta. Na pewno każda z nich jest równie interesująca.