Fototapety Afryka

Wpuść słońce do domu – fototapeta Afryka - W Polsce pogoda bywa kapryśna i przez wiele dni żyjemy w kompletnym zachmurzeniu. Nic dziwnego, że wiele osób stara się wyjechać zimą w ciepłe kraje albo nadużywa zabiegów w solarium. Jest jeszcze jeden sposób, który co prawda nie dostarcza prawdziwych promieni słonecznych, ale skutecznie poprawia nastrój. To fototapety Afryka, na których świeci słońce przez okrągły rok. Fototapeta Afryka wbrew pozorom nowoczesna - Wnętrze w stylu afrykańskim kojarzy nam się z ciepłymi kolorami, barwnymi tekstyliami i całą masą egzotycznych bibelotów przywiezionych z dalekich wojaży. Tak było kiedyś, teraz koncepcja dekorowania wnętrz ma inne oblicze i nie poddaje się zaszufladkowaniu. Dlatego też nasz kolekcja fototapet Afryka to dekoracje, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, niezupełnie osadzonych w stylu.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Afryka z fototapetą

Safari po zmroku

Życie na Safari po zmroku nieco zamiera, wszystkie zwierzęta kładą się o snu. Dlatego też jest...

Na sawannie

W takim miejscu przyroda nie ma za wiele możliwości. Wszystko przez panujące tam warunki...

Spacer o zachodzie

Każde plemię ma swój indywidualny styl i ubrania. Jeśli jednak się nie przebywa wśród nich...

Taniec Afryki

W każdym zakątku świata ludzie się bawią i tańczą. Każdy na swój sposób. Tutaj widać, że do...

Jak dopasować aranżację do fototapety Afryka?

Jak powiązać fototapetę Afryka z resztą elementów twojej aranżacji? Nie musisz robić od razu wielkiego remontu, wystarczą jedynie małe zmiany. To może być przemalowanie np. przeciwległej ściany na kolor, który dominuje na tapecie albo dywan w afrykańskie wzory. Można też poprzestać na jednym, ale wyrazistym bibelocie w tym stylu, który będzie sprytnie nawiązywał do dekoracji ściennej.

Wyjątkowe grafiki na fototapetach Afryka

Poza pięknymi zdjęciami prosto z Czarnego Lądu, w kategorii fototapety Afryka znajdziesz również ciekawe i klimatyczne grafiki. Styl afrykanistyczny zawsze był wdzięcznym tematem i inspiracją dla wielu artystów malarzy czy rysowników i nie zmieniło się to do dziś. Dzięki temu możemy swoje ściany ozdabiać motywami afrykańskimi w artystycznych odsłonach.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Afryka

Etniczne wzory na twoją ścianę

To zdecydowanie wzór, który sugeruje styl urządzenia całości wnętrza. Etniczne wzory...

Miłość wielka jak sam słoń

Od zawsze fascynują nas te wielkie zwierzęta, nie tylko ze względu na wygląd. Słonie są też...

Spotkania w oazie codzienności

Świat nie jest nigdy wyłącznie przesiąknięty złem, bądź tylko pałający dobrem – gdyby tak było,

Spacer po sawannie

Wschodzące słońce może być oznaką nowego początku, nowego dnia oraz nowych przygód. Jeśli masz...

Idąc po wodę

W Afryce nie ma dostępu do wody tak jak u nas. Dlatego też kobiety wędrują z naczyniami...

Nietypowo i efektownie, czyli czarno-biała fototapeta Afryka

Na naszej stronie, przy każdym proponowanym wzorze fototapety znajdziecie narzędzie do samodzielnej modyfikacji wybranej dekoracji. Podobnie jest w przypadku fototapet Afryka. Możecie je przycinać na wskazane wymiary, albo przerabiać na wersję w sepii albo monochromatyczną. Można też zdecydować się na odbicie lustrzane wybranego wzoru. Oczywiście największą zaletą afrykańskich dekoracji jest ich barwna kolorystyka, ale czarno-białe wersje są niezwykle oryginalne i sprawdzają się w ultra nowoczesnej przestrzeni.

Duża ściana, fototapeta Afryka i mnóstwo światła - Czego potrzebujemy, żeby stworzyć salon z przytulnym i energetycznym klimatem? Konieczne są ciepłe kolory, miękkie i wzorzyste tekstylia, a na ścianie efektowna fototapeta Afryka. Ten ostatni element znajdziesz na naszej stronie. Na afrykańską ozdobę przeznacz główną ścianę, na której tapeta będzie ładnie wyeksponowana. Nie zastawiaj jej wysokimi meblami, bo to zepsuje efekt. Zadbaj też o punktowe doświetlenie ściany światłem o ciepłej barwie. Tak właśnie tworzy się magiczne i klimatyczne wnętrza.

Arabski styl Czarnego Lądu – fototapeta Afryka - Na afrykańskim kontynencie mieszają się różne style. To nie tylko świat czarnoskórych plemion z ich barwami, symbolami i sposobem życia. To także arabski klimat, który panuje na północy Afryki. I te wzory również znajdziecie w naszej kategorii fototapet Afryka. Egipskie zabytki, piaski Sahary, marokańskie targowiska pełne barwnych przypraw i wiele innych, malowniczych zakątków. Doskonałe dekoracje do klimatycznego salonu, sypialni albo stylowej łazienki.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.