Fototapety czarno-białe

Fototapety czarno białe – klimatyczne dekoracje z duszą - Choć kolorowa fotografia znana jest już od około 150 lat i dziś została doprowadzona praktycznie do perfekcji, wciąż chętnie wracamy do wcześniejszej, monochromatycznej wersji. Ma w sobie jakąś specyficzną harmonię, jest szykowna i elegancka, ale jednocześnie skromna i miła w odbiorze. I takie właśnie fototapety czarno białe znajdziecie w naszej ofercie. Uniwersalne dekoracje, czyli fototapety czarno-białe - Czarno białe fototapety mają tą przewagę nad wzorami kolorowymi, że pasują dosłownie do wszystkiego. Niezależnie od kolorystyki, jaką przyjmiemy w swojej aranżacji oraz rodzaju pomieszczenia, gdzie zechcemy ją zastosować, nie trzeba się martwić o efekty. To zawsze będzie wyglądać dobrze i efektownie. Wystarczy tylko dopasować pozostałe elementy, żeby razem tworzyły spójną całość.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje czarno-białe z fototapetą

Chodząc po niestrudzonych wodach

Każda chwila potrafi wprowadzić Nas w lekką zadumę. Jeśli marzysz o elemencie dekoracyjnym,...

Przez most niezwykłości

Monochromatyczne dodatki są pełne subtelnego piękna, mimo ciężkich kolorów wydają się być...

Szach-mat

Na szachownicy rozgrywa się wiele meczy. W tym przypadku jednak z wszystkich figur widzimy...

W szaro-barwnym, ciemnym lesie

Zagubieni pośród szarej codzienności możemy nie dostrzegać tego, co mamy na wyciągnięcie ręki....

Dopasuj aranżację do fototapety czarno-białej

Fototapeta czarno biała jest tak oszczędna w środkach wyrazu, że w pozostałych częściach aranżacji można nieco poszaleć z kolorami. Można je zastosować na dużych powierzchniach albo w postaci wyrazistych bibelotów. Styl i kolor dowolny. O jednej zasadzie jednak warto pamiętać. Taka dekoracja ma zdecydowanie nowoczesny charakter i tak też powinno być urządzone wnętrze.

Fototapeta czarno-biała w graficznej odsłonie

Nasza propozycja w zakresie czarno białych fototapet to nie tylko efektowne zdjęcia, znajdziecie tu także ciekawe grafiki monochromatyczne. Interesująco ozdobią każde wnętrze domowe i firmowe. Ponadto, graficzne dekoracje kolorowe, które znajdują się w różnych kategoriach, możecie również przerabiać na wersje czarno białe za pomocą kreatora wyboru.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet czarno-białe

Hipnotyzująca mandala

Czy dasz się zahipnotyzować za pomocą tej wyjątkowej dekoracji? Wielka mandala, narysowana...

Mgła, co przysłania las

Czasami w lesie panuje tak wielka mgła, że nie widać czubka własnego nosa. I wtedy nikt tam nie...

Wielkie miasto i morze

Wielkie miasta portowe zawsze fascynowały i przyciągały, bo właśnie tam przypływały ciekawe...

Sklepienie utkane z marzeń

Obok tej dekoracji naściennej zdecydowanie nie sposób przejść obojętnie! Urzeka oszczędnością w...

Z nutą porannej rosy

Niezwykła i nieprzewidywalna natura o każdej porze dnia potrafi zdziałać cuda. Fototapeta z...

W odcieniach szarości

Wykorzystując jeden kolor również można stworzyć różnorodna dekoracje, a ta fototapeta jest...

Szalone trójkąty

Całość dekoracji składa się tylko i wyłącznie z trójkątów. Do tego jeszcze wygląda jakby były...

Paryski szyk

Styl paryski z powodzeniem łączy w sobie elegancję, klasę i luksus z delikatną nutką kokieterii.

Piękne zdjęcie do salonu - czarno-białe fototapety

Duży salon w nowoczesnym stylu. Proste, modne meble wypoczynkowe w żywym kolorze, może czerwonym albo filetowym lub szmaragdowym. Do tego designerski, szklany stolik kawowy, kilka ciekawych komód czy regałów, bibeloty i tekstylia w kolorach kanapy lub narożnika oraz białe albo jasnoszare ściany. A na głównej, ekspozycyjnej ścianie wielka czarno biała fototapeta z pięknym zdjęciem. Tak to sobie wyobrażamy, a wy stworzycie swoje wersje nowoczesnego, efektownego salonu z fototapetą czarno białą.

Ciekawa łazienka z czarno białą fototapetą - Czarno białe łazienki do jeden z modniejszych ostatnio trendów w urządzaniu tych pomieszczeń. Można oczywiście postawić wyłącznie na płytki w tych kolorach i dopasować czarne albo białe meble, ale my mamy dla was ciekawszą koncepcję. Warto zdecydować się na białe kafle, a jedną ze ścian ozdobić czarno białą fototapetą w wersji graficznej. Efekt jest świetny, a wszystkie wzory są dostępne również w wersji laminowanej, więc o trwałość dekoracji w ogóle nie trzeba się martwić.

Fototapety czarno-białe dumnie reprezentują firmę - Urządzając firmę trzeba pamiętać o późniejszych wrażeniach w odbiorze dekoracji. Tu musi być efektownie, ale też gustownie i profesjonalnie, bo wnętrza także tworzą wizerunek firmy i pracują na jej opinię. Do firmowego biura lub do przestrzeni recepcyjnej albo na salę konferencyjna proponujemy nasze fototapety czarno białe. Do wyboru są piękne zdjęcia i ciekawe grafiki w wielu stylach. Ilość wzorów pozwala na zgranie dekoracji z tematyką działalności, ale możecie także podesłać plik ze swoją grafiką i zamówić indywidualną dekorację ścienną.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.