Uwaga Promocja!
Rabat -40% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - DHLPP5Z
Do końca oferty pozostało Wed, 18 Sep 2019 21:59:59 +0000

Plakaty dla dzieci

Wesołe plakaty do pokoju dziecięcego

Pokój dziecka to szczególne miejsce. Kiedy więc w naszym domu pojawia się mały człowiek, staramy się je przygotować jak najlepiej. Musi być miło, komfortowo, tak, żeby maleństwo dobrze się tu czuło i łatwo zasypiało. Ale w pokoju dziecka musi być również wesoło, więc przydadzą się odpowiednie dekoracje ścienne. Proponujemy nowoczesną, ciekawą formę, tj. plakaty do pokoju niemowlaka.

Plakaty dla dzieci na ścianę zachęcają do zabawy

Kiedy dziecko kończy okres niemowlęcy, zaczyna się dynamicznie rozwijać i poznawać świat, jego pokój powinien nieco zmienić swój charakter. Poza lekką zmianą wyposażenia warto wymienić dekoracje ścienne na plakaty dla dzieci dopasowane do wieku. Już nie muszą być tak delikatne, teraz można postawić na wyraziste rysunki, które zachęcają do kreatywnych zabaw i pobudzą wyobraźnię malucha.

Bajkowe rysunki na plakatach dla dzieci na ścianę

W świecie małego dziecka ogromną rolę pełni bajka. To za jej pomocą rodzice pokazują świat, przekazują wartości, pobudzają wyobraźnię. Nic tak skutecznie nie trafia do dziecka, jak ciekawe opowieści, ale też barwne, śliczne obrazki, które są nieodłącznym elementem każdej bajki. W naszej ofercie znajdziecie spory wybór bajkowych plakatów dla dzieci na ścianę, które doskonale ozdobią pokój pociechy.

Dopasuj plakat do pokoju dziecięcego odpowiednio do wieku pociechy

Tworząc ofertę plakatów dla dzieci do druku podeszliśmy do tematu z wyjątkowym wyczuciem. Wiemy, że estetyczne potrzeby dzieciaków są różne na kolejnych etapach jego życia i dlatego w tej grupie znajdziecie dekoracje w różnych odsłonach. Są delikatne pastele bez dużych postaci, które są odpowiednie dla niemowlaków, ale też barwne i pełne ekspresji bajkowe rysunki dla starszaków.

Goniąc za chłopięcymi marzeniami

Podniebne przygody to nie lada gratka dla każde...

Zachwycając się krainą dziecięcych marzeń

Oto wzór, który z całą pewnością pokocha każda ...

Szybki czerwony samochodzik

W pokoju chłopca nie może zabraknąć samochodów ...

Radosne literki dla pociechy

Zadbaj o rozwój swojej pociechy wieszając w pok...

Kolorowy alfabet dla najmłodszych

O rozwój dziecka trzeba dbać od małego! Naukowc...

Nie dzikie zwierzęta Afryki

Kto by się bał przyjaznego słonia Teofila oraz ...

Pobawmy się razem na plaży

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawy w pisaku. Ni...

Uroczy kundelek z medalem

Uroczy piesek najlepszym przyjacielem Twojego d...

Na plakatach dla dzieci zwierzęta rozśmieszają i uczą

Oprócz sporej kolekcji bajkowych dekoracji ściennych dla dzieci mamy dla was także warianty, które są szczególnie często wybierane jako ozdoba dziecięcego pokoju. To plakaty ze śmiesznymi zwierzakami. Wiadomo, że dzieciaki najbardziej kochają zwierzęce, rysunkowe postacie, które śmieją się do nich ze ściany. Na plakatach dla dzieci zwierzęta rozśmieszają, bawią, a czasami nawet uczą. Dzięki opowiadaniom rodziców dzieci bardzo chętnie poznają ich zwyczaje i naśladują odgłosy.

Plakat mapa świata dla dzieci – zachęć dziecko do poznawania świata

Kilkuletnie dziecko jest bardzo ciekawe świata, chce poznawać nowe rzeczy. Rola rodzica to pomoc w tym poznawczym procesie. Warto umiejętnie podsuwać zabawki edukacyjne, książki, zachęcać do zajęć tematyczny itd. Nie bez znaczenia jest także wygląd otoczenia, przy czym najważniejszą rolę ma pokój dziecka. Aby odpowiednio stymulować pociechę do rozwoju, należy zastosować odpowiednie dekoracje. I tu chyba najskuteczniejsze są nasze plakaty z mapą świata do pokoju dziecięcego. Świetny wygląd i przekaz edukacyjny.

Pastelowe plakaty do pokoju dziecka w wieku niemowlęcym

Dekoracja pokoju niemowlaka to ważne zagadnienie, bo mieszkaniec tego wnętrza ma szczególne potrzeby. Jego otoczenie musi być do niego mocno dostosowane. Nie może dostarczać zbyt intensywnych bodźców, straszyć dużymi motywami. Powinno mieć delikatny, spokojny, ale mimo to wesoły wygląd. Najlepiej jest więc zastosować neutralny, jasny kolor na ścianę, a na ozdobę, która rozweseli wnętrze, wybrać jeden z proponowanych przez nas plakatów do pokoju niemowlaka. Wniesie tu dziecięcą radość, ale w sposób dostosowany do maluszka.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki