Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - OTLCQ5W
Do końca oferty pozostało Thu, 17 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy abstrakcja

Obrazy abstrakcyjne na płótnie – dekoracja, która sprawdza się zawsze

Czasami nie można się zdecydować na tematykę dekoracji. Czy na obrazie w salonie lepiej będzie wyglądał tygrys, wodospad czy wielka lilia? A co kupić do sypialni? Może romantyczne serduszka i motylki albo zdjęcie średniowiecznego zamku? Jeśli masz z tym problem, proponujemy obrazy Abstrakcja. Piękne, dekoracyjne, modne i ciekawe. Efektownie ozdobią każde wnętrze, bo są po prosu uniwersalne.

Kolorowe i monochromatyczne obrazy Abstrakcja

Nasze obrazy na płótnie Abstrakcja dostępne są w wielu odsłonach, ale wiemy też, że nasi klienci mają duże wymagania. Dlatego oddaliśmy w wasze ręce narzędzie, za pomocą którego każdy wzór możecie modyfikować. To kreator wyboru, dostępny przy każdym wariancie. Możecie dzięki niemu przerobić wybraną abstrakcję na wersję monochromatyczną i sprawdzić, która opcja wygląda lepiej.

Abstrakcyjne obrazy na główną, reprezentacyjną ścianę

Każdy z naszych obrazów Abstrakcja jest na tyle efektowny, że może być jedynym elementem dekoracyjnym w całej aranżacji wnętrza. Skupia na sobie wzrok i podkreśla styl oraz charakter przestrzeni. Warto więc przeznaczyć na niego główną ścianę salonu lub innego pomieszczenia, taką, która po wejściu do niego od razu rzuca się w oczy.

Obrazy abstrakcja geometrycznie trójwymiarowe

Abstrakcyjne obrazy, które znajdziecie w naszej ofercie mają często geometryczny i trójwymiarowy charakter. To zdecydowanie dekoracje do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Efekt 3D, który powstaje na takich grafikach, zapewnia ciekawą głębię i sprawia, że cała aranżacja staje się o bardzo oryginalna. Warto zapewnić tej dekoracji jednokolorowe tło i dużą ilość dziennego światła, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał.

Zachwycenie kolorem, oszołomienie formą

Wzór ten dedykowany jest prawdziwym fanom sztuk...

Trwając w zamyśleniu, trwając w zachwyceniu

Abstrakcyjne obrazy mają w sobie coś wyjątkoweg...

Z motywem pełnym hawajskich rytmów

Wakacje to czas, którego brakuje przez większą ...

Ze smugą różowego dymu

Smugi różowego dymu mogą nieźle namieszać. Zgłę...

Dynamika ruchu w kontrastach

Kontrast można odebrać inaczej. Nie koniecznie ...

Rafa koralowa – abstrakcja w kolorach oceanu

Kubizm – ludzie w szarościach

Ludzie w szarościach to geometryczne odrzucenie...

Muzyczna abstrakcja - klucz wiolinowy

Magia kolorów łączy się z czarem barw i gustown...

Symetria formy, asymetria cienia

Mikro tęcze

Fontanna kolorów tęczy

Plask ! Mamy nową plamę ! Ta jest wyjątkowa. Uc...

Ciepły wir – abstrakcyjna spirala

Pozwól się pochłonąć wirowi, i poznaj jego pięk...

Obrazy abstrakcje do salonu w nowoczesnym stylu

Urządzamy na nowo domowy salon. Chcemy, żeby było bardzo modnie i efektownie, więc potrzebne są nowe meble, wykonane zgodnie z obecnymi trendami wnętrzarskimi. Do tego ciekawe tekstylia, bibeloty i oczywiście zmiana kolorów ścian. Ale to nie wszystko. Bez elementu dekoracyjnego, który będzie wiodący i mocno efektowny, salon będzie nudny i jałowy. Warto sprawdzić, co mamy do zaproponowania w tej kwestii. Jedna z możliwości to obrazy Abstrakcje do salonu, pasujące do nowoczesnych, modnych wnętrz.

Kuchenne rewolucje z obrazami abstrakcyjnymi na płótnie

Obraz na ścianie w kuchni? Oczywiście! Od niedawna wiadomo, że również w tym miejscu warto postawić na ciekawe udekorowanie ścian, bo przecież kuchnia nie musi mieć charakteru surowego warsztatu, gdzie liczy się tylko wygoda i czystość. Przecież w domowej kuchni dzieje się magia, tworzymy posiłki dla całej rodziny i wkładamy w to całe serce. Musi tu więc panować miły i energetyczny klimat. Zapewni go spójna aranżacja podkreślona np. ciekawym obrazem z abstrakcją. Nuta artyzmu skutecznie ożywi to miejsce.

Firmowe abstrakcje na obrazach na wymiar

Firmowe wnętrza powinny się ładnie prezentować, szczególnie tam, gdzie bywają klienci i kontrahenci. Aranżacje powinny być przemyślane. Atrakcyjne dla oka, ale jednocześnie z profesjonalnym wyważeniem kolorów i ilości dekoracji. Mało, tego, same dekoracje powinny być ciekawe, ale możliwie neutralne. Te kryteria w całości spełniają nasze obrazy abstrakcyjne. Mają duży potencjał dekoracyjny i efektownie podkreślają aranżacje. Można zdecydować się na wariant kolorowy albo postawić na obrazy czarno białe Abstrakcja.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki