Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy zwierzęta

Obrazy zwierząt – uniwersalna dekoracja do każdego wnętrza

Wśród naszych dekoracji ściennych znajdziecie wiele wzorów, ale niektóre z nich to po prostu tzw. „pewniaki”. Jedna z takich kategorii to obrazy Zwierzęta. Pasują do większości miejsc, rodzajów wnętrz i gabarytów. Ilość dostępnych wariantów sprawia, że łatwo dopasujecie coś do swojego ulubionego stylu. Obrazy Zwierzaki nadają ton i sprawiają, że przestrzeń nigdy nie jest nudna.

Na każdym obrazie dzikie zwierzęta robią duże wrażenie

Jeśli lubisz wnętrza z charakterem i właśnie szukasz akcentu dekoracyjnego, aby efektownie podkreślić klimat salonu czy sypialni, nasza oferta trafia w punkt. W kategorii obrazy na ścianę Zwierzęta znajdziesz coś, co w sposób bardzo wyrazisty ozdobi ścianę i przykuje wzrok. Możesz mieć pewność, że taki obraz zrobi wrażenie na gościach, a dla was będzie codziennym zastrzykiem energii.

Obrazy dzielone

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje obrazy

Ciekawe zdjęcie albo grafika, czyli niebanalne obrazy do salonu Zwierzęta

W grupie obrazów Zwierzęta znajdziecie wzory wykonane różnymi technikami. Większość z nich to bardzo ciekawe ujęcia prosto z natury oraz zdjęcia z dodatkowymi efektami. Ale to nie wszystko. Mamy dla was także bardzo ciekawe grafiki, zarówno monochromatyczne szkice, jak i obrazy malowane farbami. Niektóre traktują zwierzęce wizerunki całkiem serio, inne z przymrużeniem oka.

Obrazy 3D Zwierzęta w wersji monochromatycznej

Staramy się, aby każda kategoria dekoracji ściennych była atrakcyjna dla jak największej grupy klientów i dlatego wciąż szukamy atrakcyjnych wzorów. Jednym z naszych pomysłów są obrazy 3D Zwierzęta. Jeśli chcesz, aby twoja dekoracja pokazywała całą postać bądź fragment zwierzaka w sposób bardziej przestrzenny, sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy w tej grupie.

Elo, jam Pit-bull w czerwieni

Ciekawa oraz oryginalna grafika to element deko...

Tańczący z wilkami, wyjący do księżyca

Obraz z motywem wilka to wspaniała propozycja w...

Jam jest stworzenie parzystokopytne

Konie to piękne stworzenia, ciekawe i temperame...

W galopie. Dzikie prerie.

Obraz z motywem galopujących koni to element de...

Siła rumaka, spryt orła

Nie ma to jak zwierzęce instynkty. Wyjątkowy ob...

Pastelowa fauna. Zimorodki.

Bogactwo kolorów i upierzenia potrafi sprawić, ...

Z pyłu i piór. Tygrys.

Wnętrze, które potrzebuje zmiany, musi ją przej...

Mustang w dzikiej dolinie

Nie ma nic piękniejszego od koni w galopie. Ten...

Czas na pogawędkę dziób w dziób

Papugi są uroczymi stworzeniami, jednak nikt do...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Obrazy zwierząt w postaci tryptyku

Wszystkie obrazy, które znajdziecie w naszej ofercie można zamówić w tradycyjnej postaci albo w podziale na kilka części. Obrazy zwierzęta wyjątkowo ciekawie prezentują się w postaci np. tryptyku. Za pomocą kreatora każdy wzór możecie podzielić na 2-5 części, dodatkowo wybrać jedną z konfiguracji ułożenia dekoracji. Efekt można zobaczyć od razu. Warto wypróbować tą możliwość, niektórymi efektami będziecie mocno zaskoczeni. Taka wersja prezentuje się szczególnie ładnie na dużej ścianie w salonie, jadalni albo firmowej recepcji.

Kolorowe obrazy Dzikie Zwierzęta do dziecięce przestrzeni

Zwierzaki małe i duże, domowe i te całkiem dzikie, wszystkie one niezmiennie od lat przyciągają wzrok naszych dzieciaków. Są dla nich ciekawą inspiracją do zabaw i tworzenia nowych opowieści. A dla rodziców są możliwością opowiadania dziecku o otaczającym go świecie. W kategorii obrazy Zwierzęta znajdziecie między innymi takie wzory, które będą pasowały do dziecięcej przestrzeni. Można nimi ozdobić pokój pociechy albo mały kącik do zabawy. Dobrze zaprezentują się także w przedszkolu i szkole.

Makro zbliżenia na obrazach Zwierzęta

Sylwetki wielu zwierząt budzą i nas sporo emocji. Jedne są po prostu piękne, inne majestatyczne, a jeszcze inne groźne. Wiele zwierzęcych umaszczeń weszło już na stałe do kanonu mody, zarówno odzieżowej, jak i wnętrzarskiej. My jednak poszliśmy o krok dalej i na obrazach Dzikie Zwierzęta proponujemy wam duże zbliżenia na charakterystyczne fragmenty zwierzęcych sylwetek. Ogromne oko, cętki w makro powiększeniu, fragment paszczy albo zbliżenie na kolorowe piórka. To bardzo ciekawy wariant dekoracyjny, efektowny i niebanalny.