Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Obrazy zwierzęta

Od dzikich, nieujarzmionych, uzbrojonych w grzywy i kły władców afrykańskich równin, po koty udomowione, całkowicie przyjazne i atakujące jedynie kłębki włóczki. Przez oceaniczne głębiny w poszukiwaniu koralowców i fantastycznie wybarwionych ryb, aż po szalony lot w towarzystwie wolnych i upierzonych władców przestrzeni. Po prostu – fotograficzna podróż dookoła świata tropem najpiękniejszych, zarówno egzotycznych jak i dobrze znanych w naszej szerokości geograficznej, zwierząt wszelkiego kalibru. Kalejdoskop cudów (i cudaków) przyrody, zoologiczna tęcza faktur i kolorów oraz, co najważniejsze, piękno w najczystszym i najbardziej naturalnym wydaniu. Inspirujące obrazy ze zwierzętami to esencja magii świata zamknięta w dekoratorskiej, niezwykle funkcjonalnej formie.
Obrazy dzielone

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje obrazy

Odrobina przyrody w naszym domu, tylko jak tego dokonać? Co prawda nie da się flory przenieść do domu tak by tworzyła dekoracje. Nie mniej jednak kiedy będzie to jedynie obraz zawieszony na ścianie to już jak najbardziej. Co więcej możemy wtedy zdecydować jakie zwierzęta mają się znaleźć w naszym domu. Może być to obraz zwierzęta z konkretnego gatunku i rodziny. Oczywiście na takiej dekoracji ciekawie będzie wyglądał zarówno jeden osobnik jak i cale stado. Na pewno jeśli już planujemy wykorzystać wizerunek zwierzaków do tego by wzbogacić wystrój pomieszczenia w swoim domu to lepiej jak wybierzemy obrazy zwierzęta, które pochodzą z innej części świata. Chodzi o wniesienie odrobiny egzotyki do swojego domu. Chociaż jak najbardziej wśród tych obrazów znajdziemy takie, które przedstawiają zwierzęta bardzo dobrze znane nam z widzenia. Jednym słowem na takich obrazach znajdziemy dosłownie wszystkie zwierzęta jakie tylko występują na naszej planecie. Równie ciekawie prezentować się będzie obraz z jednym gatunkiem zwierzaków jak i z kilkoma różnymi.

Elo, jam Pit-bull w czerwieni

Ciekawa oraz oryginalna grafika to element deko...

Tańczący z wilkami, wyjący do księżyca

Obraz z motywem wilka to wspaniała propozycja w...

Jam jest stworzenie parzystokopytne

Konie to piękne stworzenia, ciekawe i temperame...

W galopie. Dzikie prerie.

Obraz z motywem galopujących koni to element de...

Siła rumaka, spryt orła

Nie ma to jak zwierzęce instynkty. Wyjątkowy ob...

Pastelowa fauna. Zimorodki.

Bogactwo kolorów i upierzenia potrafi sprawić, ...

Z pyłu i piór. Tygrys.

Wnętrze, które potrzebuje zmiany, musi ją przej...

Mustang w dzikiej dolinie

Nie ma nic piękniejszego od koni w galopie. Ten...

Czas na pogawędkę dziób w dziób

Papugi są uroczymi stworzeniami, jednak nikt do...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Bajkowy motyl, groźny tygrys, efemeryczny koliber i przesympatyczna seria niedorosłych psiaków i kociaków domowego chowu. W naszej wyjątkowej kategorii wnętrzarskich dekoracji ściennych umieściliśmy najbardziej fantazyjne, niezwykle kreatywne i wzbudzające szczerą sympatię zdjęcia ze zwierzakami w rolach głównych. Artystyczne kadry ukazujące scenki z dzikiej sawanny pięknie podkreślą egzotyczną urodę salonu w stylu afrykańskim. Oceaniczne rozgwiazdy i muszle sprawdzą się w roli dekoracji do łazienki, a różowe lemingi czy kolorowe motyle dopełnią wystroju kobiecego buduaru. Pluszowe psiaki, sympatyczne małpki, zabawne surykatki czy barwne papugi z kolei – wpadną w oko najmłodszym dekoratorom. Bo piękno fauny rozkochuje w sobie bez pamięci i topi wszystkie granice. Także te aranżacyjne.