Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - EL2LWCE
Do końca oferty pozostało Fri, 22 Jun 2018 21:59:59 +0000

Fototapety Las

Fototapety las to nasza wyjątkowa propozycja – przeznaczona zarówno dla miłośników, jak i dla niezbyt zagorzałych „fanów” zielonych akcentów. Zaprezentowane w galerii zdjęcia to okleiny pięknie rozwijające się w ciepłych, przytulnych i rodzinnych wnętrzach, a z drugiej strony – przyjemnie przełamujące modernistyczny i oszczędny design męskich sypialni czy monochromatycznych salonów. Dają wytchnienie, pomagają się wyciszyć, relaksują. Sprawiają, że bierzemy naprawdę głęboki oddech i w okamgnieniu zapominamy o codziennych troskach. Soczyste, bardzo zielone widokówki i artystyczne, leśne pejzaże to dekoracje idealne – zawsze na czasie, mocno inspirujące, kreujące we wnętrzu przyjazny klimat i najlepiej udowadniające, że dom bez zieleni to dom pozbawiony życia.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Po czym poznać, że jesteśmy w lecie? Najczęściej po tym, że otacza nas dużo drzew, a poza tym mamy dość charakterystyczny dla tego miejsca zapach, oczywiście przyjemny. W zależności od rodzaju lasu możemy spotkać tam kilak gatunków drzew. Najważniejsze chyba jest to, że wśród nich możemy spacerować i cieszyć się obcowaniem z natura. Jak wiadomo w okresie jesiennym zbieramy dary jakie ma dla nas lat, chodzi tutaj o grzyby. Niektórzy jeszcze w lesie lubią zbierać jagody. Najważniejsze by czyniąc to nie psuć naturalnego środowiska i charakteru leśnego. Na pewno wielu powie, że las jest przepiękny i chciałby tam spędzać każdą wolna chwilę. Skoro nie możemy tego uczynić to przyprowadźmy las do siebie, jak? Przy pomocy fototapety las. Co więcej w takiej sytuacji możemy wybrać konkretny fragment i rodzaj lasu. Chodzi przecież o to by fototapeta las nam udekorowała pomieszczenie i sprawiła, że z przyjemnością będziemy przebywać w danym pomieszczeniu. Dlatego właśnie wśród tych dekoracji na ścianę mamy taką różnorodność.

W leśnej, cichej głuszy

Fototapeta z motywem leśnym będzie idealnym dod...

W słońcu między drzewami

Fototapeta z motywem leśnym to akcent, który wł...

W niezwykłej, zielonej puszczy

Zieleń ma w sobie coś niezwykłego - nie tylko p...

W ciemnym, cichym lesie

Nie każde miejsce jest kolorowe, za to każde je...

W jesiennych barwach codzienności

Jeśli wydaje się Tobie, że otaczający Cię świat...

Spacer po bezdrożach

Nic nie może okazać się piękniejsze od otaczają...

Śpiący las. Dolina ułudy.

Wydaje się, że las nigdy nie śpi, jednak czasem...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Trendy aranżacyjne mają to do siebie, że szybko przychodzą i... jeszcze szybciej odchodzą. Na tle cyklicznie przemijających i powracających wzorów czy konwencji wybija się jednak jedna, stale aktualna moda – moda na zielone! Niektórzy twierdzą, że dom bez kwiatów – czy to ciętych, czy doniczkowych – jest pozbawiony życia. Inni, zwłaszcza wielbiciele stylu monochromatycznego czy ultranowoczesnego, z premedytacją rezygnują z roślinnych akcentów i upierają się przy tezie, że natura nie ma nic wspólnego z trendami. Problem w tym, że nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy oszczędnego, surowego designu zwykle szybko zmieniają zdanie. Bo nawet najlepiej przemyślane i zaprojektowane wnętrze jest bez zieleni zbyt przytłaczające, aż zanadto chłodne, wyjątkowo niegościnne.