Fototapety Las

Fototapeta Las i jesteś bliżej natury - Otaczająca nas przyroda dostarcza wielu inspiracji dekoracyjnych. Dzięki niej powstała ogromna ilość fototapet z wzorami bazującymi na motywach roślinnych czy zwierzęcych. To przeróżne desenie, artystyczne grafiki i abstrakcje, ale są tu także po prostu piękne zdjęcia, czyli dekoracje naturalne, bez żadnej ingerencji komputerowej. Najliczniej reprezentują je fototapety Las. Powiększające właściwości fototapety 3D Las - Lasy bywają zróżnicowane i mają odmienne walory estetyczne, co widać na naszych fototapetach. Jedną z naszych propozycji są ujęcia lasów o niezbyt gęstej i uporządkowanej formie, które pozwalają cieszyć się dużą ilością przestrzeni. Umiejętnie wykonane ujęcie daje efekt głębi, powiększającej wnętrze optycznie. A leśna ścieżka na fototapecie 3D Las skutecznie nam je wydłuży.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Las z fototapetą

W ciszy pośród leśnych ścian

Las jest magicznym miejscem. To w nim możemy spotkać tajemnicze zwierzęta pełne uroku. To tu...

Leśne przypowieści

Las to miejsce, w którym panuje piękno Matki Natury, nieco tajemnicze i nieodgadnione, mające w...

W jesiennym lesie

Jak wiadomo każde drzewo ma swój charakterystyczny kształt, wielkość czy nawet kolor. Dokładnie...

Wiosenny spacer po lesie

Wiosna to czas kiedy cala przyroda budzi się do życia, a promienie słońca choć jaśniejsze i...

Aranżacja nawiązująca sprytnie do fototapety Las

Wnętrze, w którym ścianę zdobi fototapeta Las Tropikalny lub ujęcie roślinności z innej szerokości geograficznej jest już w zasadzie udekorowane. Ale dla zachowania równowagi warto jeszcze postawić na jakieś nawiązanie w innej części wnętrza. To mogą być oczywiście rośliny, ale też np. tekstylia w stylu jungle albo designerskie meble wykonane z nieobrobionych pniaków czy drewniane bibeloty.

Ciekawa alternatywa - fototapeta las czarno biała

Las w naturalnym wydaniu to wersja oczywista i bardzo chętnie wybierana. Lubimy soczystą zieleń w swoich wnętrzach, bo jej widok odpręża, daje ukojenie naszym oczom i uspokaja. Ale często też szukamy bardziej oryginalnych dekoracji, aby wnętrza miały ciekawy wygląd. Można wtedy sięgnąć po jedną z naszych fototapet Las i przerobić ją na wersję czarno białą za pomocą kreatora.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Las

Klimatyczny spacer po lesie

Często proste rozwiązania są najlepsze i ta zasada sprawdza się także podczas dekorowania wnętrz.

Miło spojrzeć na góry jesienią

Wiadomo, góry o każdej porze roku są piękne, ale jesień jest tam wyjątkowo zjawiskowa....

Spacer w głąb lasu

Czasami idziemy od lasu, żeby odetchnąć, pomyśleć, uspokoić się, ale co zrobić kiedy rośnie w...

Mgła przysłoniła góry

Kiedy nad górami rozpościera się mgła, wtedy to raczej nie jest odpowiedni dzień na piesze...

Las schowany za mgłą

Kiedy popatrzysz na to zdjęcie to na początku możesz poczuć lekki niedosyt. Niby widać las, ale...

Przytulny, leśny klimat

Ci, którzy często bywają w lesie, wiedzą, że miewa on różne oblicza. Bywa nieprzyjazny i mroczny,

Ponad wierzchołkami drzew

Zamglony las w górach może wydawać się zbyt mroczny, żeby zdobić salon. Chcemy jednak podsunąć...

Baśniowy, zamglony las

Przeciętny człowiek bywa w lesie rzadko. Czasami jedziemy do lasu na grzyby, czasami na spacer...

Sypialnia z egzotycznym sąsiedztwem? Tylko z fototapetą Las Tropikalny!

W sypialni wypoczywamy i wyciszamy się, dlatego też wygląd tego wnętrza powinien mieć odpowiedni charakter. A nic lepiej nie koi skołatanych nerwów jak bliskość natury i widok bujnej roślinności. Jeśli chcesz właśnie tak udekorować swoją sypialnię, wykorzystaj jedną z fototapet Las. Ciekawym, klimatycznym wariantem będzie fototapeta Las Zamglony, która nada sypialni senny i przytulny charakter albo jego przeciwieństwo, ujecie bujnego lasu gdzieś pośrodku tropików.

Fototapeta Las Brzozowy na dużym zbliżeniu - Leśne dekoracje mogą przestawiać zarośla w naturalnej postaci, ale pełno tam również elementów, którym warto przyjrzeć się z bliska. Wtedy okazuje się, że duże zbliżenie na zdjęciu daje ogromny potencjał dekoracyjny. Takie właściwości mają na przykład fototapety Las Brzozowy, a w zasadzie ujęcia fragmentów drzew. Cienkie pnie brzozowe są bardzo efektowne, a taka dekoracja świetnie wygląda nawet w bardzo nietypowych miejscach, np. pomiędzy szafkami kuchennymi albo na poziomym pasie ściany nad boazerią w przedpokoju.

Aranżacja łazienkowa zgodna z naturą – fototapeta Las - Chętnie podsuwamy wam pomysły na ciekawe i nietypowe aranżacje wnętrz, a łazienka jest częstym obiektem tych stylizacji. Dlaczego? Bo czas skończyć z tradycyjnym okładaniem wszystkich ścian terakotą. Pora zaszaleć i udekorować swoje domowe centrum odnowy biologicznej w odważniejszy sposób. Kolejna nasza propozycja to fototapeta Las. Połączenie takiej roślinnej ściany z białymi kafelkami oraz meblami z jasnego drewna stworzy piękną i efektowną łazienkę, w której przebywanie to czysta przyjemność.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.