Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 1OPGQGA
Do końca oferty pozostało Mon, 10 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety Las

Fototapety las to nasza wyjątkowa propozycja – przeznaczona zarówno dla miłośników, jak i dla niezbyt zagorzałych „fanów” zielonych akcentów. Zaprezentowane w galerii zdjęcia to okleiny pięknie rozwijające się w ciepłych, przytulnych i rodzinnych wnętrzach, a z drugiej strony – przyjemnie przełamujące modernistyczny i oszczędny design męskich sypialni czy monochromatycznych salonów. Dają wytchnienie, pomagają się wyciszyć, relaksują. Sprawiają, że bierzemy naprawdę głęboki oddech i w okamgnieniu zapominamy o codziennych troskach. Soczyste, bardzo zielone widokówki i artystyczne, leśne pejzaże to dekoracje idealne – zawsze na czasie, mocno inspirujące, kreujące we wnętrzu przyjazny klimat i najlepiej udowadniające, że dom bez zieleni to dom pozbawiony życia.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Po czym poznać, że jesteśmy w lecie? Najczęściej po tym, że otacza nas dużo drzew, a poza tym mamy dość charakterystyczny dla tego miejsca zapach, oczywiście przyjemny. W zależności od rodzaju lasu możemy spotkać tam kilak gatunków drzew. Najważniejsze chyba jest to, że wśród nich możemy spacerować i cieszyć się obcowaniem z natura. Jak wiadomo w okresie jesiennym zbieramy dary jakie ma dla nas lat, chodzi tutaj o grzyby. Niektórzy jeszcze w lesie lubią zbierać jagody. Najważniejsze by czyniąc to nie psuć naturalnego środowiska i charakteru leśnego. Na pewno wielu powie, że las jest przepiękny i chciałby tam spędzać każdą wolna chwilę. Skoro nie możemy tego uczynić to przyprowadźmy las do siebie, jak? Przy pomocy fototapety las. Co więcej w takiej sytuacji możemy wybrać konkretny fragment i rodzaj lasu. Chodzi przecież o to by fototapeta las nam udekorowała pomieszczenie i sprawiła, że z przyjemnością będziemy przebywać w danym pomieszczeniu. Dlatego właśnie wśród tych dekoracji na ścianę mamy taką różnorodność.

W leśnej, cichej głuszy

Fototapeta z motywem leśnym będzie idealnym dod...

W słońcu między drzewami

Fototapeta z motywem leśnym to akcent, który wł...

W niezwykłej, zielonej puszczy

Zieleń ma w sobie coś niezwykłego - nie tylko p...

W ciemnym, cichym lesie

Nie każde miejsce jest kolorowe, za to każde je...

W jesiennych barwach codzienności

Jeśli wydaje się Tobie, że otaczający Cię świat...

Spacer po bezdrożach

Nic nie może okazać się piękniejsze od otaczają...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Trendy aranżacyjne mają to do siebie, że szybko przychodzą i... jeszcze szybciej odchodzą. Na tle cyklicznie przemijających i powracających wzorów czy konwencji wybija się jednak jedna, stale aktualna moda – moda na zielone! Niektórzy twierdzą, że dom bez kwiatów – czy to ciętych, czy doniczkowych – jest pozbawiony życia. Inni, zwłaszcza wielbiciele stylu monochromatycznego czy ultranowoczesnego, z premedytacją rezygnują z roślinnych akcentów i upierają się przy tezie, że natura nie ma nic wspólnego z trendami. Problem w tym, że nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy oszczędnego, surowego designu zwykle szybko zmieniają zdanie. Bo nawet najlepiej przemyślane i zaprojektowane wnętrze jest bez zieleni zbyt przytłaczające, aż zanadto chłodne, wyjątkowo niegościnne.