Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety pojazdy

Fototapety pojazdy – idealne dla wszystkich miłośników motoryzacji, amatorów mruczących silników, dla osób z pociągiem do klasycznych składów i z tendencją do polotu. Klasyczne auta, retro lokomotywy, potężne samoloty i luksusowe statki – wszystkie garażowane na jednej ścianie. Salon retro i foto tapeta z vintage lokomotywą, modernistyczna sypialnia z widokiem na prywatną flotę nowoczesnych aut czy gabinet z zoomem na przystań wypełnioną majestatycznymi żaglówkami. Prezentujemy garść pomysłów na to, jak spersonifikować bezbarwne wnętrze, nadać mu pełnego mocy charakteru i wprawić w godny podziwu ruch. Po prostu - zdefiniuj swój styl, zdecyduj się na odpowiedni wzór z działu „fototapety pojazdy” i obierz kurs na dekoratorskie trendy!
Zabójczo szybkie, modnie sportowe lub urokliwie vintage – miejsce bezapelacyjnego lidera w naszej galerii zajmują samochody. Nic w tym dziwnego, bo piękne auta od lat rozpalają wyobraźnię miłośników prędkości i fanów adrenaliny, a przy tym – świetnie wpisują się w nowe, dekoratorskie trendy. Jednak przygotowując dział i kompletując tematyczne zdjęcia staraliśmy się przedstawić temat motoryzacji od zupełnie innej, nieznanej lub niedocenianej dotąd strony. Z dala od banału – postawiliśmy nie na katalogowe, a na artystyczne fotografie, które chwytają w swoich ramach nie tylko konstrukcyjne szczegóły, ale i trudną do sprecyzowania dzikość, wyjątkowy, indywidualny charakter i wielopłaszczyznowe piękno. Stąd wśród naszych propozycji tak wiele niecodziennych portretów i samochodowych grafik.

Szybki, niczym błyskawica

Motoryzacyjni wariaci z pewnością docenią desig...

Klasyczny samochód. Magia czasu.

W dawnych czasach ten klasyk byłby na wagę złot...

W drogę, w daleki świat

Przestrzeń świata, która Nas otacza jest na swó...

Zabytkiem przez świat...

Można kochać klasyki, a można z ich pomocą prze...

Szybki i niebiezpieczny mustang

Miłośnik szybkich pojazdów i niezwykłych wrażeń...

Naprzód, w przyszłość!

Kultowe wozy nie są wyłącznie gratką dla fanów ...

Lecieć chcę w przestworza...

Lecieć chcę w przestworza, poczuć, jak chmury s...

Na czas, na czas. Nowy Jork

Każdy gdzieś goni, każdy próbuje znaleźć się ws...

Rowerem po mieście...

Magia starych fotografii jest niedościgniona. M...

Podniebny lot samolotem

Jakie to proste dotknąć chmur i poczuć wiatr we...

Lot ponad chmurami ...

Chwila zapomnienia...Unieść się w powietrze jak...

Prędkość bez ograniczeń

Tylko Ty, droga i cudowna maszyna, która ponies...

Opornie spracowane. Magia czerni

Koła stanowią podstawę nie jednego pojazdu. Nie...

Żółte taksówki z Nowego Yorku

Route 66 – klasyczny automobil made in USA

Angielska lokomotywa

Automobil – niemiecka precyzja

Chromowany Cadillac

Oprócz artystycznych zbliżeń i nietuzinkowych ujęć istotne miejsce zajmują tu romantyczne czy miejskie kadry z pojazdami w rolach głównych. W tej dziedzinie – pierwsze skrzypce grają charakterystyczne, żółte taksówki przecinające ulice Nowego Jorku, londyńskie autobusy, eleganckie łodzie ślizgające się zgrabnie na spienionych falach, sentymentalne parowozy czy energetyczne, startujące w obłokach mgły samoloty. Każda z przedstawionych propozycji zawiera w sobie wszystko to, co w pojazdach kochamy najbardziej. Ruch, konstrukcyjna uroda, emocje, adrenalina i wyjątkowy klimat – właśnie te cechy sprawiają, że zaproponowane w tej kategorii zdjęcia są bardzo tematyczne i – jednocześnie – cudownie wnętrzarskie. Spełnienie marzeń fana mechaniki i gustowny dodatek aranżacyjny w jednym.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki