Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W3YJX0I
Do końca oferty pozostało Fri, 14 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety pojazdy

Fototapety pojazdy – idealne dla wszystkich miłośników motoryzacji, amatorów mruczących silników, dla osób z pociągiem do klasycznych składów i z tendencją do polotu. Klasyczne auta, retro lokomotywy, potężne samoloty i luksusowe statki – wszystkie garażowane na jednej ścianie. Salon retro i foto tapeta z vintage lokomotywą, modernistyczna sypialnia z widokiem na prywatną flotę nowoczesnych aut czy gabinet z zoomem na przystań wypełnioną majestatycznymi żaglówkami. Prezentujemy garść pomysłów na to, jak spersonifikować bezbarwne wnętrze, nadać mu pełnego mocy charakteru i wprawić w godny podziwu ruch. Po prostu - zdefiniuj swój styl, zdecyduj się na odpowiedni wzór z działu „fototapety pojazdy” i obierz kurs na dekoratorskie trendy!
Zabójczo szybkie, modnie sportowe lub urokliwie vintage – miejsce bezapelacyjnego lidera w naszej galerii zajmują samochody. Nic w tym dziwnego, bo piękne auta od lat rozpalają wyobraźnię miłośników prędkości i fanów adrenaliny, a przy tym – świetnie wpisują się w nowe, dekoratorskie trendy. Jednak przygotowując dział i kompletując tematyczne zdjęcia staraliśmy się przedstawić temat motoryzacji od zupełnie innej, nieznanej lub niedocenianej dotąd strony. Z dala od banału – postawiliśmy nie na katalogowe, a na artystyczne fotografie, które chwytają w swoich ramach nie tylko konstrukcyjne szczegóły, ale i trudną do sprecyzowania dzikość, wyjątkowy, indywidualny charakter i wielopłaszczyznowe piękno. Stąd wśród naszych propozycji tak wiele niecodziennych portretów i samochodowych grafik.

Lecieć chcę w przestworza...

Lecieć chcę w przestworza, poczuć, jak chmury s...

Rowerem po mieście...

Magia starych fotografii jest niedościgniona. M...

Podniebny lot samolotem

Jakie to proste dotknąć chmur i poczuć wiatr we...

Lot ponad chmurami ...

Chwila zapomnienia...Unieść się w powietrze jak...

Prędkość bez ograniczeń

Tylko Ty, droga i cudowna maszyna, która ponies...

Opornie spracowane. Magia czerni

Koła stanowią podstawę nie jednego pojazdu. Nie...

Żółte taksówki z Nowego Yorku

Route 66 – klasyczny automobil made in USA

Angielska lokomotywa

Automobil – niemiecka precyzja

Chromowany Cadillac

Oprócz artystycznych zbliżeń i nietuzinkowych ujęć istotne miejsce zajmują tu romantyczne czy miejskie kadry z pojazdami w rolach głównych. W tej dziedzinie – pierwsze skrzypce grają charakterystyczne, żółte taksówki przecinające ulice Nowego Jorku, londyńskie autobusy, eleganckie łodzie ślizgające się zgrabnie na spienionych falach, sentymentalne parowozy czy energetyczne, startujące w obłokach mgły samoloty. Każda z przedstawionych propozycji zawiera w sobie wszystko to, co w pojazdach kochamy najbardziej. Ruch, konstrukcyjna uroda, emocje, adrenalina i wyjątkowy klimat – właśnie te cechy sprawiają, że zaproponowane w tej kategorii zdjęcia są bardzo tematyczne i – jednocześnie – cudownie wnętrzarskie. Spełnienie marzeń fana mechaniki i gustowny dodatek aranżacyjny w jednym.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki