Tapety Natura

Wpuść przyrodę do domu, Tapety Natura z wzorami prosto z natury - Natura dostarcza nam wielu estetycznych inspiracji i nic w tym dziwnego, pełno w niej pięknych kształtów i kolorów. Dzięki niej, od wieków dekorujemy swoje wnętrza z użyciem motywów roślinnych, odmienianych przez wszystkie style i barwy. U nas również znajdziesz całą plejadę Tapet Natura, które efektownie ozdobią twoje wnętrza i wprowadzą do nich graficzną wersję przyrody. Tapeta Natura to modna i uniwersalna dekoracja- Dekoracje ścienne proponowane przez nas w tej kategorii mają uniwersalny charakter. Mogą z powodzeniem zdobić zarówno łazienkę, jak i elegancki salon, a także przeróżne wnętrza firmowe. Przecież motywy leśne i morskie pasują do każdej, nawet najbardziej designerskiej przestrzeni. To tylko kwestia dobrania odpowiedniego wzoru, a u nas znajdziecie ich mnóstwo.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Natura z Tapetą

Zielono Ci?

By poczuć się niczym w przepięknej, pełnej zieleni oazie, która skłania nas do uśmiechu – oto...

Turkusowe rozmaitości

Ostatnimi czasy kolor turkusowy jest niezwykle popularny w świecie aranżacji wnętrz. I bardzo...

Roślinne schronienie dla barwnych ptaków

Tapety roślinne mają długą tradycję. Lubimy je za to, że pasują do wnętrz o każdym gabarycie...

Dekoracyjna moc wężowa

W naszej ofercie zdarzają się czasami wzory, które mają dość zaskakujący charakter. Węże są...

Przyrodnicze wzory na Tapecie Natura to pozytywna energia

Desenie pochodzące wprost z przyrody w naturalny sposób wnoszą do wnętrza dobrą energię. Liście, drzewa, morskie fale i inne elementy tego typu kojarzą nam się automatycznie ze spokojem, wypoczynkiem, latem i wakacjami, czyli z miłymi okolicznościami. Jeśli więc chcesz wnieść taką pozytywną energię do swojej przestrzeni, wybierz jedną z naszych Tapet Natura.

Tapeta Natura do łazienki i kuchni

Motywy rodem z natury mogą z powodzeniem zdobić domową kuchnię albo łazienkę. Widok graficznego lasu nad wanną albo pomiędzy szafkami kuchennymi to dekoracja oryginalna i efektowna. Ważne jednak, aby w takich miejscach stosować okładziny o odpowiednim stopniu wytrzymałość na wilgoć i zabrudzenia. Każdą naszych tapet z naturą możecie zamówić w wersji do zadań specjalnych czyli laminowane

Plażowe klimaty na Tapecie Natura

Lubisz wracać myślami do chwil spędzonych nad morzem? Pewnie, każdy, kto miał okazję plażować przy pięknej pogodzie, ma wciąż ten obrazek w pamięci. Przeglądamy co jakiś czas zdjęcia z wakacji, oglądamy filmy i od razu robi się cieplej, zwłaszcza w długie, zimowe wieczory. Ale dzięki naszym Tapetom Natura możesz takie obrazki mieć w domu przez cały rok. Wybierz jeden z plażowych wzorów z naszej oferty i wprowadź do swojej przestrzeni słońce na stałe.

Wprowadź przyrodę do salonu w postaci tapety z naturą - Sądzicie, że roślinne motywy na tapecie to banał i sztampa? Możliwe, w końcu od dziesięcioleci na naszych ścianach lądowały tandetne kwiaty i liście. Do tego gryzły się z innymi wzorami na kanapach, zasłonach i dywanach. Ale dziś Tapety Natura z motywami roślinnymi to zupełnie nowa odsłona. Nowoczesne wzory z tej kategorii ukazują zupełnie inną, gustowną estetykę. Oczywiście należy uważać przy łączeniu ich z wzorzystymi tekstyliami, ale przy zachowaniu umiaru tworzą piękne wnętrza.

Leśny klimat na Tapecie Natura dla dziecka - Las może mieć różne oblicza. Może być mroczny i tajemniczy albo pełen słońca i nadal tajemniczy. Może też być bajkowy i tajemniczy. Ta ostatnia wersja to doskonała dekoracja do pokoju dziecięcego, bo pięknie zdobi wnętrze, a przy okazji skutecznie pobudza dziecięcą wyobraźnię. Bajkowych leśnych wzorów szukaj wśród naszych Tapet Natura. Znajdziesz tu wersje wielobarwne i takie spokojniejsze, w pastelowych kolorach, więc dopasujesz je do każdej aranżacji pokoju swojej pociechy.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.