Tapety Styl Angielski

Urokliwy styl angielski zaklęty w tapetach Wcześniej znany z filmów, trochę odległy od tego, co lubimy, nagle okazał się ciekawy i godny polubienia. Mowa o angielskim stylu urządzania wnętrz. Masowa emigracja rodaków do UK albo po prostu poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiły, że chętnie sięgamy do takich aranżacji. Aby więc dotrzymać kroku nowym trendom, opracowaliśmy ofertę tapet w stylu angielskim, które w pięknie udekorują wasze domy. Niebanalna dekoracja ściany w stylu angielskim U nas znajdziecie szereg wzorów zgodnych z angielskim stylem, a każdy z nich może stać się elementem niebanalnego wnętrza. Najmniejszym zaskoczeniem są pasy, które były już wcześniej modne. Ale już ogromna krata na ścianie to innowacyjne podejście do dekoracji polskiego domu czy firmy. Tu konieczne są umiejętne połączenia, a ich przykłady znajdziecie na naszym portalu.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Angielski z Tapetą

W urokliwym zamyśleniu

Motywy florystyczne to dziś jedno z najpopularniejszych rozwiązań, gdy w grę wchodzi świat...

W różanym ogrodzie

Róże to wyjątkowe kwiaty, związane ze wszech miar ze wszystkim tym, co romantyczne i pełne...

Ciekawe połączenia z tapetami w stylu angielskim

Proponowane przez nas tapety w stylu angielskim są dekoracyjne same w sobie, ale dopiero zapewniając im odpowiednie towarzystwo, można stworzyć tradycyjną aranżację rodem z londyńskiego domu. To przede wszystkim wszelkiego rodzaju białe boazerie, sztukaterie oraz połączenia z jasnymi płytkami czy panelami. Co ciekawe, styl angielski dopuszcza również łączenie deseni znajdujących się blisko siebie.

Jak stosować tapety w stylu angielskim i nie przesłodzić?

Jedną z najpopularniejszych grup wzorów wśród tapet w stylu angielskim są wszelkiego rodzaju urocze łączki, najczęściej z użyciem drobnych różyczek. Taka dekoracja wymaga sporego wyczucia, bowiem sama w sobie ma dużo słodyczy. Warto więc zrównoważyć ją wspomnianą wcześniej bielą bądź innymi pastelowymi barwami. Zestawienie takiej tapety z kwiatową kanapą może być już przesadnie słodkie.

Wielka krata albo pasy na tapecie – szaleństwo w stylu angielskim

Tapety w stylu angielskim to nie tylko słodkie łączki, to także wyraziste dekoracje z szerokimi pasami i wielką kratą. Mogłoby się wydawać, że to ozdoba wyłącznie dla odważnych, ale przyjrzyjcie się przykładowym aranżacjom na naszej stronie. Po połączeniu takich dekorów z jednokolorowymi powierzchniami i złagodzeniu ich meblami o opływowych kształtach, okazuje się, że tworzą niesamowite wnętrze. Do tego kinkiety w stylu retro oraz kilka eleganckich bibelotów i mamy harmonijne, efektowne wnętrze.

Tapeta w słodkie różyczki i biała boazeria, czyli angielski przedpokój - Wśród naszych tapet w stylu angielskim znajdziecie wiele odmian wspomnianych łączek kwiatowych. Kojarzą się z salonem, ale my proponujemy je także do innych wnętrz, np. do modnego przedpokoju. Górna część w angielską łączkę, a dolna z białej, lakierowanej boazerii to przecież przepis na przedpokój idealny. Daje nam wnętrze dekoracyjne, które optymistycznie wita gości, a to w naszych klitkach nie jest łatwe. A dodatkowo, dolna część jest łatwa do utrzymania w czystości, co w przedpokoju jest niezwykle istotne.

Czas na herbatkę – salon w stylu angielskim i piękna tapeta - Słynne angielskie tea time to już symboliczna sprawa. Nie przeniosła się na nasz polski grunt, ale salon w stylu angielskim owszem. Jak powinien wyglądać? Powinien zachęcać wygodnymi, pikowanymi fotelami i kanapą w lekko babcinym stylu. Powinien też obfitować w kwiaty, dużą ilość światła, miękkie tekstylia i bibeloty przykuwające wzrok. Ale przede wszystkim, do tego wyposażenia trzeba dobrze dobrać jedną z naszych tapet w stylu angielskim, z kwiatowym wzorem, kratką lub paskami.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.