Obrazy retro vintage

Obrazy retro stylowo zdobią współczesne wnętrza - Jednym z modnych i bardzo lubianych obecnie trendów wnętrzarskich są nawiązania dekoracyjne do lat 60. i 70. ubiegłego stulecia. To bibeloty z tamtego okresu, które można jeszcze często znaleźć na bazarach albo w internecie, ale także stare fotografie i grafiki w nowoczesnym wykonaniu. Takie właśnie są nasze obrazy retro, pokazują stare motywy dekoracyjne, ale w nowoczesnej jakości. W stylu vintage obraz to najważniejsza dekoracja - Styl vintage, tak modny w ostatnim czasie, to łączenie nowoczesnych elementów aranżacji wnętrza z akcentami retro lub motywami w starodawnym stylu pałacowym. W takim wnętrzu bardzo ważną rolę odgrywają dekoracje ścian, a zwłaszcza obrazy, bez których takie wnętrze jest niepełne. Dlatego wychodzimy naprzeciw modzie i mamy dla was całą serię obrazów vintage.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje retro vintage z Obrazem

Punkt za punktualność

Aranżacja gabinetu to nie lada wyzwanie. Trudno bowiem pokusić się w takim przypadku o...

Oświeceni w oświetleniu

Każda chwila jest cenną jeśli masz na myśli poświęcenie go w imię designu. Daj sobie upust...

Szlachetna sepia na obrazach retro

Nie ma chyba mocniejszego skojarzenia z dekoracją w stylu retro, jak szlachetny odcień sepii. Piękne, stare zdjęcia mają właśnie taką paletę barw i dzięki temu zupełnie niepowtarzalny klimat. Jeśli chcesz mieć na ścianie obraz retro w ciekawej sepii, skorzystaj z efektów, jakie zawiera nasz kreator wyboru, dostępny przy każdym wzorze. Wystarczy jedno kliknięcie i efekt widać od razu.

Obraz retro i vintage w ciekawym podziale

Dla osób, które szukają ciekawych rozwiązań i nie chcą mieć na ścianie obrazu w tradycyjnej formie, mamy interesującą propozycję. Każdy z dostępnych obrazów retro i vintage możecie podzielić na 2,3, 4 albo nawet 5 części. Po dokonaniu zmiany, obok pokażą się dodatkowo warianty układu tych części. Puść wodze fantazji i stwórz własną konfigurację swojego obrazu retro.

Efektowny salon z obrazem vintage

Urządzając swój salon chcemy zawsze uzyskać efekt „wow”. Wiadomo, to tam spędzimy najwięcej czasu z rodziną, ale także przyjmiemy gości. Chcemy, aby byli pod wielkim wrażeniem nowej odsłony tego wnętrza. Do tego niezbędny jest jakiś wyrazisty detal, najlepiej sporych rozmiarów, np. efektowny obraz na główniej ścianie. Musi być modny, więc warto wybrać coś z bieżących trendów, np. obraz retro z naszej oferty. Znajdziesz tu wiele wariantów, które przykuwają wzrok i dodają wnętrzu efektownej stylowości.

Obraz retro stworzy ciekawy klimat w lofcie - Jak stworzyć przytulny, spójny i stylowy klimat w mieszkaniu typu loft? Pełno tu szkła, metalu i betonu, wiec przydadzą się jakieś elementy ocieplające przestrzeń. Nie mogą być jednak przypadkowe, tu obowiązują pewne zasady, w końcu to charyzmatyczny, designerski loft. Ale spokojnie, mamy coś odpowiedniego. To obrazy retro w starym stylu, które przenoszą nas w lata 60. i 70. ubiegłego stulecia. We wnętrzu, którego historia sięga tego okresu albo jest na niego stylizowana, będą wyglądać, jakby wisiały tam od zawsze.

Romantyczna sypialnia z obrazem retro albo vintage - Obrazy retro to stare, oldschoolowe samochody, elementy maszyn, budynki, ale też piękne dziewczyny i miłosne klimaty w starym stylu. Wiele z nich ma tak klimatyczny i romantyczny charakter, że stanowi wręczy idealny motyw dekoracyjny do sypialni. Obraz vintage z naszej kolekcji może być punktem wyjściowym do pięknej, miłosnej aranżacji albo pełnić rolę idealnego jej dopełnienia i podkreślenia. Przyjrzyjcie się razem naszej kolekcji i zdecydujcie, który z nich najlepiej oddaje charakter waszej relacji.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.