Fototapety orientalne

Fototapety orientalne z tajemniczą energią - Motywy i symbole znane z dalekowschodnich zakątków świata to elementy dekoracyjne, które zawsze chętnie stosujemy. Moda wnętrzarska się zmienia, ale ten styl zawsze się gdzieś przewija. Dlatego też i my nie pomijaliśmy tego wątku i mamy w swojej ofercie bardzo efektowne i klimatyczne fototapety orientalne. To propozycja bardzo ciekawych ozdób ściennych do domu i firmy. Nowoczesność i tradycja połączone fototapetą orientalną - Wyjątkowość orientalnych motywów i symboli dekoracyjnych polega na tym, że choć mają często wielowiekową tradycję, to jednak ich estetyczny wydźwięk jest ponadczasowy i wciąż aktualny. Dzięki temu nasze fototapety orientalne można z powodzeniem stosować nawet w najbardziej nowoczesnych aranżacjach. Sam Orient trudno zdefiniować, sprawdźcie więc sami, co wam oferujemy w tej kategorii.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje orientalne z fototapetą

Prywatna świątynia

Medytacja ma niebagatelny wpływ na kondycję naszego umysłu i ciała. Każda chwila jest dobra na...

Nad głową gejszy

Jak wygląda niebo widziane oczami gejszy? Na pewno zupełnie inaczej, gdyż panie te chodzą...

Yin i Yang

Yin i yang to dwie pierwotne siły, które – jednocześnie – odpychają się i zbliżają do siebie....

Prywatna wartownia

W dzień – modny, skupiający na sobie wzrok i mocno zapadający w pamięć dekor, a wieczorem –...

Graficzne fototapety orientalne

Tematyka orientalna w naszych dekoracjach to nie tylko hipnotyzujące i energetyczne zdjęcia. To także wdzięczny temat do wszelkiego rodzaju graficznych interpretacji i wariacji na fototapetach orientalnych. Począwszy od różnych wersji znaku Jing i Jang czy symbolicznej gałązki kwitnącej wiśni, a skończywszy na koronkowych mandalach i wizerunkach gejszy. To cała plejada ciekawych rysunków, które efektownie ozdobią każde wnętrze.

Dopasuj fototapetę orientalną do swojej aranżacji

Oczywiście fototapeta orientalna najlepiej będzie się prezentować w przemyślanym wnętrzu. Powinno być urządzone w nieco minimalistycznym stylu i zawierać tylko tą jedną dekorację albo przeciwnie, aż kipieć od podobnych akcentów. To dekoracja, która nie może się znaleźć na ścianie wnętrza o zupełnie innej tematyce, bo będzie wyglądać tam dziwnie i niedorzecznie.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet orientalne

Na morzu nie ma nudy

W naszej ofercie można znaleźć różne grafiki, nawet takie, które są nie do końca zrozumiałe i...

Japoński styl delikatności

Jeśli marzy ci się wnętrze urządzone modnie, bardzo efektownie, ale jednocześnie delikatne,...

Mur bez końca i początku

Każdy wie, że istnieje i większość z nas widziała go albo na żywo albo w sieci internetowej....

W świecie z dzikiego bambusa

Nasza wyobraźnia potrafi płatać niezłe figle – jednak to, co w niej siedzi często wiąże się ze...

Wulkaniczny zachód słońca

Z pewnością widok zapiera dech w piersiach. Jednak zobaczyć to wszystko osobiście niewielu ma...

W bambusowym lesie

Możemy iść tą ścieżką w nieznane, albo usiąść na jej brzegu. Wszystko zależy w jakim miejscu...

Pełna zgoda

Pierwsza zasada wielu szczęśliwych par mówi o tym, aby – przed końcem dnia, przed wejściem do...

Gejsza pod kwitnącą wiśnią

Gejsze to mistrzynie specjalizujące się nie tylko w tańcu i śpiewie, ale i (jeśli nie przede...

Fototapeta orientalna w salonie spa, hotelu lub restauracji

Poza wnętrzami domowymi, nasze orientalne fototapety są doskonałym dodatkiem do wielu firmowych aranżacji. Taka dekoracja wpisuje się w konwencję restauracji serwującej np. chińską, wietnamską, arabską czy hinduską kuchnię, przy założeniu, że dobierzemy symbole z odpowiedniej części świata. Podobnie będzie w przypadku salonu spa i pochodzenia zabiegów tam stosowanych. Tapety orientalne pasują także do wszelkiego rodzaju hoteli, które urządzono w dalekowschodnim stylu.

Piękna i efektowna łazienka z fototapetą orientalną - Fototapeta orientalna to doskonały pomysł na urządzenie swojego małego, domowego salonu spa. Tu konieczne będzie stworzenie odpowiedniego klimatu i energii, żeby ta odnowa biologiczna przynosiła oczekiwane skutki. W tej kategorii znajdziesz motywy z orchideą, bambusem, kwitnącą wiśnią i wiele innych wariantów, które sprzyjają relaksowi, oczyszczeniu i zwiększeniu energii życiowej. Wystarczy gorąca kąpiel, płonące świece zapachowe, proste zabiegi pielęgnacyjne i widok klimatycznej dekoracji.

Egzotyczna dekoracja do salonu? Fototapeta orientalna - Znudził ci się twoje zwykłe wnętrza. Niby ładne i w zdecydowanie modnej tendencji, ale takie jak w każdym katalogu i zapewnie w innych domach. To znak, że czas na zmiany, a my w tym pomożemy. Mamy do zaproponowania całą masę ciekawych dekoracji ściennych, dzięki którym odmienisz swoje wnętrza diametralnie. Jedna z możliwości to fototapety orientalne. Na naszej szerokości geograficznej to na tyle oryginalne motywy, że przy ich użyciu każde wnętrze staje wyjątkowe i niebanalnie ozdobione.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.