Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - OTLCQ5W
Do końca oferty pozostało Thu, 17 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety orientalne

Fototapety orientalne z tajemniczą energią

Motywy i symbole znane z dalekowschodnich zakątków świata to elementy dekoracyjne, które zawsze chętnie stosujemy. Moda wnętrzarska się zmienia, ale ten styl zawsze się gdzieś przewija. Dlatego też i my nie pomijaliśmy tego wątku i mamy w swojej ofercie bardzo efektowne i klimatyczne fototapety orientalne. To propozycja bardzo ciekawych ozdób ściennych do domu i firmy.

Nowoczesność i tradycja połączone fototapetą orientalną

Wyjątkowość orientalnych motywów i symboli dekoracyjnych polega na tym, że choć mają często wielowiekową tradycję, to jednak ich estetyczny wydźwięk jest ponadczasowy i wciąż aktualny. Dzięki temu nasze fototapety orientalne można z powodzeniem stosować nawet w najbardziej nowoczesnych aranżacjach. Sam Orient trudno zdefiniować, sprawdźcie więc sami, co wam oferujemy w tej kategorii.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Graficzne fototapety orientalne

Tematyka orientalna w naszych dekoracjach to nie tylko hipnotyzujące i energetyczne zdjęcia. To także wdzięczny temat do wszelkiego rodzaju graficznych interpretacji i wariacji na fototapetach orientalnych. Począwszy od różnych wersji znaku Jing i Jang czy symbolicznej gałązki kwitnącej wiśni, a skończywszy na koronkowych mandalach i wizerunkach gejszy. To cała plejada ciekawych rysunków, które efektownie ozdobią każde wnętrze.

Dopasuj fototapetę orientalną do swojej aranżacji

Oczywiście fototapeta orientalna najlepiej będzie się prezentować w przemyślanym wnętrzu. Powinno być urządzone w nieco minimalistycznym stylu i zawierać tylko tą jedną dekorację albo przeciwnie, aż kipieć od podobnych akcentów. To dekoracja, która nie może się znaleźć na ścianie wnętrza o zupełnie innej tematyce, bo będzie wyglądać tam dziwnie i niedorzecznie.

Wśród trzcin i bambusów

Orientalne lasy słyną ze swojego ładu i harmoni...

Wulkaniczne zagwostki. Wybuch.

Erupcje indonezyjskich wulkanów nie należą do r...

Orientalnie, przez bambusowe lasy Kyoto

Japońskie lasy to nie tylko drzewa, które znamy...

Tajlandzkie tradycyjne parasole

Nie ma to jak piękno tradycji. Jeśli pragniesz ...

Wędrówka przez długi, chiński mur

Fototapeta z motywem chińskiego muru to doskona...

Być po drugiej stronie globu

Świat kultury azjatyckiej jest tak bogaty i war...

Parasolki, wszędzie parasolki

Panowie, Panie - parasolki ! Czerwienie, róże i...

Wektorowe kwiaty lotosu.

Ich zapach przyciąga najbardziej odpornych na w...

Chińskie papierowe latarnie

Każdy kraj ma w swojej kulturze coś charakterys...

Yin i Yang - odwieczna walka

Na świecie wiecznie walczy dobro ze złem. W każ...

Ognisty element z dalekiego Wschodu

Nie ma to jak poczuć zupełnie inny klimat, kult...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Fototapeta orientalna w salonie spa, hotelu lub restauracji

Poza wnętrzami domowymi, nasze orientalne fototapety są doskonałym dodatkiem do wielu firmowych aranżacji. Taka dekoracja wpisuje się w konwencję restauracji serwującej np. chińską, wietnamską, arabską czy hinduską kuchnię, przy założeniu, że dobierzemy symbole z odpowiedniej części świata. Podobnie będzie w przypadku salonu spa i pochodzenia zabiegów tam stosowanych. Tapety orientalne pasują także do wszelkiego rodzaju hoteli, które urządzono w dalekowschodnim stylu.

Piękna i efektowna łazienka z fototapetą orientalną

Fototapeta orientalna to doskonały pomysł na urządzenie swojego małego, domowego salonu spa. Tu konieczne będzie stworzenie odpowiedniego klimatu i energii, żeby ta odnowa biologiczna przynosiła oczekiwane skutki. W tej kategorii znajdziesz motywy z orchideą, bambusem, kwitnącą wiśnią i wiele innych wariantów, które sprzyjają relaksowi, oczyszczeniu i zwiększeniu energii życiowej. Wystarczy gorąca kąpiel, płonące świece zapachowe, proste zabiegi pielęgnacyjne i widok klimatycznej dekoracji.

Egzotyczna dekoracja do salonu? Fototapeta orientalna.

Znudził ci się twoje zwykłe wnętrza. Niby ładne i w zdecydowanie modnej tendencji, ale takie jak w każdym katalogu i zapewnie w innych domach. To znak, że czas na zmiany, a my w tym pomożemy. Mamy do zaproponowania całą masę ciekawych dekoracji ściennych, dzięki którym odmienisz swoje wnętrza diametralnie. Jedna z możliwości to fototapety orientalne. Na naszej szerokości geograficznej to na tyle oryginalne motywy, że przy ich użyciu każde wnętrze staje wyjątkowe i niebanalnie ozdobione.