Fototapety orientalne

Fototapety orientalne z tajemniczą energią - Motywy i symbole znane z dalekowschodnich zakątków świata to elementy dekoracyjne, które zawsze chętnie stosujemy. Moda wnętrzarska się zmienia, ale ten styl zawsze się gdzieś przewija. Dlatego też i my nie pomijaliśmy tego wątku i mamy w swojej ofercie bardzo efektowne i klimatyczne fototapety orientalne. To propozycja bardzo ciekawych ozdób ściennych do domu i firmy. Nowoczesność i tradycja połączone fototapetą orientalną - Wyjątkowość orientalnych motywów i symboli dekoracyjnych polega na tym, że choć mają często wielowiekową tradycję, to jednak ich estetyczny wydźwięk jest ponadczasowy i wciąż aktualny. Dzięki temu nasze fototapety orientalne można z powodzeniem stosować nawet w najbardziej nowoczesnych aranżacjach. Sam Orient trudno zdefiniować, sprawdźcie więc sami, co wam oferujemy w tej kategorii.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje orientalne z fototapetą

Prywatna świątynia

Medytacja ma niebagatelny wpływ na kondycję naszego umysłu i ciała. Każda chwila jest dobra na...

Nad głową gejszy

Jak wygląda niebo widziane oczami gejszy? Na pewno zupełnie inaczej, gdyż panie te chodzą...

Yin i Yang

Yin i yang to dwie pierwotne siły, które – jednocześnie – odpychają się i zbliżają do siebie....

Prywatna wartownia

W dzień – modny, skupiający na sobie wzrok i mocno zapadający w pamięć dekor, a wieczorem –...

Graficzne fototapety orientalne

Tematyka orientalna w naszych dekoracjach to nie tylko hipnotyzujące i energetyczne zdjęcia. To także wdzięczny temat do wszelkiego rodzaju graficznych interpretacji i wariacji na fototapetach orientalnych. Począwszy od różnych wersji znaku Jing i Jang czy symbolicznej gałązki kwitnącej wiśni, a skończywszy na koronkowych mandalach i wizerunkach gejszy. To cała plejada ciekawych rysunków, które efektownie ozdobią każde wnętrze.

Dopasuj fototapetę orientalną do swojej aranżacji

Oczywiście fototapeta orientalna najlepiej będzie się prezentować w przemyślanym wnętrzu. Powinno być urządzone w nieco minimalistycznym stylu i zawierać tylko tą jedną dekorację albo przeciwnie, aż kipieć od podobnych akcentów. To dekoracja, która nie może się znaleźć na ścianie wnętrza o zupełnie innej tematyce, bo będzie wyglądać tam dziwnie i niedorzecznie.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet orientalne

Japoński styl delikatności

Jeśli marzy ci się wnętrze urządzone modnie, bardzo efektownie, ale jednocześnie delikatne,...

Mur bez końca i początku

Każdy wie, że istnieje i większość z nas widziała go albo na żywo albo w sieci internetowej....

W świecie z dzikiego bambusa

Nasza wyobraźnia potrafi płatać niezłe figle – jednak to, co w niej siedzi często wiąże się ze...

Wulkaniczny zachód słońca

Z pewnością widok zapiera dech w piersiach. Jednak zobaczyć to wszystko osobiście niewielu ma...

W bambusowym lesie

Możemy iść tą ścieżką w nieznane, albo usiąść na jej brzegu. Wszystko zależy w jakim miejscu...

Pełna zgoda

Pierwsza zasada wielu szczęśliwych par mówi o tym, aby – przed końcem dnia, przed wejściem do...

Gejsza pod kwitnącą wiśnią

Gejsze to mistrzynie specjalizujące się nie tylko w tańcu i śpiewie, ale i (jeśli nie przede...

Kraj wschodzącego słońca

Orient w wydaniu wnętrzarskim nigdy nie wyjdzie z mody! Bo czy konceptualizm, przemyślana...

Fototapeta orientalna w salonie spa, hotelu lub restauracji

Poza wnętrzami domowymi, nasze orientalne fototapety są doskonałym dodatkiem do wielu firmowych aranżacji. Taka dekoracja wpisuje się w konwencję restauracji serwującej np. chińską, wietnamską, arabską czy hinduską kuchnię, przy założeniu, że dobierzemy symbole z odpowiedniej części świata. Podobnie będzie w przypadku salonu spa i pochodzenia zabiegów tam stosowanych. Tapety orientalne pasują także do wszelkiego rodzaju hoteli, które urządzono w dalekowschodnim stylu.

Piękna i efektowna łazienka z fototapetą orientalną - Fototapeta orientalna to doskonały pomysł na urządzenie swojego małego, domowego salonu spa. Tu konieczne będzie stworzenie odpowiedniego klimatu i energii, żeby ta odnowa biologiczna przynosiła oczekiwane skutki. W tej kategorii znajdziesz motywy z orchideą, bambusem, kwitnącą wiśnią i wiele innych wariantów, które sprzyjają relaksowi, oczyszczeniu i zwiększeniu energii życiowej. Wystarczy gorąca kąpiel, płonące świece zapachowe, proste zabiegi pielęgnacyjne i widok klimatycznej dekoracji.

Egzotyczna dekoracja do salonu? Fototapeta orientalna - Znudził ci się twoje zwykłe wnętrza. Niby ładne i w zdecydowanie modnej tendencji, ale takie jak w każdym katalogu i zapewnie w innych domach. To znak, że czas na zmiany, a my w tym pomożemy. Mamy do zaproponowania całą masę ciekawych dekoracji ściennych, dzięki którym odmienisz swoje wnętrza diametralnie. Jedna z możliwości to fototapety orientalne. Na naszej szerokości geograficznej to na tyle oryginalne motywy, że przy ich użyciu każde wnętrze staje wyjątkowe i niebanalnie ozdobione.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.