Obrazy Van Gogh

Szykując się do kolejnego remontu i zmiany aranżacji jakiegoś wnętrza warto przemyśleć ogólną koncepcję przed przystąpieniem do prac. Jednak czy potrafimy zaplanować urządzanie takiej przestrzeni w sposób kompleksowy? Nie, detale dekoracyjne zwykle dogrywamy już po zakończeniu remontu. I jeśli właśnie stoisz w świeżo wyremontowanym pokoju i zastanawiasz się czego tu brakuje, śpieszymy z podpowiedzią. Na pustej ścianie, która jest najbardziej ekspozycyjna powinna znaleźć się jakaś efektowna dekoracja, np. obraz. Oczywiście to nie musi od razu oznaczać wielkich wydatków. Dzięki naszej ofercie masz możliwość zamawiania obrazów wielkich twórców, które są drukowane na płótnie. Można dzięki temu powiesić na ścianie na przykład obraz Van Gogha i w ten sposób podkreślić swoją nową aranżację. Dzięki nowoczesnej technice wydruku oraz zastosowaniu płótna jako podłoża, nasze obrazy odwzorowują oryginały z całkowitą dokładnością i precyzją, dzięki czemu prezentują się nie tylko bardzo efektownie, ale też szlachetnie i prestiżowo.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Van Gogh z Obrazem

Słonecznikowa klasyka na ścianę

Są takie obrazy, które idą z nami przez dziesięciolecia i jeszcze długo z nami zostaną. Jednym...

Nocny pejzaż według Van Gogha

Nocne pejzaże na obrazach wielkich artystów to rzadkość, jednak Van Gogh stworzył ich całkiem...

Obrazy Van Gogha - nie tylko słoneczniki

Na początek musisz wiedzieć, że na swoich obrazach Van Gogh uwieczniał nie tylko słoneczniki. To oczywiście najmocniej kojarzone z tym artystą dzieło, a w zasadzie cała ich seria. Ale Van Gogh to także piękne krajobrazy namalowane w dziennych, ale też wyjątkowych na tamten czas, nocnych plenerach. Twórca słynął także z upodobania do malowania ciekawych portretów, jak również autoportretów. Wszystkie te dzieła przykuwają wzrok swoim charakterystycznym klimatem, a przecież o to chodzi w dekorowaniu wnętrz.

Uniwersalnie i ponadczasowo

Mistrz Van Gogh żył i tworzył w dziewiętnastym wieku, jednak zdecydowanie wyprzedzał swoją epokę. Nawiązywał do impresjonizmu, z którego się wywodził, ale ewidentnie wprowadzał do tej techniki elementy modernistyczne. Dzięki czemu obrazy Van Gogha do dziś są chętnie powielane i umieszczane na ścianach wielu wnętrz. Styl i klimat tych dzieł sprawia, że pasują obecnie nawet do modnych, ultranowoczesnych aranżacji. Nie są retro, nie zamykają się w jednym stylu sztuki, po prostu są zupełnie ponadczasowe.

Efektowne wnętrze z obrazem Van Gogha

Uniwersalność obrazów Van Gogha sprawia, że do dziś można nimi dekorować wnętrza utrzymane w różnych stylach. Mało tego nasze obrazy na płótnie z tej serii nie wymagają specjalistycznej ekspozycji, ponieważ prezentują się doskonale zarówno na surowym betonie czy cegle, jak i na gładkich ścianach pomalowanych farbą. Jest w tych obrazach pewien rodzaj ekspresji kolorystycznej, do której warto nawiązywać. Jeśli np. mistrz przemycił wiele kresek w żółcieniach lub czerwieniach, to warto na takim właśnie tle powiesić imitację tego dzieła.

Patrząc na obrazy Van Gogha nie sposób nie zauważyć, że bardzo ważną rolę pełni w nich światło. Dzienne krajobrazy oraz wszystkie odmiany słoneczników opierają się na promieniach słonecznych, natomiast już nocne pejzaże pełne są przeróżnych świateł ulicznych oraz gwiazd. To doskonałe zaproszenie do ciekawego podkreślenia obrazu specjalnym oświetleniem. Najlepiej sprawdzą się tutaj punktowe reflektory, rzucające ciepłe światło w wybrane miejsce obrazu lub lampki w stylu muzealnym, oświetlające obraz od góry.

To, o czym trzeba pamiętać decydując się na dekorację w postaci obrazu Van Gogha na płótnie, to dopasowanie jego wielkości do gabarytu wnętrza. Nasze możliwości wydruku wielkoformatowego są spore, dlatego dajemy ci do wyboru różne warianty rozmiarowe. Zanim zamówisz, zastanów się nad proporcjami dekoracji i wnętrza, żeby uzyskać jak najlepszy efekt. O jakość detali nie musisz się martwić, gwarantujemy najwyższą rozdzielczość. Nowoczesne maszyny i wiedza naszych fachowców gwarantują wierne odwzorowanie dzieł mistrza Van Gogha.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.