Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 9FOCKQL
Do końca oferty pozostało Sat, 17 Nov 2018 22:59:59 +0000

Fototapety niebo

Noc spędzona pod gwiazdami, śniadanie zjedzone w towarzystwie puchatych, porannych obłoczków czy może wieczorny relaks z widokiem na zachodzące słońce? Fototapety niebo to kategoria po brzegi wypełniona inspirującymi ujęciami – sprawdzającymi się w roli idealnych dekoracji ściennych do sypialni, kuchni czy salonu. Pełne spectrum iście niebiańskich arcydzieł natury skoncentrowane na bezkresie błękitu, idealnej linii horyzontu oraz na chmurach przybierających najbardziej fantazyjne kształty. Niebo ciemną nocą, niebo o brzasku, skąpane w deszczu i przykryte tajemniczą mgłą, kuszące kalejdoskopem kolorów i otwierające drogę do kosmosu dekoracyjnych możliwości skoncentrowanych na urodzie praktycznych fototapet.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Chmury i słońce się przemieszczają. Nie da się zaobserwować dwóch identycznych momentów na niebie. Tym bardziej, że każda chmura jest zupełnie inna. To wszystko właśnie sprawia, że niebo zachwyca za każdym razem kiedy się na nie spojrzy. Jeśli chcemy mieć w swoim domu zawsze słoneczna pogodę i piękny widok to powinniśmy zdecydować się na wyposażenie wnętrza w fototapetę niebo. Co prawda nie musi być ona umieszczana na suficie, wystarczy na dowolnej ścianie. Wtedy również na pewno udekoruje pomieszczenie i spełni swoje zadanie. Jak wiadomo niebo nie musi być błękitne, a chmury śnieżno białe. Taki widok i owszem zdarza się na niebie, ale równie często może pojawić się tam inny kolor. Wszystko zależy do pogody. Dlatego też na fototapecie niebo może występować z dowolnego momentu, a więc w różnych kolorach i sytuacjach. Na pewno burzowe niebo, nieco ciemniejsze, sprawi, że pomieszczenie będzie mniej ożywione i bardziej stonowane. Zupełnie odwrotny efekt uzyskamy przy niebieskim niebie z delikatnymi obłokami.

Ze wzorem na niebieskim niebie

Nieboskłon to miejsce pełne niespodzianek, okaz...

Na niebie rzeczy niezwykłe

Zjawiska naturalne, jakie mają miejsce na niebo...

Ponad wysokimi chmurami

Świat każdego dnia wygląda nieco inaczej, zmien...

Bajanie czy bujanie? Obłoki.

Kiedy pokój dzienny stwarza w sobie aurę, która...

Zanosi się na deszcz

Zanosi się na deszcz. To już na pierwszy rzut o...

Z tej chmury deszczu nie będzie

Promienna przestrzeń powinna odznaczać się prze...

To, co piękne i niebezbeczne

Niebo to część Naszego jestestwa, które posiada...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Siła piękna natury jest niemożliwa do przecenienia. Także w dekoratorstwie! Po modzie na akcenty roślinne i żywe dodatki przyszedł czas na fototapety zawierające w sobie to, co w przyrodzie jest najpiękniejsze i co od wieków najmocniej kusi i przyciąga. Multikolorowa zorza polarna, bezmiar błękitu widziany z perspektywy egzotycznej wyspy, zoom na urocze obłoczki, cisza przed burzą uchwycona przy pomocy sztuki fotografii czy zbliżenie na gwieździsty, nocny firmament. Oryginalne fototapety uchylają rąbka tajemnicy i odkrywają magię nieboskłonu – fascynującego odkrywców, pobudzającego wyobraźnię filozofów i (w dekoracyjnym wydaniu) doskonale sprawdzającego się jako modny dodatek zamieniający zwykłą ścianę w bezkres środków aranżacyjnych.