Uwaga Promocja!
Rabat -40% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - DHLPP5Z
Do końca oferty pozostało Wed, 18 Sep 2019 21:59:59 +0000

Plakaty do biura

Nowoczesne plakaty do biura z aspiracjami

Pomieszczenia nowoczesnej firmy, w których na co dzień przebywają pracownicy albo bywają klienci i kontrahenci, powinny się prezentować modnie i okazale. Tu, oprócz nowoczesnego wyposażenia wysokiej jakości ważne są dekoracje. Powinny być przede wszystkim utrzymane w obowiązujących trendach aranżacyjnych, tak jak proponowane przez nas plakaty do biura.

Dekoracje, które podnoszą prestiż firmy – plakaty do biura

Plakat do biura to nie tylko dekoracja ścienna. Odpowiednio dobrane warianty mogą sprawić, że firmowa przestrzeń nabierze prestiżowego charakteru. W oczach klientów staniecie się bardziej interesujący i godni uwagi. Umiejętnie przyozdobione ściany mogą przyczynić się do polepszenia kontaktów, a tym samym zysków, więc jasne jest, że nasze plakaty do biura mają moc marketingową.

Ciekawa grafika albo ekstra zdjęcie na plakacie motywacyjnym

Na sukces firmy pracuje cała załoga, od prezesa czy dyrektora do pracowników najniższego szczebla. Każdy jest potrzebny i do każdego warto podchodzić z szacunkiem oraz motywować go do należytego wykonywania obowiązków. Oczywiście najlepiej motywują zarobki, ale wygląd otoczenia ma też ogromne znaczenie. Ozdób swoją firmę plakatami motywacyjnymi do biura i sprawdź, jak skutecznie działają.

Plakat do biura w klimacie czarno białym

Jeśli uważasz, że twoja biurowa przestrzeń powinna być ozdobiona w sposób modny, z pazurem, ale jednocześnie możliwie neutralny, to pewnie martwisz się, że nie znajdziesz nic odpowiedniego. Niepotrzebnie, u nas każdy plakat do biura możesz zmienić na wersję monochromatyczną. Bez kolorów, które ci przeszkadzają, elegancko i z pazurem. To dekoracje z charakterem, które idealnie pasują do takiej przestrzeni.

Bujając w obłokach nowoczesności

Oto niezwykle oryginalny wzór, obok którego z p...

Stworzenie w galaktycznej przestrzeni

Tam, gdzie nie ma Nas na codzień można poczuć s...

Industrialne plakaty do biura

Dziś wiele firm otwiera swoje siedziby w miejscach, które kiedyś były zakładami produkcyjnymi. Doczekały się rewitalizacji i teraz stanowią prestiżowe parki dla biznesu. Ze względu na tą modę buduje się nawet nowe budynki, które są stylizowane na loft. Pomieszczenia firmowe znajdujące się w takim klimacie powinny być odpowiednio udekorowane, a to spore wyzwanie. Postanowiliśmy je wam ułatwić i stworzyliśmy specjalną kategorię plakatów do biura w modnym, industrialnym stylu. Zdobią efektownie i spójnie z charakterem wnętrz.

Wprowadź sztukę do firmy na plakatach do biura

Mała galeria sztuki nowoczesnej w twoim biurze? Czemu nie. Taka kolekcja stworzy tu klimat wskazujący na waszą wszechstronność i otwartość na artystyczną sferę życia, a to zawsze robi dobre wrażenie na kontrahentach. Wybierz z naszej oferty plakatów do biura warianty o takim charakterze, wyposaż je w antyramy i zapewnij dobrą ekspozycję. Powieś je na widocznych miejscach, na głównych ścianach i na wysokości wzroku oraz zapewnij dodatkowe, punktowe oświetlenie. Dokładnie tak, jak w muzeum.

Plakaty do biura z ciekawym efektem 3D

Urządzasz swoją firmową przestrzeń i szukasz niebanalnych pomysłów. U nas znajdziesz całą masę inspiracji, niezależnie od tego, jaki styl chcesz przyjąć. Nasza propozycja plakatów do biura jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie coś interesującego. Na przykład tym, którzy lubią ciekawe, przestrzenne dekoracje, proponujemy warianty z efektem 3D. To geometryczne wzory, które prezentują różne rodzaje przestrzennych wariacji, od małego złudzenia do głębokiej perspektywy, która powiększa optycznie wnętrze.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki