Obrazy tryptyki, obrazy trzyczęściowe

Obrazy tryptyki i inne podziały - W naszej ofercie znajdziecie tysiące obrazów do wyboru. Są niesamowite fotografie, dynamiczne grafiki, trochę abstrakcji oraz sztuki. Różne style, klimaty i tematy. Ufamy, że tak duży wybór spełni wasze, nawet największe wymagania w kwestii dekorowania wnętrz. Jednak, żeby dopełnić ofertę oddajemy też w wasze ręce kreator wyboru, w którym możecie tworzyć np. obrazy tryptyki. Podziel swój obraz na części i sprawdź efekty - Chcesz zrobić eksperyment i podzielić wybrany obraz na części? Bardzo dobrze, trzyczęściowe obrazy na ścianę i inne podzielone warianty doskonale pasują do wielu wzorów, które u nas znajdziecie. To dość proste, wybierasz obraz, który cię interesuje, a potem konfigurujesz go za pomocą kreatora. Wybierasz ilość części, a następnie jeden z układów, w jakim ma zostać podzielony. Efekty widzisz od razu na zdjęciu obok.

Podkręć efekt dekoracyjny trzyczęściowym obrazem na ścianę

Obrazy na ścianę tryptyki oraz inne konfiguracje to nieco odmienne podejście do dekorowania ścian. I choć pomysł nie jest nowy, to jeszcze wciąż budzi wątpliwości o to, czy będzie dobrze wyglądać na ścianie. Wiele osób myśli, że podział popsuje odbiór, ale to błąd. Przeciwnie, dekoracja po podziale na części staje się ciekawsza, a wiele wzorów nabiera niesłychanej wręcz głębi. Taki zabieg podkręca efekty wizualne.

Obraz tryptyk potrzebuje więcej miejsca

Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych tryptyków do salonu albo innej, podzielonej opcji, pamiętaj o rozmiarach i odpowiedniej ekspozycji obrazu. Obrazy na płótnie tryptyki nie potrzebują co prawda o wiele więcej miejsca niż te w tradycyjnej formie, ale rozstrzelenie motywów sprawia, że zmienia się odbiór obrazu. Nie wieszaj więc tryptyku bezpośrednio przy szafie albo na bardzo małej ścianie.

Obrazy tryptyki Kwiaty albo z motywami zwierzęcymi do salonu

Dekoracja głównej ściany w salonie to wyzwanie. Tu musi być efektownie, modnie i odrobinę prestiżowo, w końcu to przecież najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. Nasza propozycja to sporych rozmiarów obraz, ukazujący spektakularne zwierzę lub wyrazisty motyw roślinny. Ale na tym nie koniec. Dla zwiększenia efektu dekoracyjnego, warto zdecydować się np. na obraz tryptyk Kwiaty. Ogromne rośliny, podzielone na trzy części, które są ułożone w stosunku do siebie asymetrycznie. To daje imponujący efekt, a przecież o to chodziło.

Nowoczesna grafika w postaci trzyczęściowego obrazu - W wielu domach można znaleźć już obrazy tryptyki, bowiem takie warianty dekoracyjne są już w sprzedaży od dawna. Jednak większości są to dość tradycyjne opcje, religijne lub z motywami kwiatowymi. My chcemy wam zaproponować nowoczesne podejście do kwestii dekorowania wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie całą masę ciekawych grafik futurystycznych, street art, graffiti i ciekawe abstrakcje. Spróbujcie podzielić je na części i sprawdzić, jak się prezentują. Takie nowoczesne obrazy tryptyki na ścianę to nietypowa, ale bardzo efektowna dekoracja.

Ciekawe obrazy tryptyki do kuchni - Obecnie modne są aranżacje kuchenne o dość oszczędnym charakterze. I często w takich wnętrzach wieje sterylną nudą. Ale chcemy was namówić, na wprowadzenie do kuchennej przestrzeni pewnej dozy szaleństwa dekoracyjnego, które stworzy tu energetyczną atmosferę. To obrazy trzyczęściowe. U nas znajdziecie ciekawe zdjęcia i grafiki komputerowe, np. wielkie cytrusy wpadające do wody, kolorowe kompozycje przypraw, zbliżenia na owoce i warzywa itd. Wystarczy wybrać taki obraz z podziałem na części, powiesić na ścianie, a energia wytworzy się sama.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.