Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 9IV50LK
Do końca oferty pozostało Wed, 20 Feb 2019 22:59:59 +0000

Obrazy tryptyki, obrazy trzyczęściowe

Wśród obrazów znajdujących się tutaj znajdziemy pejzaże, przedmioty, rośliny i wiele innych. Jednakże wszystko to zostało podzielone niejako na trzy obrazy, które łącznie tworzą spójną całość. Na tym właśnie polegają tryptyki. Wykorzystując tego rodzaju dekoracje mamy więcej możliwości. Wszak to od was zależy w jakiej odległości od siebie powiesicie takie obrazy trzyczęściowe. Wszystko zapewne zależeć będzie również od tego co się na nich znajduje, a także z której perspektywy najlepiej się one zaprezentują.
Wśród licznych obrazów, jakie mamy w tej kategorii możemy znaleźć również takie które są w nierównych wielkościach. Dokładnie chodzi o to, że każdy z trzech obrazów będzie się od pozostałych różnił nieco wielkością, a może nawet kształtem. Nie ma co ukrywać, że to również zabieg mający na celu jeszcze bardziej uatrakcyjnić same obraz, którymi zostanie wzbogacona dekoracja wnętrza. Wszystkie nowoczesne obrazy trzyczęściowe mogą przedstawiać łącznie jeden cały przedmiot lub też tylko jego fragment. W błędzie będzie ten kto uważa, że skoro na trzech płaszczyznach mamy widok to na pewno będzie to całość uchwycona. Nie oznacza to bynajmniej, że taki obraz jest niekompletny. Wręcz przeciwnie po prostu przedstawia taki, a nie inny widok. Można być pewnym, że to co najważniejsze na pewno obraz trzyczęściowy będzie przedstawiał.
Wszystkie tryptyki na ścianę dają niemalże nieograniczoną możliwość dekorowania pomieszczenie. W końcu jeżeli tylko obraz przedstawia coś abstrakcyjnego to co jakiś czas możemy zmieniać kolejność ułożenia poszczególnych części. Tak naprawdę to jak obraz trzyczęściowy zostanie wykorzystany zależy od osoby, która chce go umieścić na swojej ścianie. Coraz częściej tryptyk zastępuje tradycyjne formy obrazu. W końcu obraz trzyczęściowy można w ciekawszy sposób wykorzystać. Należy jednak pamiętać, że są to trzy części tego samego obrazu. W związku z tym każdy z nich przedstawia fragment całości. Dopiero kiedy zostaną powieszone obok siebie, w dowolnej odległości, są w stanie pokazać co się na nich znajduje.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki