Tapety Styl Boho

Wnętrza w stylu hippie z naszymi tapetami boho Zaszalej i wymieć nudę ze swojego domu, bo nadchodzą tapety boho. Żywe, kolorowe, radosne, a przy okazji wpisują się w jeden z modniejszych trendów wnętrzarskich. Są pełne motywów roślinnych i zwierzęcych, ale także egzotycznych symboli z różnych stron świata. Tapety boho to radosna dekoracja hipisowska w nowoczesnej odsłonie. Wprowadź odrobinę artyzmu do domu i zastosuj tapetę boho Mówiąc o hipisowskim charakterze naszych tapet boho nie sposób nie wspomnieć o ich artystycznej stronie. Wzory, które znajdziecie w tej kategorii mają w sobie często sporą dawkę szaleństwa ocierającego się o sztukę. To jednak szaleństwo kontrolowane, wyważone w taki sposób, aby widz mógł doszukiwać się artystycznych szczegółów pośród harmonijnej powtarzalności.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Boho z Tapetą

Witamy w dżungli

Egzotyczna roślinność wiedzie ostatnio prym w świecie aranżacji przestrzeni. I bardzo dobrze,...

Na kwiecistej łące

Kwieciste wzory na ścianach są znane i lubiane od stuleci, ale my chcemy wam zaprezentować nowy...

Tapety boho lubią spójne aranżacje

Jeśli kusi cię któraś z naszych tapet boho, pamiętaj, aby zapewnić jej odpowiednie towarzystwo. To styl, który nie lubi próżni i musi mieć jakieś odniesienie w przestrzeni, którą dekoruje. Zadbaj więc o jakieś nawiązanie w postaci bibelotów w stylu artystycznym bądź hipisowskim, wzorzyste tekstylia, ale przede wszystkim kolory, które będą korespondowały z wybranymi barwami widniejącymi na ścianie.

Zadbaj o równowagę dla dekoracji ściennej boho

Tapety boho to spore nagromadzenie kształtów oraz kolorów, dlatego warto zadbać o jakąś dekoracyjną równowagę, aby wnętrze nie stało się wizualnym bałaganem. Nic tak doskonale nie wycisza kolorowej tapety boho, jak drewno albo zwykła biała ściana. W pewnej odległości od dekoracji można znów zaszaleć, ale bezpośrednie towarzystwo musi tonować wzorzystą tapetę.

Hipisowski, odjechany salon z tapetą boho

Salon to najbardziej reprezentacyjna część domu i mieszkania. Nawet jeśli łączymy go z funkcją sypialni, to i tak za dnia przebywamy tam całą rodziną. Tam też przyjmujemy gości, więc jasne jest, że salon musi się dobrze prezentować. Często jednak wpadamy w pułapkę katalogowych prezentacji,a nasze salony są sztywne i nudne. My mamy sposób, aby wprowadzić tam trochę młodzieńczego luzu i radosnej energii. To tapety boho, które są bardzo ozdobne, efektowne i zupełnie nie nudzą widza.

Styl boho w łazience – monochromatyczne grafiki - Jeśli chcesz przejrzeć naszą ofertę tapet boho, pamiętaj, że przy każdym wzorze dostępny jest kreator dający możliwość wybrania określonego wzoru w wersji monochromatycznej. Tą opcję polecamy do wnętrz bardziej nowoczesnych, praktycznie do każdego rodzaju pomieszczeń. Czarno-białe boho świetnie prezentuje się na przykład w łazience. Ważne jednak, aby w we wspomnianym kreatorze wybrać wersję laminowaną. Jest odporna na wilgoć i zabrudzenia, a dodatkowo można ją przecierać szmatką z płynem.

Tapeta boho do sypialni i robi się romantycznie - Tapety boho są energetyczne, artystyczne, momentami szalone, ale wiele wzorów ma także charakter romantyczny. Nic w tym dziwnego, w końcu bazują na stylu hipisowskim, który przecież nawoływał do niczym nieograniczanej miłości. I te właśnie warianty doskonale spisują się w aranżacjach sypialnianych. To wszelkiego rodzaju desenie kwiatowe, zwiewne piórka oraz misterne mandale koronkowe. Do tego piękne tekstylia, delikatne bibeloty i nastrojowe świece, a reszta zależy już od was samych.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.