Fototapety wieża Eiffla

Symbol Paryża na twojej ścianie – fototapety Wieża Eiffla - Dla wszystkich, którzy kochają podróże lub tylko o nich marzą, stworzyliśmy wiele ciekawych zbiorów dekoracji ściennych z symbolami z całego świata. Jedną z grup stanowią fototapety Wieża Eiffla, które cieszą się ogromną popularnością. Jeśli chcesz mieć na ścianie ten kultowy symbol Paryża, wybierz jeden z dostępnych wariantów i ozdób nim swoje wnętrze. Fototapeta Wieża Eiffla do domu czy do firmy? - Tak naprawdę fototapeta Wieża Eiffla to dekoracja, którą można zastosować zarówno w domowych aranżacjach, jaki z firmowych, reprezentacyjnych wnętrzach. W domu stworzy się klimat industrialnego budownictwa i nowoczesnego designu, a tym samym będzie głównym elementem niebanalnego wystroju. W firmie natomiast, oprócz tych zalet, może symbolizować kosmopolityczny charakter działań.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje wieża Eiffla z fototapetą

Perspektywa Eiffla

Wieża Eiffla to najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża, uznawany również jako symbol...

Kawałek Paryża w domu

Najbardziej charakterystyczne dla tego miasta miejsce, a raczej budowla. Od kilku wieków...

Nad Paryżem

Po czym poznać, że to właśnie miasto miłości? Najbardziej rzuca się w oczy wieża Eiffel, która...

Z widokiem na wieże

Okno czy balkon z widokiem na wieże Eiffla i jej otoczenie. Do tego mamy niepowtarzalne niebo w...

Jakie otoczenie pasuje do fototapety Wieża Eiffla?

Pomimo, że ten symbol Paryża powstał ponad 130 lat temu, wciąż ma charakter nowoczesny. Wieża została tak zaprojektowana, że jej wygląd wciąż dorównuje najnowszej myśli architektonicznej. Dlatego też fototapety Wieża Eiffla należy zaliczyć do dekoracji w stylu nowoczesnym i takie też towarzystwo zapewnić jej w pozostałych częściach pomieszczenia. Idealne środowisko to loft i wnętrza o wyszukanym designie, a także aranżacje minimalistyczne.

Przy fototapecie Wieża Eiffla kluczowe są proporcje

Wieża Eiffla to sporych rozmiarów obiekt, który dominuje nad swoim otoczeniem. Jednak we wnętrzu, w którym zdecydujecie się na fototapetę Wieża Eiffla taka dominacja nie powinna mieć miejsca. Aby tego uniknąć, należy dekorację dopasować proporcjonalnie do gabarytów pomieszczenia. Do mniejszych wnętrz proponujemy ujęcia, gdzie wieża jest na drugim lub trzecim planie albo ujęcia zamglone.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet wieża Eiffla

Romantyczny widok na Paryż

Widok na Paryż może wyglądać różnie, tutaj mamy dla was wersję podkolorowaną, romantyczną i...

Paryskie wspomnienia

Najsłynniejszy na świecie symbol Francji i Paryża jak najbardziej zasługuje na to, by ozdobić...

Ciekawa asymetria dzięki fototapecie Wieża Eiffla

Wnętrza, gdzie wszystko jest dopracowane i równiutkie może zapewniają harmonię i wizualny ład, ale są też okropnie nudne. A przecież część z was lubi wyjść ze strefy komfortu i nieźle namieszać w aranżu. Dla tych klientów mamy wersje fototapet Wieża Eiffla z mocno przesuniętą perspektywą, a nawet zakłóconym pionem i poziomem. Wieża widziana z dołu i pod dużym skosem to dekoracja, przy której może nieco szaleć błędnik, ale za to jest mocno efektowna i bardzo oryginalna.

Fototapeta Wieża Eiffla czarno biała i w sepii - Nie ma chyba na świecie znanego obiektu budowlanego, który prezentowałby się lepiej w czerni i bieli niż właśnie ona, Wieża Eiffla. Kształt, styl i naturalne kolory, wszystko to jest samo w sobie monochromatyczne. Jeśli jeszcze zredukować kolory otoczenia, mamy dekorację spójną designersko. Każdy z wzorów z tej grupy możesz zmieniać za pomocą kreatora wyboru. Tak stworzysz fototapetę Wieża Eiffla czarno białą albo w ciekawej, szlachetnej sepii, niczym ze starej, paryskiej widokówki.

Aleja zakończona symbolem Paryża – fototapeta Wieża Eiffla w przedpokoju - Nie bójcie się eksperymentowania ze swoją przestrzenią. Zmieniajcie aranżacje na mniej zachowawcze i ciekawsze w odbiorze. Wydłużanie optyczne wnętrza nie musi mieć zastosowania wyłącznie w krótkim pomieszczeniu. Wyobraźcie sobie długi wąski przedpokój lub korytarz, przedłużony widokiem na Pola Elizejskie i zakończony słynną wieżą. Iluzja, jaką daje w takim miejscu fototapeta Wieża Eiffla jest niesamowita, bo powstaje wrażenie, że korytarz się nigdy nie kończy. Takie efekty można osiągnąć z naszymi dekoracjami ściennymi!

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.