Tapety do kuchni

Tapeta do kuchni? Tak, to dobry pomysł! - Tapety najczęściej stosujemy w pokojach, zapewne z przyzwyczajenia. Ale czas najwyższy zerwać z dekoracyjnymi stereotypami i dostrzec w tej ściennej dekoracji większe możliwości. Tapeta ma spory potencjał i może z powodzeniem zdobić inne wnętrza, np. kuchnię. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, że tapeta do kuchni do dobry pomysł. Wybieraj tapety do kuchni tylko dobrej jakości - Ściany w kuchni narażone są na trudne warunki, jak tłuste opary, wilgoć, zachlapania i inne zabrudzenia. Dlatego tam powinny znaleźć się dekoracje ścienne, które będą odporne na niesprzyjające okoliczności. U nas znajdziesz specjalne tapety do kuchni. Każdy z wybranych wzorów możesz zamówić w wersji laminowanej, która dobrze sprawdza się w kuchennych warunkach.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do kuchni z Tapetą

Egzotyczne piękno

Motywy florystyczne w czterech ścianach to bardzo dobre rozwiązanie, nic więc dziwnego, że są...

Czas na łyk kawy!

Fani tego aromatycznego napoju wprost uwielbiają związane z nim akcenty. I nic dziwnego, wszak...

Tak bardzo mi zielono!

Zieleń jest kolorem, który potrafi nas uspokoić, wprawić w znakomity nastrój, dać nam sporą...

Elegancja w służbie nowoczesności

Kiedy ktoś poszukuje modnej dekoracji naściennej do swojej przestrzeni kuchennej i jest...

Tapeta wprowadzi do kuchni energię i klimat

Kuchnia to serce domu. Tam przygotowujemy potrawy, tam rodzą nowe, kreatywne pomysły kulinarne. Dlatego powinna tam panować twórcza, energetyczna atmosfera z dobrą energią. Taki efekt można uzyskać tylko poprzez stworzenie dobrej aranżacji wnętrza, a jednym z ważniejszych elementów są ściany. Sprawdź, jakie tapety do kuchni mamy w swojej propozycji i wybierz coś dla siebie.

Nietypowe miejsca na tapetę w kuchni

Tapetę w kuchni można umieścić zwyczajnie na wszystkich ścianach albo na jednej z nich. Ale można też wykazać się większą pomysłowością i na taką dekorację wykorzystać całkiem nieoczywiste miejsce, jak np. wąska wnęka albo przestrzeń pomiędzy górnym a dolnym ciągiem szafek kuchennych. Na naszej stronie znajdziesz tapety do kuchni, które wkomponują się tam idealnie.

Kuchenne wzory na tapecie to klasyk

Pomysły na urządzenie kuchni bywają różne, od koncepcji artystycznych do takich wręcz kosmicznych. Można też podejść do sprawy zupełnie tradycyjnie. Jeśli chcesz mieć w kuchni dekorację osadzoną po prostu w kulinarnych klimatach, sprawdź co dla ciebie mamy w tym temacie. W naszej ofercie znajdziesz wiele kuchennych inspiracji, są tu m.in. tapety do kuchni z tradycyjnymi motywami, jak produkty spożywcze czy akcesoria do gotowania.

Kafelki albo ich imitacja na tapecie do kuchni - Kuchenne ściany można wyposażyć w terakotę, która zapewnia ładny efekt wizualny i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Ale jest wiele sytuacji, kiedy nie chcemy wydawać większych kwot na remont, albo nie możemy wprowadzać w wynajętym mieszkaniu żadnych poważnych modyfikacji. Wtedy sprawdzi się tapeta do kuchni, która np. imituje kafelki. W wersji laminowanej będzie odporna na wilgoć i zabrudzenia, a w razie potrzeby, będzie można przetrzeć ścianę szmatką z płynem.

Kuchnia nowoczesna ozdobiona tapetą - Od kilku lat w modzie są ultranowoczesne kuchnie, o nieco sterylnym i ascetycznym klimacie. Pełno w nich gładkich powierzchni, metalu i szkła. Ale my chcemy ci pokazać, że do takiego wnętrza pasuje również tapeta. U nas znajdziesz ciekawe, nowoczesne wzory, które doskonale wpisują się w tą konwencję, a jednocześnie przełamują nieco surową aranżację. Taka tapeta do kuchni nowoczesnej sprawi, że aranżacja będzie bardziej twoja niż katalogowa.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.