Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety do siłowni

Fototapety do siłowni to świetna dekoracja

Siłownia to zwykle wnętrze sporych rozmiarów, pełne wszelkiego rodzaju sprzętu do ćwiczeń. Tu liczy się przede wszystkim jakość tych urządzeń, ale nie tylko, ponieważ wygląd otoczenia, w którym ćwiczymy, mocno wpływa na naszą wydajność. Jeśli więc chcesz zapewnić swoim klientom przyjazne otoczenie, zastosuj jedną z naszych fototapet do siłowni, a szybko zauważysz efekty.

Zalety fototapety do siłowni

Nasze fototapety mają duży potencjał dekoratorski. Przede wszystkim możesz dzięki nim mieć na swojej ścianie praktycznie każde zdjęcie w ogromnym formacie. Żadna inna okładzina nie ma takich możliwości. W ofercie mamy także specjalne, laminowane fototapety do siłowni o dużej gramaturze, odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, zapewniające dużą trwałość dekoracji.
Wprowadź do siłowni światło za pomocą fototapety

Siłownie często mieszczą się w pomieszczeniach z niewielkimi oknami osadzonymi w górnej części ścian albo całkowicie pozbawionych dziennego światła, po części dla zapewnienia dyskrecji. W takim przypadku warto wprowadzić tam trochę słońca przy użyciu naszej fototapety do siłowni. Imitacja okna z dobrym widokiem zupełnie zmieni klimat wnętrza.

Fototapeta do siłowni to nie tylko ozdoba

Taka dekoracja na ścianie to ozdoba wielofunkcyjna, to nie tylko kolorowy obrazek. Nie wierzysz? Zdecyduj się na jeden z wzorów dostępnych w zakładce „fototapety do siłowni” albo z innej kategorii, a szybko zobaczysz, o co chodzi. Nasze fototapety wpływają na klimat wnętrza i na klientów ćwiczących w tym miejscu, dodają siłowni prestiżu, a nawet powiększają optycznie pomieszczenia.

Nie zapomnij o treningu!

Wzór dedykowany jest wszystkim tym, którzy inte...

Trenowanie na zawołanie!

Jesteśmy przekonani, że ten wzór przypadnie do ...

Najwyższy poziom nowoczesności

Nowoczesne przestrzenie to takie, które Polacy ...

W kobietach drzemie siła

Nie ma nic niezwykłego w kobiecie na siłowni. Ć...

Sztuka rzeźbienia ciała

Jeśli chcemy zmienić swoje życie, powinniśmy za...

Fototapety motywacyjne – to się zawsze sprawdza

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór fototapet do siłowni, które mają ogromny wpływ na wydajność ćwiczeń. To wizerunki atletycznie zbudowanych kobiet i mężczyzn w różnych wariantach. Są zdjęcia statyczne i ujęcia ciał w ruchu, są piękne fotografie i ciekawe grafiki, umięśnione ciało pokazane w normalnym kadrze albo w nieco artystycznej wersji. A każda z opcji pokazuje, jakie efekty można osiągnąć rzeźbiąc swoje ciało na siłowni.

Fototapeta do siłowni z pięknym widokiem

Kiedy ćwiczymy w domu na bieżni, rowerze czy orbitreku, zwykle na coś patrzymy. Sprzęt ustawiamy tak, żeby w tym czasie oglądać telewizję albo podziwiać piękne widoki za oknem. Każdy, kto nie może mieć sprzętu w domu, korzysta z siłowni i wtedy prawdopodobnie również chce mieć fajny widok. Swoim klientom możesz zapewnić takie atrakcje umieszczając na ścianach monitory, ale świetny efekt dają również fototapety z panoramicznymi pejzażami, które przyciągają uwagę i pomagają w koncentracji.

Atletyczne grafiki-fototapeta do siłowni

Poza zdjęciami, które przedstawiają dobrze zbudowanych ludzi, mamy jeszcze inne, ciekawe propozycje fototapet do siłowni, które doskonale ją udekorują. To efektowne grafiki, które także przedstawiają pięknie umięśnione, ludzkie ciało, ale w zupełnie innej odsłonie. Takie artystyczne grafiki pięknie będą wyglądać na ścianie i sprawią, że twoja siłownia nabierze oryginalnego stylu. Możesz też skusić się na grafiki niezwiązane tematycznie ze sportem, które prezentujemy na swojej stronie.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki