Obrazy do salonu

Modne obrazy do salonu - Czasami w naszej głowie rodzi się pomysł na nową aranżację salonu. W ślad za nią pojawia się remont i zakupowy szał. Na koniec siadacie i podziwiacie efekt swojej pracy i pomysłów. Jest ładnie, ale czegoś wam brakuje? My wiemy czego, ciekawego obrazu do salonu, który w wyrazisty sposób zaakcentuje i podkręci efekty aranżacji. I właśnie u nas go znajdziecie, niezależnie od wymagań. Obrazy do salonu do podkreślenie stylu - Tworząc ofertę obrazów na ścianę salonu pamiętaliśmy o tym, że nasi klienci są bardzo kreatywni, hołdują różnorodnym stylom, a nawet lubią je mieszać. Nie mogło więc zabraknąć ani typowo nowoczesnych obrazów do salonu, ani tych w neutralnym tonie, a także w klimacie retro. Spójna aranżacja powstaje tylko wtedy, kiedy umiejętnie dobieramy elementy dekoracyjne w przyjętym stylu, a u nas znajdziesz każdy potrzebny wariant.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do salonu z Obrazem

Salon samochodowy

Lubisz stare samochody? Wprowadź swoją pasję na salony! Oczywiście w dobrym, niezawodnym i...

Żelazna dama

Wieża Eiffela to nie tylko wizytówka Paryża. To także surowy temat dekoracyjny, pasujący...

Samotny telefon

Jeden wyraźny i kolorowy akcent na całej dekoracji. Stanowi go doskonale wszystkim znana i...

Mama z różą

Każdej Mamie w jej dniu należy się przynajmniej kwiatek. W przypadku tej dekoracji codziennie...

Małe i duże obrazy do salonu – rozmiar ma znaczenie

Pamiętaj, że obraz ma zdobić wnętrze, a nie przeszkadzać. Powinien być efektowny i przykuwać wzrok, ale go nie męczyć. Nie może też dominować wnętrza ani też znikać w dużej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz duże obrazy do salonu, ale każdy z wariantów możesz mieć także w mniejszych rozmiarach. Wiele z naszych wzorów można zamówić w przeróżnych rozmiarach i tylko od was zależy prawidłowy dobór proporcji.

Czemu warto doświetlić obraz do salonu?

Zastanawialiście się kiedyś, czemu w muzeach i galeriach obrazy są oświetlane punktowo? Oczywiście po to, żeby podkreślić i pokazać światło, które odwzorował na płótnie artysta. Nasze obrazy do salonu, choć nie wychodzą spod znanego pędzla, również potrzebują światła. Większość naszych wzorów wręcz ożywa pod wpływem dodatkowej dawki oświetlenia. Spróbuj, a efekt cię oczaruje.

Najnowsze inspiracje z użyciem Obrazów do salonu

Mama pełna miłości

Najbardziej oczywistym symbolem miłości są serca w różnych postaciach. W tym przypadku są one...

Jesienna mgła

Jesień jest najbardziej kolorową porą roku, poranna mgła, soczyste odcienie spadających z drzew...

Smak Wina

Wino- wytrawne, słodkie, białe, czerwone, musujące... delektuj się jego smakiem, jego zapachem..

Obraz lustrzane odbicie

Pragniesz stworzyć w swoich wnętrzach niebanalny, ale ciepły i romantyczny nastrój; proponujemy...

Obraz profil kobiety

Obraz przedstawiający subtelną, tajemniczą kobietę powstał z miłości do piękna. Stonowana...

Nowoczesne obrazy do salonu w stylu loft

Salon w mieszkaniu loftowym albo stylizowanym na poprzemysłowe klimaty to nie lada wyzwanie dekoratorskie. Problem w tym, jak ozdobić i ocieplić tą dość surową przestrzeń, jednocześnie nie zakłócając panującego tu klimatu. Dobrym rozwiązaniem są nowoczesne obrazy do salonu. Wiele z proponowanych przez nas wzorów nawiązuje wprost do loftu, inne oferują abstrakcję w artystycznej odsłonie. Są i obrazy retro, osadzone w klimacie z lat, kiedy dzisiejsze lofty były zakładami produkcyjnymi.

Wprowadzamy sztukę na obrazie na ścianę do salonu - Odrobina sztuki na salonowej ścianie to konieczność. Jakiś kosztowny portret przodka, pejzaż, martwa natura albo nowoczesna grafika abstrakcyjna znanego artysty. Któż nie chciałby mieć czegoś takiego w swoim najbardziej reprezentacyjnym wnętrzu? Ale pieniądze na to mają jedynie nieliczni, więc trzeba było wymyślić jakąś sprytną alternatywę. I u nas ją znajdziecie. To modne obrazy do salonu, piękne, o artystycznym klimacie, a do tego dla każdego i na każdą kieszeń.

Obrazy do salonu z pazurem - Salon powinien być odzwierciedleniem waszych upodobań estetycznych. To nie może być miejsce skopiowane z katalogu sklepu meblowego w wersji „jeden do jednego”, bo to tylko odtwarzanie, a nie tworzenie aranżacji. Pokażcie co wam w duszy gra i jeśli macie zadziornego „pazura” to go zamanifestujcie, np. za pomocą ciekawego obrazu do salonu. Niech lekko szokuje, ale i przykuwa uwagę widza. Niech pasuje do waszej aranżacji, a jednocześnie będzie z nią w kontraście. Nie bójcie się odważnych dekoracji.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.