Naklejki Orientalne

Zaprojektowane zgodnie z tradycyjnymi, wiekowymi zasadami feng shui i (jednocześnie) nawiązujące do najnowszych, najbardziej pożądanych trendów. Dekoracyjne i praktyczne, przykuwające wzrok lub – wręcz odwrotnie – harmonijnie współgrające z ogólnym designem. Naklejki ścienne orientalne to garść wyjątkowych inspiracji i wyjątkowy sposób na to, aby odświeżyć wnętrze i wypełnić je słodkim zapachem kwitnącej wiśni.

Oczyszczają atmosferę, wprowadzają błogi spokój i ułatwiają podział aranżowanego pomieszczenia na praktyczne strefy. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie detal ma znaczenie, a pożądany klimat budowany jest na fundamentach stworzonych przez kreatywne, niebanalne dodatki. Orientalne naklejki na ścianę zawierają w sobie wszystko to, co w kulturze Wschodu jest najcenniejsze i najbardziej pożądane. Symboliczne mandale, wprowadzające harmonię wariacje oparte na symbolice yin yang czy współczesne, graficzne i bardzo tematyczne projekty. Idealnie dopasowane do rozmiaru ściany, dostępne w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych stickery to dekoracyjna symbioza tradycyjnych mądrości i nowoczesnej formy, która sprawdzi się w każdym, konceptualnym wnętrzu i która usatysfakcjonuje wszystkich miłośników aranżacyjnej harmonii.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.