Fototapety dla dzieci

Dziecko i jego świat – fototapety dla dzieci - Dekorowanie pokoju dziecięcego to czysta przyjemność. Robimy to z miłością i czułością, bo chcemy, żeby nasza pociecha dobrze czuła się w swoim małym świecie. Na naszej stronie znajdziecie całą plejadę pięknych fototapet na ścianę dla dzieci. Są warianty nasycone kolorami i stonowane, całe w pastelach. U nas dopasujecie dekorację do wieku dziecka i stylu waszej aranżacji. Fototapety na ścianę dla dzieci. Ładne i trwałe - Dziecięce zabawy często powodują zabrudzenia na ścianach. Nie unikniemy tego problemu, to trzeba po prostu przetrwać. Utrzymanie ścian w czystości i zachowanie ich ładnego wyglądu ułatwia zastosowanie fototapet dla dzieci. Nie tylko ładnie się prezentują, ale są też odporne na zabrudzenia, zachlapania i lekkie uszkodzenia. Można je wycierać szmatką z płynem.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje dla dzieci z fototapetą

Taxi na wyłączność

Twój maluszek uwielbia samochody..? spraw mu frajdę i niech bajkowe samochody zaparkują na jego...

Ach, śpij, słodko śnij

Oto model, który w idealny sposób komponował się będzie w przypadku wnętrza, w którym przebywa...

Radosne obłoki

Pokój dziecięcy to pomieszczenie wyjątkowe i wymagające z całą pewnością szczególnej oprawy....

Owieczki na dobry sen

Te zwierzątka są pomocne by niemożności zaśnięcia. Wszak to wtedy liczymy owieczki. Te ukazane...

Jak dobrać fototapetę dla dzieci?

W naszej ofercie znajdziecie duży wybór fototapet na wymiar dla dzieci, ale zanim dokonacie wyboru, przemyślcie go. Dekoracja powinna być dostosowana do wieku, żeby pociecha np. nie wystraszyła się dużych postaci. Jeśli pokój dziecka jest mały, należy unikać nadmiaru detali i kolorów. Warto też zapewnić fototapecie sąsiedztwo drewna lub spokojnych kolorów, tak dla równowagi.

Wybierz fototapetę zgodną z zainteresowaniami

Oprócz fototapet na ścianę dla dzieci typowo bajkowych, mamy też wzory tematyczne w wielu innych kategoriach. Jeśli dziecko jest już poważnym przedszkolakiem albo zaczyna edukację w szkole, powoli przejawia pierwsze pasje. To zawsze warto wspierać, więc poszukaj w naszej ofercie dekoracji zgodnej z obecną fascynacją dziecka. Na pewno wywołasz efekt „wow”.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet dla dzieci

Jak uruchomić wyobraźnię dziecka?

Przestrzeń użytkowana przez małe dziecko powinna być po prostu piękna, ale nie tylko. Dobrze...

Leśna bajka na całą ścianę

W pokoju małego dziecka musi być bajkowo, tam nie wystarczy pomalować ściany na jeden kolor. W...

Gdy bajka zagląda do pokoju

Trendy dekoratorskie dotyczące urządzania wnętrz dziecięcych nie zmieniają się tak często jak...

Przygoda w tajemniczym miasteczku

Planując urządzanie i dekorowanie pokoju dziecka warto wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale...

Wciągamy dzieciaki do bajki

Przestrzeń, która należy do dzieci powinna być wyjątkowa. Musi nie tylko ładnie wyglądać, ale...

Palcem po mapie

Kiedy zbliża się remont pokoju dzielnego przedszkolaka albo ucznia początkowego nauczania,...

Zabawa w pastelowy kosmos

Dzisiejsze trendy w urządzaniu wnętrz dla naszych milusińskich to spora świadomość mocy, jaką...

Pastelowe gwiazdki do dziecięcej przestrzeni

Kiedyś panowało przekonanie, że pokój dziecka musi kipieć kolorami. Dziś wiemy już, że takie...

Kolorowe i wesołe fototapety dla dzieci

Pokój dziecka z pewnością powinien być kolorowy, wesoły i dawać same pozytywne wrażenia. Na naszej stronie znajdziecie setki wzorów fototapet na wymiar dla dzieci, które spełniają te kryteria. Pamiętajcie jednak, że nadmiar barw w pomieszczeniu może źle wpływać na nastrój dziecka. Może stać się rozdrażnione i nadpobudliwe, a tego nie chcemy. Dlatego warto zachować umiar i dopasować dekorację do usposobienia pociechy. U nas na pewno coś wybierzecie.

Fototapeta 3d dla dzieci – zostaw miejsce na fantazję - W naszej ofercie znajdziecie między innymi fototapety 3D dla dzieci. To wariant dla starszych pociech, które zauważą taki efekt i poddadzą się trójwymiarowej inspiracji. Wybierając taki wzór, należy przeznaczyć na niego ścianę ekspozycyjną, która pozwoli patrzeć na dekorację z odpowiedniej odległości. Tylko tak trójwymiar będzie naprawdę widoczny i powstanie ciekawy efekt. Resztę pozostawmy dzieciom, one same zagospodarują tą dodatkową przestrzeń za pomocą swojej fantazji.

Fototapety dla dzieci są magiczne i klimatyczne - Świat dziecka, przynajmniej na początkowym etapie życia, pełny jest bajek różnego rodzaju. To dzięki nim dziecko poznaje świat, zaczyna rozróżniać zachowania, zwyczaje, przedmioty itd. Dzięki nim rozwija się też jego wyobraźnia, która potem przydaje się przez całe życie. Dlatego udekoruj jego pokój piękną, bajkową fototapetą dla dzieci. Wprowadzi do jego świata magię i tajemniczy klimat, a przy okazji będzie motywować do zabawy i tworzenia swoich historii.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.