Naklejki Na sufit - Strona 2

Naklejka na sufit - oryginalna dekoracja wnętrza

Naklejki na sufit mogą być także bardziej stonowane i dostarczać mniej taki emocji. Nie oznacza to, że nie ma na nich co podziwiać, a wręcz przeciwnie. Można na suficie mieć kwiaty na łące, trawę czy swoje własne prywatne słoneczko. Dzięki temu pokój nabierze jakby jasnych barw i wszystko to sprawi, że nieco się w nich rozświetli. Idąc właśnie tym tropem można także na suficie umieścić kilka obłoków na błękitnym niebie.

Jednym słowem na suficie można umieszczać dowolne naklejki, które będą miały ciekawy zwór, konkretny przedmiot czy widok. Nie mniej jednak jeśli już wykorzystujemy dekoracje w takim miejscu to najlepiej jeśli będzie ona dość efektowna i pasująca do powierzchni.

Zatem nie ma co poszukać wśród naklejek na sufit widoków, które normalnie nie są nad nami. Chodzi o to by naklejki na suficie nie tylko zdobiły, ale czyniły to w naturalny i realny sposób. Bardziej pasować zatem będzie widok kosmosu, aniżeli zwierzątko i zabytkowa uliczka. Chyba, że ma być do nasza winda i schody do nieba.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.