Naklejki Kwiaty

Po tych ciętych różach i doniczkowych krotonach – przyszedł czas na supernowoczesne, graficzne, kompletnie niezajmujące w pielęgnacji i kwitnące dłużej niż przez jeden sezon! Naklejki na ścianę kwiaty łagodzą obyczaje, uwodzą – prawie wyczuwalnym – słodkim zapachem i skutecznie przyciągają uwagę. W tradycyjnym czy dziewczęcym wnętrzu pięknie komponują się z innymi, florystycznymi motywami (obecnymi na przykład na zasłonkach, obrusach czy poduszkach), a w aranżacjach nowoczesnych – pomagają w przełamaniu surowej koncepcji i sprawiają, że pomieszczenie staje się jeszcze bardziej przemyślane, zaskakujące oryginalną formą i jednocześnie mile przytulne.

Bogate wzornictwo, szeroka gama dostępnych wzorów, rozmiarów i kolorów – to właśnie sprawia, że wśród naszych propozycji każdy miłośnik florystycznych dekorów w nowoczesnym wydaniu znajdzie coś dla siebie. Symboliczne lub bogate w fikuśne ornamenty kwiatowe naklejki ścienne pięknie rozwijają się we wnętrzu, delikatnie szeleszczą graficznymi płatkami i pomagają w budowaniu zamierzonego, aranżacyjnego wyrazu. Nalepki ścienne z kategorii kwiaty sprawdzają się we wszystkich konwencjach wnętrzarskich i urzekają wyjątkową urodą zarówno w domowym zaciszu, jak i umieszczone w prywatnej sypialni czy salonie, na ścianie biur czy klimatycznych pubów i kawiarenek.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.