Naklejki Drzewa

Osłonią przed nadmiernym słońcem, otulą przyjaznym cieniem i ukołyszą do snu miarowym szumem liści. A do tego – przepięknie wpiszą się w stylistykę modernistycznego salonu lub graficzną formą przełamią zachowawczy design tradycyjnej sypialni. Naklejki ze wzorem drzewa to idealne połączenie klasycznego, malarskiego motywu z nowoczesną formą i sposób na to, żeby w jednej chwili zamienić zwykłą ścianę w oryginalne, zachwycające płótno.

Rozłożyste dęby, urocze kasztanowce, tropikalne palmy lub kwitnące, egzotyczne wiśnie – ujęte w formie praktycznej naklejki ściennej – szybko zapuszczą korzenie i staną się integralną, wyjątkowo dekoracyjną częścią aranżacji domowego czy biurowego wnętrza. Symboliczne, przykuwające wzrok, na długo pozostające w pamięci stickery pomogą stworzyć pożądany klimat i sprawią, że ozdobiona nimi ściana nabierze nietuzinkowego charakteru. Łatwe w aplikacji, niewymagające podlewania, doglądania i innych, szczegółowych zabiegów pielęgnacyjnych i przez wiele lat cieszące oko nienaganną formą naklejki ścienne drzewa to dodatki, które cudownie ocieplą aranż, a udekorowany nimi kącik zamienią w namiastkę prywatnego, zawsze zielonego i przyjaźnie szumiącego ogrodu.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.