Inspiracje, Poradnik

Fototapety do kuchni pod szafki

Fototapeta Aromat Kawy - Fototapety do kuchni pod szafki - Demur

Wraz z nastaniem sezonu wiosennego wielu z nas pragnie przeprowadzić we wnętrzach swoich domów czy mieszkań metamorfozy. Chcemy wprowadzić do nich nową energię, sprawić, by wyglądały ciekawiej, niż do tej pory, zadziałać w ten sposób, aby przyjemniej nam się w danym pomieszczeniu spędzało czas. Bardzo często wybór pada na kuchnię – wszak jest to przestrzeń, w której przebywamy dużo i która zawsze powinna być umeblowana i udekorowana modnie i stylowo. Jak odmienić jej wygląd i sprawić, by prezentowała się bez zarzutu? Okazuje się, że fototapety montowane pomiędzy szafkami będą idealnym wyjściem!

By kuchnia nigdy nie była nudna!

Fototapety do kuchni pod szafki pomogą sprawić, że wnętrze to nigdy już nie będzie nudne i nijakie, że pojawi się w nim ogromna dawka designu na najwyższym możliwym poziomie. Do wyboru jest całe mnóstwo modeli, jesteśmy zatem przekonani o tym, że uda się znaleźć coś idealnego zarówno do pomieszczenia kuchennego urządzonego w stylu prowansalskim, jak i klasycznym, loftowym, vintage, schaby chic czy też industrialnym. Oczywiście zupełnie inne modele dedykowane są szafkom bardzo jasnym, inne zaś sprawdza się w przypadku ciemnych.

Fototapeta Central Park - Fototapety do kuchni pod szafki - Demur

Bardzo polecane jest zastosowanie kontrastowych barw. Kiedy na przykład nasze meble kuchenne są białe, możemy nieco przełamać tę kolorystykę chociażby ciemną szarością. Kiedy natomiast postanowiliśmy na grafitowe meble, dobrze będzie nieco je rozjaśnić.

Fototapeta 3D czarna - Fototapety do kuchni pod szafki - Demur

Pomiędzy szafkami kuchennym i jak najbardziej mogą pojawić się tez trójwymiarowe modele. W ten sposób zaprosimy do wnętrza tego pomieszczenia niezwykłą iluzję optyczna, która obecnie jest szalenie modna. Polacy zakochali się w trójwymiarze (co wcale nas nie dziwi, bo jest on dzisiaj hitem na całym świecie). Na jakie konkretnie motywy warto postawić?

Modne wzory fototapety do kuchni

Bardzo polecane są oczywiście wszystkie te modele, które związane są z kulinariami. O ileż przyjemniej będzie nam się szykowało posiłki, kiedy tuż obok znajdowała się będzie niezwykle stylowa fototapeta przedstawiająca soczyste owoce, cudownie brązowe ziarenka kawy czy też koc piknikowy z najróżniejszymi przysmakami. Wielbiciele nowoczesności natomiast postawić mogą na wspominane już modele trójwymiarowe przedstawiające abstrakcyjne wzory. Może być to na przykład błyskawice, języki ognia czy też geometryczne figury. Na pewno dzięki nim nawet zwyczajna i klasycznie urządzona kuchnia stanie się oazą innowacyjności i niesamowitego stylu.

Fototapeta Kawa - Fototapety do kuchni pod szafki - Demur

 

Dzięki tej niezwykłej ozdobie jesteśmy w stanie wprowadzić do kuchennych przestrzeni także dawkę Orientu. Dobrym pomysłem będzie tez wybranie modelu zgodnego z naszymi zainteresowaniami – wiele takich wzorów jest dziś dostępnych w sprzedaży. Kwiatowe wzory natomiast na pewno spodobają się kobietom, zaś wielbiciele prostoty wybiorą na pewno monochromatyczne i pozbawione właściwie printów. Dla każdego coś ciekawego!

 

Wart podkreślenia jest oczywiście fakt, iż tego rodzaju naścienne ozdoby to nie tylko piękna dekoracja. Fototapety do kuchni pod szafki mają oczywiście swój wymiar praktyczny, dzięki nim bowiem nie ubrudzimy podczas kucharzenia powierzchni ściany. Same plusy, warto więc złożyć zamówienie już dziś i mieć kuchenne wnętrze jak z katalogu!

Dodaj komentarz