Poradnik

Czy fototapety są jeszcze modne? Przekonaj się, że tak!

Obecnie możemy się cieszyć ogromną dostępnością przeróżnych artykułów dekoracyjnych, dzięki którym można stworzyć praktycznie każdą, wymarzoną, modną aranżację, a więc udekorować ściany w dowolny sposób. Niezależnie od wielkości wnętrza, jego przeznaczenia albo stylu, który nam się podoba. W każdym przypadku można wybierać w sporej ilości kolorów, faktur oraz rodzajów okładzin. Wśród tych możliwości wciąż ważną rolę grają wszelkiego rodzaju fototapety. Myślicie, że odeszły w cień? Przeciwnie, teraz właśnie robią furorę na rynku dekoracji ściennych!

Fototapety i ich wyjątkowe zalety

Oklejanie ścian tapetami różnego rodzaju to żadna nowość. Ba, nawet i same fototapety są już znane od dawna. Tyle, że ich początki zapamiętaliśmy jako niezbyt gustowne i słabej jakości dekoracje, które szybko zniknęły z rynku. Obecnie powróciły, ale za to z jakim przytupem. Dziś to okładziny nowej generacji, które zdecydowanie deklasują poprzedniczki. Konkrety? Proszę bardzo:

  • Wysoka jakość. Od czasu pojawienia się wcześniejszych fototapet minęło trzy dekady i w tym czasie technologia produkcyjna zmieniła się wręcz niewiarygodnie. Dzisiaj do produkcji tych okładzin używa się materiałów wysokiej jakości, a same fototapety sprzedawane są w kilku wariantach materiałowych dostosowanych do różnych rodzajów pomieszczeń. Dzięki temu można mieć pewność, że dekoracja nie będzie się odkształcać ani targać.
Fototapeta "Leśny poranek" - Fototapety - Demur
Fototapeta „Leśny poranek”
  • Doskonała rozdzielczość. To kolejna zaleta nowoczesnych fototapet, którą zawdzięczamy rozwojowi technologii. Dzięki możliwościom współczesnej fotografii czy grafiki komputerowej powstają wzory w doskonałej rozdzielczości. Nie bez znaczenia jest także fakt, że dzisiejsze fototapety są drukowane na urządzeniach nowej generacji. To wszystko sprawia, że obraz jest ostry, nie ma brzydkiej pikselozy, a kolory nie mają żadnych przekłamań.
  • Nieograniczone możliwości. A teraz zaleta, która odróżnia fototapety od wszystkich innych okładzin ściennych. To dekoracje, dzięki którym możesz mieć na swojej ścianie praktycznie wszystko. Każde ujęcie, każdy deseń, mniejszy lub większy fragment otaczającego nas świata, imitację każdej faktury albo wariację artystyczną na wybrany temat, nawet jeśli jest wyjątkowo fantazyjna czy zupełnie nierzeczywista. Fototapety mają ogromny potencjał dekoracyjny, bo mogą przedstawiać dosłownie wszystko.
Fototapeta "Nocne światła" - Fototapety - Demur
Fototapeta „Nocne światła”
  • Niskie koszty. Fototapety, przy całych swoich możliwościach, mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości i efektowności do ceny. Nie generują wysokich kosztów, bo same w sobie nie są drogie, a dodatkowo, nie wymagają płacenia za usługę fachowca. Taką okładzinę każdy z was może sam umieścić na ścianie zupełnie bez wydatków. No, może czasem przydadzą się dodatkowe ręce szwagra, brata albo dziewczyny…
  • Szybka zmiana aranżacji. Kto nie zna tego męczącego uczucia? Na ścianie są kosztowne płytki albo tynk strukturalny czy dizajnerskie panele, a ty masz ochotę na zmiany. Szkoda je usuwać, bo kosztowały majątek i dlatego męczysz się z tym widokiem kolejny rok. A tymczasem fototapety nie tworzą na nikim takiej presji i można sobie zmieniać aranżację np. co rok.
  • Wrażliwość na trendy. Oferta fototapet Demur jest tak obszerna, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od wieku albo stylu, w jakim chce urządzić swoją przestrzeń. Ale dodatkowo, możecie mieć pewność, że ten wielki zbiór wzorów wciąż się rozrasta o nowe grafiki, bo przecież moda nie stoi w miejscu i nie znosi próżni. Trendy się zmieniają, a nasza oferta za nimi podąża. Wszystko po to, żeby dostarczać wam fototapety, które pozwolą tworzyć najmodniejsze aranżacje.
Fototapeta "Piękno wakacji" - Fototapety - Demur
Fototapeta „Piękno wakacji”

Można mieć stuprocentową pewność, że z takim kompletem zalet fototapety nigdy nie wyjdą z mody. Jeśli udało się ciebie przekonać o wyjątkowości tych okładzin, czas, aby jedna z nich zagościła na twojej ścianie. Wybierz wzór, który najbardziej ci się spodoba i stwórz na jego bazie wyjątkową aranżację salonu, sypialni albo innego pomieszczenia. Uprzedzamy jednak, że nasze grafiki wciągają i może się okazać, że szybko wrócisz po następną.

Dodaj komentarz