Fototapety krajobrazy

Fototapety krajobrazy – zmień swój dom w prowansalskie pole kwitnącej lawendy lub letnią, tropikalną plażę. Wystarczy odpowiednia fototapeta, żeby w jednej chwili znaleźć się w egzotycznej Tajlandii lub romantycznej Florencji. Zafunduj sobie sypialnię z widokiem na szkocki zamek i salon pod dachami Paryża. Fototapeta krajobraz to podróż dookoła świata bez ruszania się z miejsca! Krajobrazy to designerska klasyka – dodatki występujące pod różnymi postaciami i od wielu lat (a raczej – stuleci) cieszące się nieustającą popularnością. Proponowane w naszej galerii, niezwykle malownicze i wykonane z najwyższej jakości materiałów fototapety rzucają nowe spojrzenie na ten dobrze znany motyw wzorniczy i jak podmuch świeżego, buszującego w krainie designerskich landszaftów wiatru.
„Podróże za pędzlem” to inspiracja turystyczna dla wszystkich wielbicieli wysokiej sztuki. Amatorzy malarstwa podążają śladami największych mistrzów i odnajdują na swojej drodze miejsca, które zostały utrwalone na słynnych płótnach. A przy okazji – odwiedzają najbardziej malownicze zakątki świata, takie jak uwiecznioną przez Moneta zatoczkę Le Havre w Normandii czy słynny Bulwar Montmartre, który stał się inspiracją dla cyklu prac Pisarra. Obowiązkowym punktem wycieczki jest też przystanek w prowansalskim Arles i spacer po uliczkach odwiedzanych przez samego Vincenta van Gogha. Taka artystyczna podróż to niezapomniana przygoda. A przy okazji – fantastyczna inspiracja designerska i kwintesencja naszych dekoratorskich propozycji zamkniętych w dziale „Fototapety krajobrazy”
Miłośników sztuki, amatorów fotografii, obieżyświatów i fanów wnętrzarskich, nowoczesnych inspiracji – wszystkich wielbicieli piękna w naturalnym wydaniu zapraszamy na wycieczkę. Planowana podróż ma nietuzinkowy charakter. Ten wyjątkowy rajd przez prowansalskie pola, dziką, afrykańską sawannę czy nadmorskie wybrzeża odbywa się w prywatnych salonach i sypialniach. A wszystko za sprawą malowniczych fototapet. Impresjonistyczne wschody i zachody słońca, marinistyczne landszafty, nawiązujące do twórczości największych mistrzów krajobrazy – nasze propozycje nie tylko rzucają nowe światło na znany i od wieków ceniony motyw artystyczny, ale i wprowadzają do wnętrza niezwykły klimat oraz aktywnie pobudzają wyobraźnię do odbycia podróży życia bez ruszania się z ukochanej, wysiedzianej kanapy.

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki