Uwaga Promocja!
Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 18C5UUL
Do końca oferty pozostało Tue, 27 Jun 2017 21:59:59 +0000

Fototapety Industrialne

Sztuką w każdej formie należy się bawić. Jej doskonałość skrywa zarówno uniwersalny urok, jak i niebywały charakter. Patrząc na nią z różnych perspektyw można zaobserwować inne elementy. Z czym utożsamiamy industrialne dodatki? To nietypowe akcenty pełne przemysłowego czaru. Kojarzą się ze starymi fabrykami, opuszczonymi magazynami oraz składzikami. Beton, twarde, metaliczne formy, szkło oraz sztywne konstrukcje są podstawą każdego detalu w owym klimacie. Mając słabość do industrialnych dodatków, warto zwrócić uwagę na fototapety. Są one sposobem na zaprowadzenie artystycznego ładu w każdym miejscu w domu. Dzięki nim klimat oraz niecodzienny czar będzie prosty do osiągnięcia. To, co można zaobserwować w nieużytkowanych pomieszczeniach za pomocą designerskiego dodatku stanie się częścią Twojego świata.
Szeroka gama fototapet pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. W zależności od wnętrza, którego aranżację chcemy zmienić, wybieramy formy bardziej lub mniej wyraziste. Otwarte cztery kąty zyskają uniwersalny charakter, gdy pojawi się w nich motyw mostu bądź metalowych konstrukcji. Elementy te w wyjątkowy sposób wypełnią przestrzeń, dając możliwość odkrycia jego nowego oblicza. W przypadku, gdy wnętrze chcemy wzbogacić przestrzenną iluzją, warto wybrać element dekoracyjny będący perspektywiczną fotografią. Dopasowanie wizualizacji do własnych zamiłowań pozwoli Nam cieszyć się z osiągniętego designu. Marzysz o industrialnej łazience? Nie ma żadnego problemu. Nie musisz szukać żadnej wyszukanej formy – do tak osobistej przestrzeni wspaniale wpasują się przedstawienia surowe, pełne betonowych akcentów bądź szklanych przedstawień.

Pracująca w złotej szacie

Magia wnętrza opiera się przede wszystkim na do...

Połączenie bielących się trybików

Nic nie sprawi, że wnętrze czterech kątów stani...

Technologia na wyciągnięcie ręki

Nic nie sprawia tyle radości, co piękne wnętrze...

W kręcącym się świecie

Czar pomieszczenia w dużym stopniu zależy od do...

Odmierzając czas - trybik miniony

Nie wystarczy dobra wola i chęci, by każdy elem...

Magia elementarnych zestawów

Nic nie wprawia w dobry nastrój tak bardzo jak ...

Posypane trybikami - moc działania

Aby działać na odpowiedniej linii, nie wystarcz...

Magią spowite. Monochromatyczne trybiki.

Życie jest zlepkiem nieoczekiwanych historii, c...

W myślach niewyczerpanych

Codziennie godzinami próbujesz dojść do ładu z ...

W sercu wielkiego zegara

Nic co odmierza czas nie może być zawsze Naszym...

Czekając na pociąg w New Jersey

Nic nie może być od początku do końca jasne i p...

Czekając na koleje życia

Życie sprowadza ludzi na różne tory, nie zawsze...

W kolorach industrialnej mocy

Poczucie bliskości własnych czterech kątów może...

W niezwykłej mocy ze stali

Konstrukcje tego typu od zawsze budziły podziw ...

W okowach monochromatyzmu

Nic nie jest takie samo jak wczoraj. Dziś jest ...

Rozmawiając o nicości

Czyste myśli i dobre serce są często odpowiedni...

Każdy chciałby, by jego fototapeta była „skrojona” na miarę. Nie jest ważne gdzie będziesz chciał uzyskać industrialny charakter – dla każdego wnętrza mamy do zaoferowania odpowiednie rozwiązania, które pozwolą cieszyć się pięknem przedstawienia przez długie lata. Rozwiązania konstrukcyjne, materiałowe oraz doskonały druk są gwarancją wytrzymałości produktu. Specjalnie skomponowane powłoki będą w stanie strzec fototapetę przed wilgocią oraz niepożądanymi zniszczeniami. Każdy kocha piękno. Industrialny czar znalazł wielu zwolenników – daj się zarazić jego unikalnym urokiem. Oryginalne przedstawienia są w stanie zawładnąć wnętrzem, sprawić, że nudne otoczenia staną się pełnymi życia i charakterystycznej nuty czterema kątami. Nie martw się, że zmiana negatywnie wpłynie na dodatki, które posiadasz – jesteś w stanie tak zaaranżować przestrzeń, żeby wykorzystać każdy z nich na nowo. Czas na nowy, industrialny klimat.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki