Uwaga Promocja! Rabat -15 % na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 8QLP6YY

Tue, 24 May 2016 21:59:59 +0000

godz. min. sek.

Do końca oferty pozostało

Fototapety uliczki

Fototapety uliczki to dekoracje które nie tylko wprawiają w zachwyt i nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu, to nowoczesne sposoby na optyczne powiększenie Twojego mieszkania w wyjątkowy i wyrazisty sposób. Nowoczesne okleiny ścienne to nie tylko chłodny modernizm, ale i nuta sentymentalizmu, historii czy wspomnienia wakacji. Zapraszamy do działu niezwykłych fototapet, do którego doprowadzi Cię romantyczna, stara włoska uliczka. Na jej końcu znajdziesz zjawiskowe zdjęcia rustykalnych, zapomnianych przez czas traktów miejskich Wenecji, Londynu czy Santorini. Zabytkowe Włochy, słoneczna Chorwacja czy mistyczne Jeruzalem widziane z perspektywy jednego spaceru, zamknięte w kadrach zdjęć z działu - Fototapeta uliczka.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Co zrobić, żeby poczuć prawdziwy klimat Wenecji, Paryża czy Barcelony? Wystarczy zboczyć z wydeptanych przez turystów ścieżek i udać się na spacer mniej popularnymi traktami. Zwiedzając nieco zapomniane uliczki, poznając ukryte za reklamami zakamarki i smakując specjałów przygotowywanych w lokalnych, odwiedzanych jedynie przez rdzennych mieszkańców knajpek zafundujemy sobie niezapomnianą podróż i moc wrażeń, których nawet najbardziej doświadczeni przewodnicy będą nam zazdrościć. Dopiero z dala od tłumu i w błogim odcięciu od turystycznego rozgardiaszu, a w maksymalnej bliskości z prawdziwym życiem mieszkańców urokliwych, wakacyjnych miast i miasteczek można złapać oddech i poczuć się w pełni odprężonym. A przy okazji – można też odkryć garść niebagatelnych inspiracji wnętrzarskich!

Zobacz także

Asyż – spacer śladami św. Franciszka

Południowa Francja vintage

Czerwona Uliczka

Wyjątkowo efektowna fototapeta przedstawiająca ...

Stare miasto – wersja retro

Ciekawski zaułek Wąskie uliczki są zarówno f...

Warszawska starówka

Chorwackie wspomnienie z Rovinj

Ciepła Malta

Wenecja – spacer po brukach historii

Stara Valletta – wakacje na Malcie

Czerwona uliczka w Peru

Grecja poza sezonem

Zagrzeb – kolorowe ulice

Mykonos: antyczna Grecja bielą odświeżona

Wczuć się w klimat greckiej zorby, poczuć smak ...

Chorwackie zaułki Dubrownika

Wakacyjna uliczka, letnie kamienice

Schodami do Jaffy

Biała Grecja – pocztówka z wakacji

Niemieckie zaułki

Óbidos – portugalskie miasto ślubów

Mdina – dawna stolica Malty

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

W naszej wyjątkowej galerii przedstawiamy fotograficzne zbliżenia na malownicze uliczki: z jednej strony – leżące w samym centrum popularnych, wakacyjnych ośrodków, a z drugiej – wolne od hałasu, turystycznego pośpiechu i tłumu zbłąkanych wycieczkowiczów. Piękne zdjęcia rzucają nowe światło na włoskie, francuskie, hiszpańskie, portugalskie czy greckie miasta i miasteczka oraz tworzą barwny kalejdoskop idealnych i pobudzających wyobraźnię inspiracji wnętrzarskich. Fototapety uliczki to zaproszenie do odbycia designerskiej podróży i malowniczy spacer po urodziwych, historycznych traktach i alejkach w jednym. To także dowód, że popularne, wakacyjne destynacje warto jest odwiedzić poza sezonem, a fotograficzne pamiątki z takich wycieczek – z dumą eksponować na domowych ścianach.