Inspiracje, Poradnik

Fototapety do kuchni laminowane

Od dobrych kilku już lat bardzo wyraźnie widać w naszym kraju pewien trend. Otóż Polacy coraz więcej uwagi poświęcają temu, jak mają być urządzone i udekorowane ich wnętrza kuchenne, szukają nowych rozwiązań, ciekawych inspiracji i nietypowych zastosowań przeróżnych przedmiotów. Ma być niebanalnie, pięknie i funkcjonalnie zarazem. Trzeba przyznać, że dzięki temu w końcu mamy bardzo różniące się od siebie, lecz jednocześnie szalenie ciekawie udekorowane kuchenne przestrzenie. Oby tak dalej!

Fototapeta na kuchenną ścianę? Tak!

Okazuje się, że bardzo często wybieranym (oczywiście nie bez powodu, bo jednocześnie świetnie sprawdzającym się w kuchennych wnętrzach) rozwiązaniem są fototapety. Jak można się domyślać, spore grono osób decyduje się na modele związane z kulinariami, przecież to właśnie w kuchennej przestrzeni powstają nasze potrawy i nierzadko tam też je konsumujemy. Na jakie ciekawe modele warto postawić?

Fototapeta z kolorowymi babeczkami na białym tle - Dostępna na Demur.pl

Fototapeta z kolorowymi babeczkami na białym tle – Dostępna na Demur.pl

Na pewno świetnie sprawdzą się fototapety do kuchni laminowane, które przedstawiają zachwycające wypieki. Torty, ciasteczka i ciasta to niezwykle wdzięczny temat. Aż ślinka cieknie! Jednak kiedy nie chcemy zbyt często mieć widoku słodkości (nawet tych nadrukowanych na powierzchnię ozdoby naściennej) przed oczyma, postawić możemy chociażby na kolorowe owoce albo warzywa – na pewno od razu będziemy w większej ilości używać ich w naszej kuchni.

Fototapeta Pastelowa Geometria - Fototapety do kuchni laminowane - Demur

Fototapeta Pastelowa Geometria – Aranżacje wykonał Kamil.

 

Nie tylko kulinaria, czyli inne ciekawe fototapety laminowane

W przestrzeniach kuchenny bardzo dobrym rozwiązaniem będą też piękne pejzaże. Można postawić na te zakątki świata, które najbardziej lubimy lub które chcielibyśmy odwiedzić. Gdy stawiamy w naszym domu albo mieszkaniu na nowoczesność, świetnie sprawdzały się będą modele abstrakcyjne, na przykład te utrzymane w czarno – białych wersjach kolorystycznych. Kiedy chcemy dodatkowo przestrzeń optycznie powiększyć, powinniśmy postawić na modele trójwymiarowe. Dzięki nim nawet bardzo mała kuchnia będzie wyglądała jak pomieszczenie sporych rozmiarów. Zastosowanie iluzji optycznej sprawdza się tu znakomicie. Takie właśnie fototapety do kuchni laminowane spełniają szereg funkcji – i o to chodzi!

Fototapeta 3D marmurowe bryły - Fototapety do kuchni laminowane - Demur

Fototapeta 3D marmurowe bryły

Mariaż piękna i zalet natury praktycznej

Nie da się ukryć, że kiedy klient wybiera ozdobę naścienną, kieruje się przede wszystkim walorami natury estetycznej. To oczywiście jest najistotniejsze. Ale nie możemy zapominać również o zaletach typowo praktycznych. W przypadku fototapet laminowanych trzeba podkreślić przede wszystkim fakt ich niebywałej trwałości, wytrzymałości i solidności wykonania. Nawet w przypadku, kiedy pojawi się sporo wilgoci i pary wodnej podczas gotowania, ta ozdoba naścienna będzie wyglądała rewelacyjnie. Łatwo można ją umieścić na powierzchni ściany, nikomu nie powinno to sprawić najmniejszych chociażby problemów. Mamy tu wysokiej jakości produkt dostępny w dobrej z punktu widzenia kupującego cenie. Dzięki niemu niejedna kuchnia zmieniła się już na lepsze. Może i Ty spróbujesz? Wszak tak udekorowana kuchnia prezentuje się nadzwyczaj interesująco!

Fototapeta Wiosenna łąka - Fototapety do kuchni laminowane - Demur

Fototapeta Wiosenna łąka – Więcej inspiracji na Demur.pl

Dodaj komentarz