Inspiracje, Poradnik

Czas na odświeżenie wnętrza – Pomysł na ścianę

Fototapeta boho - Pomysł na ścianę - Demur

Coraz bardziej czujemy to, że wiosna zbliża się do nas. Wraz z nią natomiast chęć zmian i przeobrażeń – także tych w domu. Poszukujemy nowych możliwości, aby móc w prosty i niedrogi sposób przeprowadzić metamorfozy pomieszczeń bez dużych remontów. Jak się za to zabrać? Okazuje się, że odpowiedź jest banalnie prosta!

Pomysł na pustą ścianę

Fototapeta liść - Pomysł na ścianę - Demur

Nagie, bez wyrazu, pełne bylejakości – tego typu powierzchni w naszym domu być z całą pewnością nie powinno. Aby wnieść do wnętrz powiew wiosennego piękna, wystarczy po prostu zakupić stylową ozdobę naścienną. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań na pewno zdecydują się na stylowy model fototapety, w przypadku tradycjonalistów pomysł na pustą ścianę będzie raczej gustownym obrazem. Można nieźle się zdziwić, jak pozytywne rezultaty tego typu zmiany można dostrzec w mgnieniu oka. Okazuje się bowiem, że nawet pomieszczenie z prostym umeblowaniem i bardzo standardowymi tekstyliami i dodatkami zyska nową jakość, gdy pojawią się w nim dekoracje na ścianach. To naprawdę działa!

Pomysł na dekoracje ściany

Dekoracje ścienne to w dzisiejszych czasach jeden z najpopularniejszych sposobów na to, by pomieszczenie prezentowało się niczym z prestiżowego katalogu wnętrzarskiego. Rzecz jasna ich twórcy zadbali w stu procentach o to, by w jednym produkcie połączona została najwyższa jakość wykonania, artyzm oraz walory typowo praktyczne. W rezultacie można mieć pewność tego, że zakupiona fototapeta czy obraz będą elementami, które pozostaną z nami na długo, niezmiennie wyglądając tak, jak w dniu zakupu. Taki pomysł na ścianę nam się podoba!

Pomysł na pustą ścianę

Na szczęście zadbano także o to, by każdy z kupujących mógł znaleźć dla siebie dokładnie taki obraz, jaki sobie wymarzył. Dostępne na rynku modele reprezentują wszystkie style w aranżacji wnętrz, mamy zatem motywy boho, rustykalne, kolonialne, minimalistyczne, loftowe, vintage, klasyczne czy glamour.

Obraz Motyl - Pomysł na ścianę - Demur

Fototapeta to zaś pomysł na pustą ścianę zwłaszcza dla tych, którzy poszukują głównego dekoracyjnego elementu do swojego wnętrza. Ostatnimi czasy niezwykle dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza modele stworzone w trójwymiarze, dzięki nim bowiem nawet małe pomieszczenie będzie wyglądało jak całkiem sporych rozmiarów pokój. Złudzenie optyczne działa bez zarzutu!

Fototapeta Tunel - Pomysł na ścianę - Demur

Powiew wiosennej świeżości w domu!

Klienci poszukują fototapet do różnych typów wnętrz w swoich domach czy mieszkaniach. Wydawać by się mogło, że trafiają one głównie do pokojów dziennych (które, jak powszechnie wiadomo, pełnią funkcję reprezentacyjną), ale nie jest to prawda. Są to bowiem pomysły na dekorację ściany także w przedpokoju, jadalni, gabinecie czy sypialni. Ozdoby w tych pomieszczeniach także sprawdzają się rewelacyjnie! Coraz szersze grono Polaków postanawia w ten właśnie sposób udekorować przestrzenie kuchenne i łazienkowe. Na szczęście w przypadku dzisiejszych fototapet jest to możliwe, są one odporne nawet na specyficzne warunki panujące w pomieszczeniu. Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości, że to również bardzo ciekawy pomysł na pustą ścianę.

Fototapeta Kropla Wody - Pomysł na ścianę - Demur

Jeśli zatem pragniemy odmienić swoje wnętrza na lepsze, pamiętajmy, by nie zabierać się od razu za generalne remonty (chyba, że jest to konieczne). Proponujemy postawić na metamorfozy na ścianach. Prosto, niedrogo, z genialnymi efektami!

Dodaj komentarz