Inspiracje, Poradnik

10 wyjątkowych fototapet, które zapadną Ci w pamięć

Wyjątkowe fototapety - Demur

Fototapety w roli naściennych dekoracji są dziś jednym z najmodniejszych, najbardziej cenionych przez specjalistów z branży dekoracyjnej oraz najciekawszych ozdób na ścianę. Coraz częściej pojawiają się w domach, mieszkaniach, biurach czy siedzibach instytucji, sprawiając tym samym, że prezentują się one nader interesująco. Jednak nie możemy zapominać o tym, że modeli do wyboru są tysiące i czasami trudno podjąć w tej sprawie decyzję. Dlatego właśnie przedstawiamy 10 wyjątkowych fototapet, które polecamy szczególnej uwadze Czytelników!

Minimalizm do potęgi

Ostatnimi czasy Polacy bardzo docenili prostotę i minimalizm na najwyższym poziomie, zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, że ta wyjątkowa dekoracja jest obecnie bardzo pożądana i nierzadko pojawia się w naszych salonach, sypialniach czy też przedpokojach. Dzięki zastosowaniu fototapety 3d można dzięki niej skutecznie powiększyć optycznie przestrzeń.

Fototapeta 3D Czarne Kostki - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „3D Czarne Kostki”

 

Zielono mi!

Zieleń jest kolorem kojarzonym z nadzieją, lecz także ze światem natury, odpoczynkiem i pięknem. Nic więc dziwnego, że tak dobrze komponuje się w naszych przestrzeniach. Ta wyjątkowa fototapeta jest w stanie sprawić, że poczujemy się niczym przy wejściu do magicznego ogrodu. Jest to przykład wyjątkowej maestrii w świecie aranżacji wnętrz!

Fototapeta Naturalny Mur - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Naturalny Mur”

 

Piękno zimy

Wielbiciele zimy z pewnością będą mieli spory problem z tym, by oderwać wzrok od tej niezwykłej ozdoby. Aż chciałoby się ruszyć w kierunku owych ośnieżonych drzew, poruszając się po białej polanie z lekkością, z radością, z wielkim zadowoleniem. Dzieło sztuki pośród innych modeli, zdecydowanie godne uwagi najbardziej wymagających!

Fototapeta Zimowa Aura - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Zimowa Aura”

 

Pora żniw

Wielu z nas z wielkim rozrzewnieniem wspomina wakacje spędzane u babci, kiedy to czas żniw wydawał się prawdziwie wyjątkowy, a obserwowanie pól fascynujące. Przestrzeń pełna szumiących zbóż jak najbardziej nadaje się do tego, by pojawić się na ścianie w naszym domu w formie gustownej fototapety. Oto piękno w czystej postaci!

Fototapeta Słoneczne Łany - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Słoneczne Łany”

 

W świecie nowoczesności

Oddanych fanów nowoczesnych klimatów i niebanalnych rozwiązań na pewno zachwyci ta wyjątkowa fototapeta. We wnętrzu urządzonym w klimacie loftowym albo industrial stanie się on świetnym elementem kompozycji, dając fantastyczne efekty wizualne. To jest piękne!

Fototapeta Magiczne Schody - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Magiczne Schody”

Delikatność i subtelność

Motyle to stworzenia wyjątkowe, kojarzące nam się z ogromem subtelności. W tym przypadku pojawiły się one na powierzchni ozdoby naściennej, która genialnie komponowała się będzie w pokoju małej królewny. Co ją wyróżnia? Z całą pewnością niezwykła kolorystyka i nieuchwytny czar!

Fototapeta Pastelowe Motyle - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Pastelowe Motyle”

W krainie drapaczy chmur

Fani miejskiego pędu oraz nowoczesnej architektury z całą pewnością zdecydują się na tę niezwykłą fototapetę, która powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania najbardziej wymagających kupujących. Wprowadzi do wnętrza klimat wielkomiejskości, dużą dawkę stylu świetną atmosferę.

Fototapeta Drapacze Chmur - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Drapacze Chmur”

Kompozycja pełna niezwykłości

Każdy, kto będzie chciał mieć przestrzeń ozdobioną oryginalnie, stylowo i niebanalnie, na pewno zwróci uwagę na tę nowoczesną dekorację. Wijące się niczym do nieskończoności schody nie pozwalają przejść obok owej kompozycji obojętnie. Klasa sama w sobie!

Fototapeta Wirująca Głębia - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Wirująca Głębia”

Delikatność pełna piękna!

W przestrzeni urządzonej w stylu rustykalnym albo shabby chic ta wyjątkowa fototapeta komponowała się będzie wprost idealnie. Doskonała kolorystyka, niezwykłe zdobienia – to robi oszałamiające wprost wrażenie na obserwatorach!

Fototapeta Boho w kształcie Serca - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Boho w Kształcie Serca”

Spotkanie nad morzem

Dla miłośników niebanalnych ujęć nadmorskich klimatów będzie to idealna fototapeta. Z powodzeniem wpisze się ona w bardzo modne ostatnimi czasy klimaty skandynawskie – i będzie pięknie!

Fototapeta Relaks na pomoście - Wyjątkowa fototapeta - Demur
Fototapeta „Relaks na pomoście”

Dodaj komentarz