Inspiracje

Propozycja dla dużych i małych chłopców. Fototapety piłkarskie

Piłka nożna ma w sobie tak wielką, tajemniczą moc, że kocha ją praktycznie cały świat. W wielu krajach, w tym w Polsce, traktowana jest wręcz jako sport narodowy, czasami nawet wbrew wynikom, jakie osiągają drużyny piłkarskie. I pewnie dlatego jest to dyscyplina, która fascynuje większość chłopców małych i dużych, którzy lubią grać w piłkę na żywo i wirtualnie, a oprócz tego kibicować i otaczać się gadżetami w tej tematyce. Nie ma więc lepszych dekoracji do pokoju każdego młodego fana piłki niż fototapety piłkarskie. Dzięki nim mogą mieć przez cały czas namiastkę stadionowej atmosfery.

Fototapety piłkarskie – ranking 3 najlepszych wzorów

Są takie kategorie graficzne, które są bardziej popularne od innych. Fototapety piłkarskie z pewnością do takich należą, dlatego też wybór grafik jest duży i na bieżąco pojawiają się nowe. Wiadomo, że duży wybór jest fajny, ale czasami powoduje w głowie chaos, dlatego mamy dla was mały ranking. To najpopularniejsze grupy graficzne w tej kategorii.

  • Na trybunach albo na murawie. Ta grupa dostarcza kapitalnych doznań. Znajdziesz tu ujęcia fotograficzne i grafiki komputerowe przedstawiające stadiony piłkarskie od środka. Można je zasadniczo podzielić na takie, które oferują widok z trybun albo z poziomu murawy. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ daje bardzo mocną iluzję trójwymiaru, powiększa wnętrze optycznie i sprawia, że powstaje ciekawy klimat. Efekt podkręcają światła jupiterów, które warto zgrać z dodatkowymi, prawdziwymi reflektorkami.
  • Piłkarze w akcji. W tej kategorii nie mogło zabraknąć głównych aktorów przeróżnych piłkarskich spektakli. Sportowcy w akcji, topowi albo mniej znani, którzy walczą o piłkę albo właśnie cieszą się ze zdobycia gola to idealna dekoracja dla fana tego sportu. Dla wielu młodych chłopaków takie fototapety piłkarskie są często poważną i skuteczną motywacją do treningów i rozwoju, a nie tylko dekoracją.
Fototapeta "Wszystkie piłki" - Fototapety piłkarskie - Demur
Fototapeta „Wszystkie piłki”
  • Piłki wypadają ze ściany. To nowa, ciekawa kategoria graficzna, która błyskawicznie skradła serca naszych młodych klientów. Cała seria rysunków z piłkami, które z impetem rozrywają ścianę i niemalże wpadają do pokoju. Niektóre czarno-białe, inne w bardzo wesołych, wyrazistych kolorach, ale wszystkie bardzo dynamiczne i wesołe. Można wybrać wersję, gdzie do wnętrza wpada jedna duża piłka albo totalną inwazję wielu futbolówek w różnych rozmiarach. Grafiki te w zdecydowanej większości wykonane są w taki sposób, że powstaje ciekawa iluzja trójwymiaru, a piłki wyglądają bardzo autentycznie.

Jak umiejętnie wykorzystać piłkarskie dekoracje?

Myślisz, że fototapety sport są wymagające? Że na taką dekorację trzeba wygospodarować sporo miejsca na ścianie? Niekoniecznie, a wiele zależy od tego, jaki wybierzecie wariant graficzny. Oczywiście najwięcej miejsca potrzeba na duże fotografie stadionów albo bliskie ujęcia piłkarzy w akcji. Wtedy konieczna jest ściana ekspozycyjna, na której nie będzie stała żadna szafa, piętrowe łóżko albo regał. Taka dekoracja wymaga także dodatkowego oświetlenia punktowego, które podkręci efekty.

Fototapeta "Śpimy na trawie" - Fototapety piłkarskie - Demur
Fototapeta „Śpimy na trawie”

Jednak jeśli w pokoju młodego kibica albo sportowca nie ma zbyt dużo miejsca, można wybrać inną modną opcję z naszego rankingu czyli latające piłki futbolowe. Wiele wzorów ma taką konstrukcję, która sprawdza się na małych fragmentach ścian, we wnękach, ale nie tylko. Nasze trójwymiarowe, wesołe piłki fajnie wyglądają także na drzwiach, a nawet na suficie. To wzory, które mocno stymulują do kreatywnego dekorowania pokojów młodych fanów futbolu.

Fototapety piłkarskie to z pewnością dekoracje, które dobrze łączą się z zielenią, podobną do murawy, z bielą oraz czarnymi dodatkami. To także bardzo energetyczne grafiki, które czasami warto nieco wyciszyć za pomocą jednokolorowych ścian sąsiednich i stonowanych detali. W końcu pokój młodego kibica albo sportowca nie służy nie tylko do kreatywnego rozwoju wyobraźni czy ambicji, to także miejsce do odpoczynku oraz skupienia w czasie nauki.

Fototapeta "Za chwile mecz" - Fototapety piłkarskie - Demur
Fototapeta „Za chwile mecz”

Planujesz remont pokoju syna i wiesz, że fototapeta piłkarska na ścianie z pewnością go ucieszy? Możesz zrobić mu super niespodziankę i podczas kilkudniowej nieobecności młodego wykonać szybki remont i zrobić nową aranżację z uwzględnieniem naszych porad. Możesz też usiąść razem z nim przed komputerem i pomóc wybrać jedną ciekawych grafik w tej kategorii. Teraz już wiesz co jest tutaj najmodniejsze i jak umiejętnie stworzyć futbolowy pokój.

Dodaj komentarz