Inspiracje, Poradnik

Pomysł na fototapetę z motywem kamienia

Fototapeta z motywem kamienia - Demur

Patent niezwykle oryginalny, szalenie niesztampowy. Pozwalający na osiągnięcie w czterech ścianach przysłowiowego efektu wow. Kamienne ściany to z całą pewnością niezmiernie ciekawy, szalenie nietypowy sposób na ozdobienie ścian. Oczywiście istnieje możliwość wykorzystania w tym właśnie celu naturalnego kamienia. Trzeba jednak wiedzieć, że jest to rozwiązanie szalenie kosztowne, ponadto wymagałoby bardzo starannego, niezwykle dokładnego przygotowania ściany. A czy uda się to zrobi prościej i mniejszym kosztem?

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających!

Fototapeta Marmurowa Ściana - Fototapeta z motywem kamienia - Demur
Fototapeta „Marmurowa Ściana”

Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać wielu tysięcy złotych, by mieć naprawdę stylowe, niebanalne, nowoczesne ściany. Wszak jako pomysł na ścianę z kamienia fototapeta sprawdzi się wprost idealnie! Kosztuje zaledwie ułamek tego, co kamień naturalny. Jej zamontowanie jest niezmiernie proste i na pewno każdy sobie z nim poradzi bez konieczności wzywania ekipy fachowców. Dzięki fototapecie, ściana z marmuru nie będzie już tylko nieosiągalnym marzeniem.

Gdzie fototapeta z motywem kamienia sprawdzi się idealnie?

Okazuje się, że zastosowanie stylowej i niezwykle gustownej fototapety przedstawiającej kamień to bardzo dobry patent na ciekawe zaaranżowanie różnych typów przestrzeni. Sprawdzi się między innymi:

 w minimalistycznej kuchni z szarością i bielą w rolach głównych

 w przestronnym holu

 w pokoju dziennym urządzonym w stylu loftowym

 w przestrzeniach nawiązujących do epok dawniejszych

 w obszernej sypialni, w której brak było wiodącego elementu dekoracyjnego

 w pokoju dziennym na ścianie z telewizorem

 w nowoczesnym biurze

Fototapeta Ściana z Piaskowca - Fototapeta z motywem kamienia - Demur
Fototapeta „Ściana z Piaskowca”

A może model 3d?

Warto pomyśleć także o tym, aby zaszaleć nieco z kwestią przestrzenności. W tym przypadku bowiem jako fototapeta z motywem kamienia 3d sprawdzi się jeszcze lepiej od tej klasycznej, utrzymanej w technologii 2d. Dlaczego? W tym przypadku mamy do czynienia z dodatkowym optycznym powiększeniem przestrzeni dzięki iluzji optycznej. Rozwiązanie jest cenione przede wszystkim przez najbardziej wymagających odbiorców, dla których nowoczesność jest we wnętrzach niezwykle istotną cechą. Ma to rzecz jasna szczególne znaczenie we wnętrzach niedużych, ciasnych, niskich czy wąskich, którym to chcielibyśmy nadać efektu przestrzenności właśnie dzięki gustownej i niebanalnej fototapecie. Efekt finalny jest naprawdę zaskakujący!

Fototapeta Kamienny Tunel - Fototapeta z motywem kamienia - Demur
Fototapeta „Kamienny Tunel”

Okazuje się zatem, że wcale nie trzeba decydować się na drogie czy też kłopotliwe dla wielu osób rozwiązanie, jakim jest zaaranżowanie na ścianach naturalnego kamienia. Dzisiejsze innowacyjne patenty bowiem pozwalają na to, aby móc cieszyć się niezwykłym pięknem tego kruszcu właśnie dzięki ozdobom naściennym.

Wszystko wskazuje na to, że ich popularność fototapety z kamieniem będzie w najbliższych sezonach wzrastała, bowiem tego typu dekoracja stanie się idealnym antidotum na nudne czy sztampowe przestrzenie. Z zachwytem i nieskrywaną satysfakcją obserwujemy jak fototapeta z motywem kamienia pojawia się w coraz to nowszych odsłonach, w świecie aranżacji – wybierając fototapetę jako główny element dekoracyjny w naszych przestrzeniach!

Fototapeta Stylowy Kamień - Fototapeta z motywem kamienia - Demur
Fototapeta „Stylowy Kamień”. Więcej wzorów tutaj.

Dodaj komentarz