Inspiracje, Poradnik

Odnów starą lodówkę nową naklejką

Naklejka na lodówkę - Demur

Jeśli Twoja lodówka czasy świetności ma już za sobą, straciła blask i ładny kolor, pojawiły się na niej zarysowania czy inne nieestetyczne elementy lub też dziecko zechciało „ozdobić” ją swoimi malunkami albo naklejkami, z pewnością wydaje Ci się, że czeka Cię kupno nowego egzemplarza. To jednak niemały wydatek, którego tak naprawdę wcale nie trzeba ponosić. Wszak stylowa naklejka na lodówkę sprawi, że sprzęt ten będzie się prezentował jak zupełnie nowy!

Mała cena – wielki efekt!

Polacy coraz częściej korzystają z tego znakomitego rozwiązania. Naklejka na lodówkę jest bowiem w stanie zmienić ten sprzęt nie do poznania. Projektanci tych nowoczesnych, stylowych i bardzo modnych ozdób postarali się, aby do wyboru była oszałamiająca ilość modeli. Każdy jest zatem w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni.

Naklejka Czas na kawę - Naklejka na lodówkę - Demur
Naklejka „Czas na kawę”

Kiedy poszukujemy egzemplarza idealnego, powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę styl i kolorystykę naszej kuchni. Tylko wtedy nasza naklejka na lodówkę będzie ciekawym elementem przestrzeni, komponując się w niej z łatwością. Projektanci tych dekoracji przygotowali zarówno jasne, jak i ciemne modele, naklejki bardzo kolorowe oraz stonowane, dostępne w przeróżnych wersjach kolorystycznych – znalezienie odpowiedniej to tylko kwestia czasu. Kierujmy się oczywiście własnymi preferencjami, bo ozdoba owa będzie przez nas widziana codziennie.

Naklejka Górskie marzenie - Naklejka na lodówkę - Demur
Naklejka „Górskie marzenie”

• Jeśli interesuje nas nakleja na lodówkę sprawdzająca się w nowoczesnej przestrzeni, powinniśmy postawić na minimalizm i stonowane, spokojne barwy. Biel, czerń, grafit i szarość – to są synonimy elegancji i znakomitego stylu!

• Kiedy jednak zapragniemy podkreślenia faktu, iż w naszej kuchni powstają pyszne potrawy, wybierzmy koniecznie model z motywem kulinarnym.

• Wielbiciele kwiatów także maja powody do zadowolenia, ponieważ projektanci tych ozdób przygotowali mnóstwo egzemplarzy z motywami florystycznymi w roli głównej. Egzotyczne orchidee, pełne wiosennej radości krokusy, romantyczne róże albo zabawne palmy – jest w czym wybierać!

• Naklejka na lodówkę z pejzażem w roli głównej pozwoli na umilenie sobie codziennego kucharzenia – wszak będzie znacznie przyjemniej podczas obserwowania pięknych lasów czy też zachwycających szczytów gór zimową porą.

• Fani dowcipnych napisów mogą właśnie taki zafundować sobie na powierzchni lodówki, natomiast miłośnicy geometrycznych printów znajdą dla siebie mnóstwo ciekawych wzorów. A może uroczy zwierzak albo abstrakcyjny wzór? Możliwości jest naprawdę wiele!

Naklejka na lodówkę – piękno i wygoda w jednym!

Naklejka Stylowy ogród - Naklejka na lodówkę - Demur
Naklejka „Stylowy ogród”

Niepozorna naklejka na lodówkę jest w stanie zmienić kuchenną przestrzeń o sto osiemdziesiąt stopni – wie o tym każdy, kto zaprosił już ten nowoczesny typ ozdoby do swojej przestrzeni. Unikamy kupowania nowego sprzętu (dzięki czemu nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale i wykazujemy działanie proekologiczne), jednocześnie sprawiając, by kuchnia nabrała nowego charakteru. Metamorfoza lodówki (i w rezultacie także całej kuchennej przestrzeni) staje się faktem!

Dodaj komentarz