Inspiracje, Poradnik

Modne dekoracje 2018

Modne fototapety - Demur

Każdy rok przynosi ze sobą nowe obietnice, a tym samym chęć zmian. Kolejny sezon łączy się ze zmianą trendów, także w przypadku domowych dekoracji. Choć fototapety w dalszym ciągu są na topie, różnica polega na wyborze rodzaju obrazów do dekoracji wnętrz. Zobaczmy modne dekoracje, które cieszyły się największą popularnością w 2018 roku.

Fototapeta Most we mgle

Unikalna fototapeta, przedstawiająca duży most wyłaniający się z mgły robi wrażenie już od pierwszego spojrzenia. Obraz ten znacząco wpłynie na atmosferę pomieszczenia, dodając mu nastroju tajemniczości, być może lekkiej grozy.

Fototapeta Most we mgle - Modne dekoracje - Demur
Fototapeta Most we mgle


Jest to fototapeta tworząca wrażenie przestrzenności, świetnie nadaje się do salonu lub sypialni, które chcemy optycznie powiększyć. Jej wyjątkowy charakter sprawił, że wiele osób postawiło na ten motyw.

Obraz Strzał w dziesiątkę

Obraz ze strzałką rzuconą w tarczę, nieustannie dążącą do celu nada wnętrzu wrażenia dynamiczności. Taki obraz zdecydowanie podkreśli charakter biura, gabinetu lub domowego salonu. Jest to motyw idealny dla ludzi sukcesu, którzy wiedzą, dokąd dążą i mają pewność, że trafią tam, gdzie chcą.

Obraz Strzał w dziesiątkę - Modne dekoracje - Demur
Obraz „Strzał w dziesiątkę”

Chcąc podkreślić swoją pewność siebie, pokazać innym, że mamy świadomość tego, gdzie podąża nasze życie, fototapetę można umieścić w domu, gdzie pomoże stworzyć żywą, radosną atmosferę. Dzięki temu obrazowi wszyscy domownicy poczują się lepiej, nabiorą siły i świadomości, że ich życie warte jest wysiłku i starania o lepsze jutro.

Fototapeta Serce w drewnie

Fototapeta, która zdobywa serca wielbicieli rzeźbienia w drewnie, stylu industrialnego i oldschoolowego. Obraz przedstawia serca w drewnie i choć jest całkowicie gładki, bez żadnych wybrzuszeń, daje wrażenie trójwymiarowości. Jest to wyjątkowy motyw, zapewniający w każdym pomieszczeniu ciepłą atmosferę, idealnie sprawdzi się w partnerskiej sypialni, dodając jej poczucia spokoju.

Fototapeta Serce w drewnie - Modne dekoracje - Demur
Fototapeta „Serce w drewnie”

Ozdoby z drewna popularne są na całym świecie, ale czy ktoś pomyślałby, że coś takiego można umieścić na ścianie? Fototapeta z motywem rzeźbienia w drewnie to idealna opcja na ozdobę ścienną dla osób, które chcą czuć się w swoim domu dobrze, odczuć harmonię, płynącą z miłości i rodzinnego ciepła.

Fototapeta Zimowy krajobraz

Lubisz górskie wycieczki, a piękno gór wzrusza Cię i budzi w Tobie zew przygody? Z taką fototapetą możesz cieszyć się górskim klimatem przez cały rok. Obraz nie tylko dodaje uroku i charakteru wnętrzu, stanowi wyjątkową ozdobę, wpływającą na to, co czujemy, gdy przebywamy w danym pomieszczeniu.

Fototapeta Zimowy krajobraz - Modne dekoracje - Demur
Fototapeta „Zimowy krajobraz”

Osoby, którym zależy na stworzeniu dobrego nastroju w domowym salonie lub przedpokoju, powinny przyjrzeć się uważniej tej modnej fototapecie. Podbiła ona serca wielu miłośników zdobywania szczytów, którzy wierzą, że ozdabiając sobie dom takim motywem, za każdym razem wejdą jeszcze wyżej, nie tylko w znaczeniu dosłownym, ale i przenośnym.

Zapewnij sobie w domowym wnętrzu to, co najmodniejsze. Przedstawione wyżej modne dekoracje zdobyły popularność dzięki swojej oryginalności, wyrazistości oraz nastrojowi. Pamiętaj, że dobra dekoracja wpływa na to, jak czujemy się w czterech kątach, warto więc postarać się i ozdobić domowe ściany czymś naprawdę wyjątkowym.

Dodaj komentarz