Inne, Inspiracje, Style

Aranżacje na jesień – Fototapeta jesienna

Aranżacje na jesień - Jesienna Fototapeta - Demur

Lato powoli zmierza ku końcowi, przed nami zaś pierwsze jesienne dni. Jednak nie myślimy o tym kiepskim wydaniu jesieni: z pluchą, szarymi dniami oraz wiatrem, lecz o tym pięknych, złotych dniach, kiedy to kolorowe liście w parku obserwować możemy godzinami, a ostatnie nitki babiego lata latają tu i ówdzie. Wszyscy miłośnicy tej nostalgicznej nieco aury powinni pomyśleć także o tym, aby jej duch zagościł w ich czterech ścianach. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być fototapeta jesienna zamontowana w którymś z pomieszczeń. Z pewnością wniesie dużo koloru i pozytywnej energii do wnętrza!

Fototapeta jesienna – piękno natury w Twoim domu!

Fototapeta Jesienny zachód słońca - Fototapeta jesienna - Demur
Fototapeta „Jesienny zachód słońca”

W przeważającej większości przypadków tego typu egzemplarze przedstawiają piękno jesiennych krajobrazów. Pojawiają się zatem nadmorskie plaże po sezonie, widoki parków, które opanowały wspaniałe kolorowe liście, ciągnące się całymi kilometrami lasy czy pejzaże górskie – trzeba przyznać, że nawet minimalistycznie umeblowana przestrzeń ma dzięki nim okazję prezentować się w sposób prawdziwie niezwykły!

W jakiego typu przestrzeniach sprawdzi się ta stylowa ozdoba?

  • w rodzinnym pokoju dziennym
  • w sypialni jako główny element dekoracyjny
  • w przedpokoju, by nie był pozbawiony stylowych ozdób
  • w gabinecie, by uprzyjemnić pracę
  • w kawiarni albo restauracji, by umilić gościom pobyt
  • w łazience, by dodać jej charakteru
  • w salonie kosmetycznym, by był miejscem odpoczynku i relaksu
Fototapeta Złote korony drzew - Fototapeta jesienna - Demur
Fototapeta „Złote korony drzew”

Pamiętajmy o tym, żeby dobrać naszą dekorację naścienną do stylu panującego we wnętrzu, by była jego stylowym uzupełnieniem. Na szczęście wybór modnych modeli jest dziś imponujący, można zatem bez problemu dobrać model, który wpasuje się w przestrzeń typowo rustykalną, urządzoną na modłę skandynawską, vintage, retro czy też typowo loftową czy industrialną. Warto sprawić, by to właśnie fototapeta jesienna stała się głównym dekoracyjnym elementem całej przestrzeni, łączenie jej z mniej rzucającymi się w oczy dodatkami (na przykład świecznikami, wazonami czy też figurkami) da z całą pewnością fantastyczne efekty wizualne. Pozbędziemy się dzięki temu nadmiernej prostoty i skrajnego minimalizmu, nie sprawiając jednocześnie, że przestrzeń stanie się zagracona czy urządzona w sposób chaotyczny.

Dlaczego warto zaprosić jesień do swojej przestrzeni?

Jesień to pora roku przez wielu niedoceniana, coraz więcej osób jednak doskonale rozumie jej piękno, celebrując je w każdym momencie. A sama fototapeta jesienna? No cóż, w przeważającej większości przypadków jest pełna pięknych kolorów, żółcie przeplatają się z pomarańczami, gdzieniegdzie pojawiają się także czerwienie oraz brązy – trzeba przyznać, że jest to idealny mariaż barw, taki, który będzie w stanie ożywić przestrzeń w ciekawy i niebanalny sposób.

Fototapeta Jesień na ścianie - Fototapeta jesienna - Demur
Fototapeta „Jesień na ścianie”

Te ozdoby naścienne mają jeszcze szereg innych zalet. Nie kosztują wiele, jest to zatem zakup z gatunku ekonomicznych. Ponadto wykonane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu kupujący zyskuje gwarancję, że model posłuży mu przez wiele lat, zdobiąc przestrzeń niebanalnie i stylowo. Mimozami jesień się zaczyna…śpiewał Czesław Niemen, a potem inni wokaliści. Jesteśmy przekonani, że z jesiennymi fototapetami będzie ona niesamowicie piękna i pełna niezwykłego czaru!

Dodaj komentarz